• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!

Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!

To video naprawdę robi wielkie wrażenie, nie sposób od niego oczy oderwać. To na pewno będzie wspaniała inspiracja dla wszystkich Par, które przygotowują swoje video ślubne.

  • Fotograf i kamerzysta
  • Świętokrzyskie

Karol i Karolina- to już ich imiona wskazują na to, że dobrali się po prostu idealnie. Przesądy to tylko bajki, ale w ich przypadku chyba coś musi być na rzeczy. Są to ciepli, przyjaźnie nastawieni do innych ludzie. Są naprawdę przepiękną Parą z województwa świętokrzyskiego, która zadbała o wszystkie szczegóły swojego wesela. Nie możecie przegapić ich video ślubnego.

Publikacja

Są to ciepli, przyjaźnie nastawieni ludzie. Mają w sobie coś takiego, co nie sposób jest opisać słowami. W końcu ludzie ze świętokrzyskiego, a szczególnie z Kielc są naprawdę gościnni. Potwierdzają to fotografowie, którzy stworzyli ten reportaż ślubny. Para nie dosyć, że zorganizowała im nocleg, wikt i opierunek, to jeszcze podczas całego wesela Młodzi podchodzili do nich i pytali, czy wszystko jest w porządku.

Ona jest subtelną blondynką, która ma w sobie dziewczęcy urok i niezwykły wdzięk. On również jest prawdziwym przystojniakiem. Razem tworzą po prostu fenomenalną Parę.Podczas wesela Karoliny i Karola można było zaobserwować wiele ciekawych praktyk, które na pewno warto jest wykorzystać podczas swojej imprezy.

Pozwolę sobie wymienić tylko niektóre z nich: pozwólcie gościom śpiewać przy stolikach- zaczyna śpiewać jedna osoba, a potem cała sala się dołącza i zabawa trwa, wyłączcie światła na parkiecie i pozwólcie gościom pobawić się w ciemności lub prawie w ciemności- goście cenią sobie intymność, na pewno będą dobrze się bawić w takich warunkach. Cudowny nastrój na imprezie wprowadzą zimne ognie- zapalcie je i dajcie gościom do potrzymania. Młodzi powinni odwiedzać każdy stolik, podchodźcie do swoich gości, rozmawiajcie z nimi. Niech te osoby, których zaprosiliście poczują się wyjątkowo i poznają Was jako „fajnych ludzi”.

To video naprawdę robi wielkie wrażenie, nie sposób od niego oczy oderwać. To na pewno będzie wspaniała inspiracja dla wszystkich Par, które przygotowują swoje video ślubne.

Autor viedea: Pepa Studio

Zobacz koniecznie inne videa ślubne:

Video. Wrześniowy wieczór. Jezioro… a w tym wszystkim Justyna i Tomasz w stylu rystykalnym przysięgali sobie miłość.

Wideo ślubne , gdzie para właśnie “Tak powinna bawić się na własnym weselu!”!

Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!

Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Pepa Films Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!