Lot Trzmiela Films

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Lot Trzmiela Films

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Ślub to radość. Radość to szczęście, a Wy to szczęście schowacie do szuflady. 

Pomogę Wam w tym. Niemożliwe? 

Zapraszam do mojego świata -  świata naturalności i emocji wypisanych na twarzach.

W każdym moim reportażu wieje świeżością. Ujęcia nigdy nie są takie same, ponieważ bohaterowie są zupełnie inni. Nie mam szablonu, do którego przykładam pary, nie mogę zatem zaproponować gotowego rozwiązania już na pierwszym spotkaniu. 

Trzmiel obserwuje, trzmiel również słucha i sprytnie domyśla się co może siedzieć w głowie przyszłych małżonków. 

i jak? gotowi na pierwszy lot trzmiela?

R. Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny

Opinie o Lot Trzmiela Films

4.7
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(2)
Jakość/cena
(2)
Polecasz to?
(2)
paulaa.mackowiak
Autor: Paula
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Muszę przyznać, że trafienie na Radka to był uśmiech losu. Tym bardziej, że początkowo nawet nie myśleliśmy o teledysku ślubnym, a na pomysł wpadliśmy krótko przed ślubem. Obejrzałam kilka realizacji Radka i intuicja podpowiedziała mi, że to z nim powinniśmy się skontaktować. Umowę z Radkiem podpisaliśmy kilka dni przed ślubem i przyznam, że z uwagi na taki ,,last minute'' nie było czasu na spotkanie i omówienie szczegółów, ale to nie stanowiło dla niego żadnego problemu. Radek przyjechał na miejsce i od razu wyczuł zarówno miejsce, jak i nas. No i wszystko zagrało. Dodatkowo muszę powiedzieć, że bez problemu zgrał się z fotografką, dzięki czemu sobie nie przeszkadzali, a pomagali - co w naszej opinii jest istotne. To co Radek wyczarował z naszego dnia, to jedno wielkie WOW. Film wzrusza, zostały uchwycone wszystkie emocje, a muzyka (OMG) - jest dobrana perfekcyjnie (Radek jest w tym najlepszy). Mówiąc w skrócie - jesteśmy zachwyceni.:)

Zgłoś nadużycie
e.halszka.w
Autor: Elżbieta
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Radek jest osobą z aparatem i kamerą. Ale przede wszystkim Artystą. Człowiekiem z ogromną pasją do tego co robi. Mieliśmy to szczęście, że udało nam się zorganizować ślub i wesele 01/08/2020 a Radzio z Lotu Trzmiela łapał kadry dla nas na teledysk i film. Według mnie na 100% zadowolenia z materiałów jakie otrzymaliśmy od Radka składa się zaangażowanie już od pierwszego spotkania i rozmowy w kierunku poznania jak my widzimy nasz dzień i troszkę kim my w ogóle jesteśmy :) Pełen profesjonalizm w dniu ślubu. Umiejętność patrzenia i wyczuwania chwili. Bardzo dobrej jakości sprzęt! Niesamowity talent do doboru muzyki!! Harmonia kolorów, kadrów z muzyką, a przy tym wszystkim umiar i skupienie się na istocie filmu czyli emocjach towarzyszących nam w tym dniu. Przyznam szczerze, że w głębi miałam dość wygórowane oczekiwania co filmu. Jednak wybór Radka i danie mu wolnej ręki zaowocowało, że finalny efekt przeszedł moje oczekiwania. Radku DZIĘKUJEMY!! Daje 7 na 5 :)

P. S: minął ponad rok, a materiał filmowy z naszego dnia, dalej nas zachwyca i wzrusza. Jest wyjatkowy. Ela i Łukasz 

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 64-211

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt