• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!

Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!

Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Warmińsko-Mazurskie

Marzena i Paweł są piękną parą. Ona ma w sobie cudowny, kobiecy wdzięk, a on jest prawdziwym przystojniakiem. Oboje mają w sobie coś takiego, co nie sposób jest opisać słowami. Są po prostu idealni- piękni na zewnątrz i piękni w środku. To coś fantastycznego.

Publikacja

Darzą się ogromną miłością. Zaręczyli się i tą podniosłą chwile postanowili udokumentować poprzez video narzeczeńskie. Nasi zakochani postawili na prawdziwie sielskie klimaty. W końcu taki nastrój, styl boho i wszystkie jemu pośrednie są naprawdę bardzo modne, a poza tym sprawdzają się wspaniale. Mają w sobie to coś, co sprawia, że nie sposób jest się im oprzeć.

 Pole, kwiaty, lasy kadry niczym żywcem wyjęte z najpiękniejszych polskich wsi. Marzena czeka na swojego ukochanego w drewnianym domu a on przynosi jej polne kwiaty i świeże mleko. To taki klimat, na który każdy zawsze ma ochotę, czyż nie? Nasi zakochani witają się. Patrzą na siebie z czułością i ogromną miłością. To coś, co nie sposób jest się nauczyć. To albo się w sobie ma, albo nie ma. A oni jak najbardziej to w sobie mają, bo po prostu bardzo się kochają.

Gdy na nich patrzę na myśl przychodzą mi najpiękniejsze szlagiery o miłości. „Co to jest czułość, nie pamiętam, co to jest miłość nie wiem, więc czemu szukam jej codziennie, w pośpiechu gubiąc siebie” Młodzi oddają się różnym przyjemnością spacer po lesie, zbieranie polnych kwiatów, wspólna kąpiel, picie szampana. Paweł zabawił się w fotografa i zrobił Marzenie sesje. Młodzi wspólnie zjedli śniadanie

Autor widea: CieszyOko- Filmy Ślubne

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

CieszyOko Weddings - Filmy Ślubne Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!