Hotel Kazimierz

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Hotel Kazimierz

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Menu od: 140 zł

Hotel Kazimierz położony jest w centrum dawnego miasta żydowskiego - dzielnicy Kazimierz. Zabytkowa, odrestaurowana kamienica, w której znajduje się hotel, gwarantuje kameralną atmosferę. Niepowtarzalny klimat Kazimierza przyciąga swoją tajemniczością, oryginalnością i nocnym życiem. W pełni klimatyzowana restauracja w Hotelu Kazimierz dysponuje miejscami dla 130 osób. Charakterystyczny wystrój restauracji sprawia, iż od kilku lat nieprzerwanie organizujemy tradycyjne przyjęcia weselne, bankiety oraz uroczyste kolacje jubileuszowe.
Wielofunkcyjny układ trzech klimatyzowanych sal w Hotelu Kazimierz pozwala na organizację konferencji i spotkań firmowych.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Menu gości
Od jakiej ceny można zamówić menu?
140 zł
Jakie są główne cechy obiektu?
Parkiet, Parking, Zakwaterowanie dla gości
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
5:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunki ogólne: - 50% za zestaw menu dla dzieci do 12 roku życia - 50% na miejsca parkingowe (parking dozorowany przy ul. Miodowej 48 – 300m od hotelu) - 15% na pokoje dla gości weselnych - 10% na imprezy organizowane w inne dni tygodnia niż sobota (dotyczy tylko sezonu od IV do IX) - 10% rabat lojalnościowy na inne imprezy organizowane przez Hotele Kazimierz (Sylwester, Karnawał, Andrzejki) Nie naliczamy korkowego

Opinie o Hotel Kazimierz

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 31005

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt