Organizujemy ślub i wesele w plenerze, w pięknych, drewnianych jurtach na terenie ogrodów Dworu Feillów (30 km od Krakowa). 

Gabrysia i Lucjan, fani włoskiej kuchni, starego kina i dobrej muzyki. Od zawsze marzyliśmy o własnym miejscu i w końcu udało nam się to zrealizować! W branży ślubnej działamy już od 5 lat jako bemywife. Organizujemy śluby i wesela w nietypowych miejscach, a teraz w naszych pięknych jurtach!
Uwielbiamy przyjęcia plenerowe. Dlatego zapraszamy Was na włoską fiestę, pod gołym niebem, w przepięknych ogrodach Dwór Feillów. Nasze jurty pomieszczą maksymalnie 100 osób, jednak nie planujemy żadnego minimum. Kameralne przyjęcia to nasza specjalność! Macie ochotę na ślub plenerowy, wesele, urodziny, baby shower, panieński, warsztaty...Napiszcie lub zadzwońcie do nas!

Chcemy tworzyć dla Was przyjęcia w jurcie bo doświadczyliśmy tego, jaka kryje się w nich atmosfera. Jest radość i luz, którą daje to co naturalne. 

Zapoznajcie się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu!

Gabrysia i Lucjan
Ślub w jurcie by bemywife

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Namiot na wesele, Miejsce na ceremonię, Parkiet do tańca, Plac zabaw dla dzieci, Piękny krajobraz
Czy obiekt posiada własną kuchnię / catering?
Katering tylko od naszych partnerów
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
Tylko jedna uroczystość dziennie
Można zrobić ślub na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie?
Ślub w plenerze
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
Brak ograniczeń
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Ślub w jurcie by bemywife i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Ślub w jurcie by bemywife

3.2
6 opinii
6 opinii
Profesjonalizm
(3)
(3)
Jakość/cena
(3)
(3)
Polecasz to?
(3)
(3)
karolinarogala91
Autor: Karolina
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Nie zgodzę się z niskimi ocenami na tej stronie, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.  Pani Gabrysia dba o to, aby Para Młoda oraz Goście byli zadowoleni w każdym calu. Jest to najlepsze miejsce na zorganizowanie wesela czy też ślubu. Byłam już kilka razy na przyjęciach organizowanych w jurtach. Każde jest inne, indywidualnie przygotowane przy współpracy Para Młoda - organizatorzy. Zawsze jesteśmy zadowoleni (nawet przy złej pogodzie). Pozdrawiam i życzę samych sukcesów. 🥰  

Zgłoś nadużycie
ciechanska.olga
Autor: Olga
1
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Niestety, nie mogę polecić współpracy z Panią Gabrielą.Jako kierownik produkcji programu "Ach, ten ślub" miałam (nie)przyjemność spotkać się z ogromną niechęcią do współpracy mimo, że moi uczestnicy, a para p. Gabrieli bardzo chciała wziąć udział w programie.Doszło do porozumienia, podpisania umowy przez uczestników, a następnego dnia pani Gabriela bez żadnego racjonalnego wyjaśnienia zrezygnowała, zostawiając parę bez wsparcia w postaci dekoracji, stylizacji i organizacji, jakie zapewniał im program.Jest to osoba, która chce wciskać na siłę swoją rację bez przyjmowania jakichkolwiek argumentów i rozwiązań. Na pierwszym miejscu stawia dobro jurt i biznesu, a nie pary.Dodatkowym problemem jest to, że jurty nie stoją na działce p. Gabrieli lecz na działce właścicieli Dworu Feliów. Tym samym podporządkować się trzeba dwóm podmiotom, a nie jednemu. Skandaliczną była informacja o tym, że jeśli chcemy wynająć jurty z dostępem do toalet, koniecznie musimy zarezerwować pokoje w Dworku narażając się na dodatkowe koszty.Mimo, że miejsce jest piękne, serdecznie nie polecam.

Zgłoś nadużycie
carolina.misiorowska
Autor: Karola
1
Znam tego usługodawcę zawodowo

Z pozoru miejsce idealne - ślub w plenerze, jurty, bliskość natury, młodzi i kreatywni właściciele.. Niestety im dalej w las tym bardziej czar pryska. 

Po pierwsze jurty znajdują się na terenie Dworu Felliów, który nie należy do właścicieli jurt. W związku z tym decydując się na ślub w jurtach okazuje się, że wynająć trzeba także i Dwór (no chyba, że my i goście poradzimy sobie bez korzystania z toalet :)). Z rozmów wydaje się, że to raczej właściciele terenu rządzą całym miejscem a właścicielka jurt dostosowuje się do ich zdania. 

Na stronie czytamy, że dla właścicieli jurt najważniejsze jest dobro par. Niestety po dłuższych rozmowach wychodzi na to, że jednak najważniejszy jest komfort zarówno właścicieli jurt jak i terenu, na którym się znajdują. Wszystko dla par - ale w ramach naszej akceptacji, naszego komfortu i naszego planu. Wszystko co nawet w najmniejszym stopniu zaburzy ich "sielankę" jest przyjmowane niechętnie. 

Nie do końca można też liczyć na pełne wsparcie we wszystkich decyzjach oraz na szczerość i konsekwencję - właścicielka jurt z dnia na dzień (a w zasadzie w nocy :)) nagle zmieniła decyzję i kazała parze zrezygnować z ich marzenia jakim było wzięcie udziału w programie „Ach, ten ślub!” - mimo wcześniejszego wyrażenia zgody i długotrwałych dyskusji, które jako produkcja programu podjęliśmy, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, które mogły się u właścicieli pojawić. 

Za niedopuszczalne uważam to co wydarzyło się później - Właścicielka na 4 dni przed weselem obraziła się na Młodych za to, że przekazali produkcji programu informację o jej ultimatum dot. rezygnacji z programu. Przestała odbierać telefony zarówno od produkcji programu jak i Młodych!!! Co za tym idzie, Para została pozostawiona sama sobie i to bez części podwykonawców, których miał zagwarantować im udział w programie. 

Taki przebieg współpracy i komunikacji uważam za poniżej jakiegokolwiek poziomu - jeśli chcecie czuć się bezpiecznie w dniu swojego ślubu i mieć pewność, że naprawdę będzie to Wasz wymarzony dzień - nie polecam jurt w Zręczycach. 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 32-420

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą