• Cena od: 5 500 zł

Uważamy, że ponad wszystko film musi mieć smak i klimat. Z tego powodu czasem nie zobaczysz na filmie wiązania buta lub cioci Heli. Zamiast tego będzie dobre kino, styl i ponadczasowość.

Życie rozwijało nas w przeróżnych kierunkach a zawsze przyświecała nam zasada: mieć w życiu pasję i wymagać od siebie ile tylko wlezie.

Z największą starannością stworzyliśmy filmy. To dla nas już nie tylko filmy, ale historie. Ludzie, którzy stoją za nimi stali się częścią naszego życia. Mieliśmy ogromne szczęście być w centrum ich ‘love story’. Poczuj magię kina ślubnego w każdym naszym obrazie.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
5 500 zł
Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
• skontaktujcie się z nami i sprawdźcie dostępność terminu • wybierzcie odpowiadający Wam pakiet i rozważcie dodatkowe usługi • prześlemy do Was umowę; przeglądnijcie ją i odeślijcie do nas; • wpłaćcie zaliczkę w wysokości 40% wartości usługi; • po otrzymaniu zaliczki - prześlemy do Was podpisaną umowę i wówczas jest ona gwarantowana
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Jak długo działają Państwo w tej branży?
6
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Pepa Films i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Pepa Films

4.8
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(5)
Jakość/cena
(5)
Polecasz to?
(5)
zurektomasz0
Autor: Tomasz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pepa Films to Ola i Piotr oraz wielka pasja. Pasja do wydobywania tego co najpiękniejsze w ludzkich relacjach w niepowtarzalny sposób. Już pierwsze spotkanie z Wami, uświadomiło nam, że spotkaliśmy fantastycznych ludzi, z którymi chcemy dzielić dzień naszego ślubu. Dziękujemy za profesjonalizm, kreatywność i kapitalne kadry. Dzięki temu nasze wspomnienia będą wiecznie żywe. :)))

Patrycja I Tomek

Zgłoś nadużycie
justynamarkiewicz
Autor: Justyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kiedy spodziewasz się wyjątkowego filmiku ze swojego wesela, a otrzymujesz coś, co przerasta Twoje najśmielsze oczekiwania.Tak właśnie było w naszym przypadku. Piotr i Ola z Pepa studio udowodnili, że są absolutnymi profesjonalistami.Prawdziwa klasa, zarówno jeśli chodzi o bezpośredni kontakt jak i umiejętności. Stworzyli dla nas teledysk, który można oglądać bez końca. Cieszymy się, że wypadło właśnie na was i że mogliśmy z wami wspólpracować. Dziękujemy!! Wyszło magicznie. Sprawiliście nam niesamowitą niespodziankę i ogromną radość.Na 10 rocznicę ślubu w jurcie, wiemy już z kim chcielibyśmy ponownie pracować :)

Zgłoś nadużycie
kaliszanasia
Autor: Joanna
5
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

…choć czasem wydaje nam się że nie ma sensu dokładać sobie zmartwień , trosk …po co komplikować nasze życie które samo w sobie ma tysiąc zawiłych uliczek…..

po co nam te nerwy…zrezygnujmy, nie jesteśmy aktorami ….tak mówiliśmy dzień przed ślubem o naszym klipie/przemówieniu …ale wtedy napisała Ola…która tak jak ja nie mogła zasnąć …J

…dziękujemy za tamtego sms-a…za pierwsze spotkanie , po którym wiedzieliśmy… tak oni czują jak my…to niespotykane , możemy im zaufać…

Więc jeśli ktoś z Was boi się zaufać to polecamy osoby które zasługują na to w 100% - Ola i Piotr – oni wiedzą jak pokazać każdy szczegół taki jakim jest , przepełnionym uczuciem , niebagatelny…to niewiarygodne że oglądając ten film za każdym razem jesteśmy poruszeni..za każdym znajdujemy nowy element który napełnia go jeszcze większą miłością…. Dziękujemy!!! A&A

Polecamy z całego serca -  www.pepastudio.pl

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 65-160

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą