1/10
Paulina+Radek Wedding Highlight ForRest 3'06
1 od 10 Zdjęcia
Love Story w stylu boho
1 od 10 Zdjęcia
40 lecie ślubu
1 od 10 Zdjęcia
Boho ślub
Boho ślub
1 od 10 Zdjęcia
Arłamów weddinh
Arłamów weddinh
1 od 10 Zdjęcia
Monika + Tomasz
Monika + Tomasz
1 od 10 Zdjęcia
Czerniejewo Wedding
Czerniejewo Wedding
1 od 10 Zdjęcia
Leśny ślub
Leśny ślub
1 od 10 Zdjęcia
Musician wedding
Musician wedding
1 od 10 Zdjęcia
Wesele w lesie? Mech na stołach, wielki brazylijski grill a DJ gra muzykę … na dworze. Goście ubrani w luźne stroje, pogaduchy pod drzewem – o tak, luźne klimaty. Możecie sobie wyobrazić jak radosny ślub to był! Każdy marzy o oryginalnym weselu, takim które zostanie zapamiętane przez długie lata. Ślub w plenerze ma w sobie to coś, co powoduje, że goście przestają się spinać. Otwierają się siebie, przestają udawać – po prostu – cieszą się chwilą i tym, że są razem. Pojawia się Panna Młoda … w okularach przeciw- słonecznych, w trampkach – ale (a jakże!) w sukni ślubnej, z pełnym uśmiechem na twarzy i już wiesz, że ten ślub jest wyjątkowy. Pan Młody popija zimną colę z kolegami tupiąc do radosnych rytmów wygrywanych przez znajomego DJa. Kiedy zaczyna się zabawa – nikt nie siedzi – wszyscy tańczą i bawią się do białego rana! Przed nami było spore wyzwanie – stworzyć film, który nie będzie kolejnym sztucznym tworem ‚teledysku ślubnego’ ale naturalnym i pięknym klipem z tego wydarzenia. Gdybyśmy mieli brać jeszcze raz ślub – wiemy z całą pewnością- byłby on w plenerze
1 od 10 Zdjęcia

Opis

Film ślubny, film reklamowy, wideofilmowanie – Pepa Studio
Od pierwszego kontaktu do oddania w Twoje ręce gotowego filmu znajdziesz u nas otwarte szeroko serca i głowy. Tworzymy historie, które zostawiają trwałe ślady w pamięci. Nasza pasja to dostrzeganie tego, co Cię otacza i sprawianie, by serce biło szybciej.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które szukają alternatywy dla tradycyjnego reportażu ślubnego. Szukamy osób otwartych, oryginalnych i takich, którym zależy na niebanalnym efekcie.Nie znajdziesz u nas sztuczności oraz udawanych scen. Realizujemy śluby w różnych miejscach: w lesie, nad morzem, w górach, rezydencjach czy w wiejskich chatach,  a im bardziej oryginalny pomysł na ślub – tym chętniej podejmujemy się takich zleceń. Film ślubny Zielona Góra i cała Polska.Nasze filmy mają długość od 5 – 15 min. Wszystko po to, żeby film był zaskakujący, wyjątkowy i ciekawy.

Nasza oferta jest nieco inna od tych, które proponuje rynek. Robimy to świadomie mając nadzieję, że szukacie alternatywy dla obowiązujących standardów.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3500
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Kamerzysta na wesele
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Inne
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  • skontaktujcie się z nami i sprawdźcie dostępność terminu • wybierzcie odpowiadający Wam pakiet i rozważcie dodatkowe usługi • prześlemy do Was umowę; przeglądnijcie ją i odeślijcie do nas; • wpłaćcie zaliczkę w wysokości 30% wartości usługi; • po otrzymaniu zaliczki - prześlemy do Was podpisaną umowę i wówczas jest ona gwarantowana
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Naszą ofertę kierujemy do osób, które szukają alternatywy do tradycyjnego reportażu ślubnego trwającego 60-120 min. Dla nas bardziej niż czas liczy się styl, artyzm i tworząca się historia. Posiadamy długie doświadczenie filmowe i mocne podstawy praktyczne oraz teoretyczne ale przede wszystkim kieruje nami pasja filmowania. Nie znajdziesz u nas sztuczności i udawanych, długich scen. Zamiast tego staramy się wyciągnąć naturalne piękno naszych klientów, ich charaktery, upodobania i styl. Realizujemy śluby w różnych miejscach: w lesie, nad morzem, w górach, pałacach, stodołach, a im bardziej oryginalny pomysł na ślub - tym chętniej podejmujemy się takich zleceń. Działamy na terenie całej Polski ale również Europy i Świata. Mamy nadzieję, że również Wam nasze filmy przypadną do gustu... Zapraszamy do współpracy.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  3 lata
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Srednio czas oczekiwania to 3-6 miesiecy.

Opinia/i (1)

4.8
1 opinii
Przez pytel.paulinas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecamy Pepa Studio!
Chcieliśmy tylko weselny klip, dostaliśmy magię w postaci wybitnego dzieła! Poczucie estetyki u Oli i Piotrka jest na najwyższym poziomie. Dbałość o szczegóły, detale jest w pisana w ich styl i zasady pracy.
Są kreatywni, nietuzinkowi, profesjonalni i maksymalnie zaangażowani. Ich doświadczenie i wyczucie sprawia, że można się przy nich poczuć bezpiecznie. Parom, które będą współpracować z Pepa studio - radzimy im po prostu zaufać! Zdecydowanie warto.
Ilość wyciśniętych łez jest niezliczona :)

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Pepa Studio w Lubuskie:

Bananowa 1 65-160 Zielona Góra