• Cena od: 3 600 zł

Oto 3 POWODY dla, których to właśnie naszą firmę powinniście wybrać aby uwiecznić ten WYJĄTKOWY dla Was dzień!!!

  • PROFESJONALNA POSTPRODUKCJA

Jako pierwsi wprowadziliśmy do realizacji ślubnych etap zaawansowanej postprodukcji filmowej, który dzięki dokładnej pracy nad każdą sceną, doborem idealnej kompozycji kolorystycznej oraz oprawy dźwiękowej, nadaje reportażowi ślubnemu, charakteru filmowego.

Staramy się tak budować sceny oraz tak dobierać muzykę aby całkowicie pozbawić film nudnych i monotonnych momentów, które i tak w większości przypadków są przewijane przez oglądających.

  • MUZYKA I DŹWIĘK

Nasze filmy wyróżniają się nie tylko fantastyczną jakością obrazu ale przede wszystkim niesamowitą jakością dźwięku. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która do produkcji ślubnych stosuje profesjonalne - telewizyjne rejestratory dźwięku oraz dodatkowe mikrofony. 

Pragniemy aby Wasz film nie tylko cieszył oko, ale także zachwycał dźwiękiem... w końcu ile jest wart najpiękniejszy obraz bez dobrego i czystego dźwięku?. Ile jest warta przysięga kiedy jej nie słychać ?

      Doskonałe udźwiękowienie w filmie jest dla nas bardzo ważne. Nie tylko dźwięk ale także muzyka... To ona buduje nastrój i przenosi emocje, dopełnia charakter każdej sceny i dlatego też tak wiele czasu i uwagi poświęcamy etapowi udźwiękawiania filmu.

     Współpracujemy również z lektorami telewizyjnymi i radiowymi

  • RUCH KAMERY i OBSŁUGA WIELOKAMEROWA

Jak znaczące są w filmie płynne i stabilne ujęcia, pozbawione drgań, poruszeń i skakania obrazu? Nie trzeba mówić... Prawidłowe, stabilne ujęcia są podstawą każdej naszej produkcji. Nigdy nie filmujemy z tzw. "ręki" i w zależności od potrzeb sceny, dysponujemy każdym rodzajem sprzętu stabilizującego, a wszytko po to aby zagwarantować Tobie przepiękne, płynne ujęcia w każdej sytuacji.

Realizacja wielokamerowa (minimum 2 operatorów) - oferuje dużo bogatszy i pełniejszy efekt końcowy, lepsze ujęcia oraz możliwość jednoczesnego uchwycenia najważniejszych scen tak aby jeszcze bardziej pokazać i zamknąć w filmie emocje. Dodatkowo same tańce są dużo bardziej dynamiczne. Tu warto podkreślić obecność drugiego profesjonalnego operatora, a nie jak to się dość często spotyka w firmach konkurencyjnych, 1 operator i 2 kamery, jedna główna a druga malutka na statywie gdzieś w rogu sali.

Jest jeszcze wiele rzeczy, które wyróżniają nas na tle innych firm, więc nie czekaj! Wyślij zapytanie na nasz adres mailowy biuro@playstudio.pl lub zadzwoń 793466123

Dobry humor i miła atmosfera Gratis ! :P

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3 600 zł
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jak długo działają Państwo w tej branży?
7
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Studio Filmowe Play i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Studio Filmowe Play

4.8
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
aaasiek
Autor: Asia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wynajmowaliśmy Studio Filmowe Play do nagrania naszego ślubu i wesela. Jedno jest pewne: są to profesjonaliści w każdym calu! Co prawda nie otrzymaliśmy jeszcze płyty bo będziemy na nią trochę czekać (nawet ok 4 miesięcy) ale efekt końcowy jest dla nas i Studia Filmowego Play najważniejszy więc będziemy czekać z niecierpliwością:) Polecamy spotkanie na żywo i obejrzenie materiałów jakie Studio posiada, a które są naprawdę fantastyczne! Widać w nich masę pracy i dużo serca jakie Darek wkłada w to co robi. Na samym ślubie i weselu są po prostu fantastyczni i rozładowują każdą stresującą sytuację:) Polecamy!

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 66-200

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą