• Magazyn
  • Moda weselna
  • Zadziw swoich gości nieziemskimi dodatkami dla Pana Młodego 2016, zgarnij wszystkie pomysły od Nas!

Zadziw swoich gości nieziemskimi dodatkami dla Pana Młodego 2016, zgarnij wszystkie pomysły od Nas!

Jeśli w przyszłym roku planujecie ślub pamiętaj,aby zapoznać się z lista, która przygotowaliśmy z akcesoriami dla mężczyzny. Nie masz nic do stracenia, a możesz zyskać pomysł na dodatki ślubne dla mężczyzny na 2016 rok!

  • Pan Młody
  • Trendy
  • Polska

Poruszaliśmy już nie jeden raz temat tego, jak ważne są przygotowania do ślubu, większość czasu jest jednak skierowane na kobietę, suknie i cale akcesoria potrzebne dla niej, a chłopak pozostaje w tle. Musimy pamiętać, że Pan Młody jest druga połówka tej szczególnej nocy, który teraz będzie odgrywała w poście najważniejszą, przewodnią rolę.

zapiszCredits: Les Productions de la Fabrik
Credits: Les Productions de la Fabrik
Publikacja

Ważny tego dnia jest również jego spektakularny wygląd w dniu ślubu. Kluczem jest nienaganny garnitur. Po podjęciu decyzji o tym, czy jest to frak, smoking czy garnitur pozostaje kwestia dodatków, które tworzą świetny efekt i sprawiają, ze stylizacja staje się wyjątkowa.

Zestawiliśmy kilka przykładowych akcesoriów dla Pana Młodego, które powinny zostać przejrzane przez mężczyzn, którzy zamierzają poślubić ukochana w roku 2016. Koniecznie muszą być to dodatki, które przydadzą się nie tylko na ta wyjątkową okazję, jaką  jest ślub.

Rozpoczynając od krawatów i much, w ciekawych kolorach, które każdy mężczyzna powinien mieć. Taki styl sprawi, że poczuje się komfortowo i swobodnie.

zapiszGarden tie navy, Navi tie pois gree, Amebas tie green. Credits: Scalpers
Garden tie navy, Navi tie pois gree, Amebas tie green. Credits: Scalpers
zapiszKnitted tie, Silc Tie. Credits: Olimpo
Knitted tie, Silc Tie. Credits: Olimpo
zapiszWashington II, Venise. Credits: Maison de la cravate
Washington II, Venise. Credits: Maison de la cravate
zapiszCredits: Silvio Silvani - Ascot.
Credits: Silvio Silvani – Ascot.

Oba bardzo oryginalne i śmiałe projekty, ale też barwne. My uwielbiamy takich stylowych mężczyzn, którzy podążają za najnowszymi trendami, dlatego ze swojej strony chcielibyśmy zaproponować piękną kaszmirową koszulę, kwiatowe wzory i muchy oraz wiele, wiele dodatków pokazujących pieczołowitość wyboru dla Pana Młodego.

Kolejna zasada to koszula z makietami. Spiski do koszuli zaskakują rozpiętością wyboru! Kuszą nas kolorami, materiałami, ale także klasyczne formy wprowadzają Nas w zachwyt – elementy złote i srebrne. Jeśli posiadasz w swojej kolekcji pamiątkowe spinki, z którymi wiążą się rodzinne tradycje, to idealny moment na ich użycie. Są marki, które personalizują koszule z mankietami, co sprawa, ze staje sie jedyna w swoim rodzaju.

zapiszCredits: Momenta Bodas
Credits: Momenta Bodas
zapiszCredits: Boggi
Credits: Boggi
zapiszLisca cufflinks silver, Regimental cufflinks yellorw. Credits: Scalpers
Lisca cufflinks silver, Regimental cufflinks yellorw. Credits: Scalpers
zapiszPalladium cufflinks. Credits: Olimpo
Palladium cufflinks. Credits: Olimpo
zapiszCredits: Alicia Nacenta
Credits: Alicia Nacenta

Zegarek, u młodego szczególnie na taka okazję powinien być wyjątkowy, ponieważ wymaga tego okazja. Idealny na taka okazję może być klasyczny model na skórzanym pasku, nie bardzo duży, ponieważ rozmiar powinien być optymalny i nie przechodzić na pierwszy plan. Z czasem modne na takie okazje okazały się zegarki na pasku z tkaniny w kolorowe paski. Jest to nowoczesna alternatywa z tkaniny bicolor. W związku z zegarkiem związana jest pewna tradycja. Panna młoda w dniu zaręczyn oddaje narzeczonemu zegarek, aby nie czuła przy nim upływającego czasu.

zapiszGrace Warwick, Classic Sheffield. Credits: Daniel Wellington
Grace Warwick, Classic Sheffield. Credits: Daniel Wellington
zapiszSteel Watch. Credits: Purificación García
Steel Watch. Credits: Purificación García

Co założyć do spodni? Pasek czy szelki? Czarny klasyczny pas nigdy się nie zestarzeje, a poprzez swój uniwersalny charakter może przydać się przy  niezliczonych okazjach. Marki robią także dwustronne paski, które można użyć jako dwa osobne. Szelki są opcją dla odważnych mężczyzn, którzy lubią ciekawe wzory i kolory, a w takiej sytuacji życie staje się jeszcze barwniejsze!

zapiszGinza Epi. Credits: Louis Vuitton
Ginza Epi. Credits: Louis Vuitton
zapiszReversible belt. Credits: Olimpo
Reversible belt. Credits: Olimpo
zapiszPlain suspender blue, Skull suspender blue, Stripes suspender red. Credits: Scalpers
Plain suspender blue, Skull suspender blue, Stripes suspender red. Credits: Scalpers

Wreszcie jeden z podstawowych elementów ubioru, czyli buty. Mówi się, że powinny być najbardziej spektakularne, ale każdy z nich jest zupełnie inny, a zarazem może być wyjątkowy. Nieskazitelnie gładki jest zawsze w modzie, skórzane mokasyny, buty ze zdobieniem koronki i klamra w angielskim stylu. Coś bardziej ryzykownego, mokasyny atlasowe z haftem lub bez, są bardzo piękne i inne. Podejmując decyzję pamiętaj, że buty powinny być przede wszystkim wygodne i patrząc na nie pierwszą myślą, jaka przychodzi Ci do głowy to zdanie: wyglądają świetnie!

zapiszCredits: Boggi
Credits: Boggi
zapiszModelo 2200. Credits: Castellanos
Modelo 2200. Credits: Castellanos
zapiszAlle, Shield. Credits: Bow Tie
Alle, Shield. Credits: Bow Tie
zapiszArthur Black Black. Credits: Scalpers
Arthur Black Black. Credits: Scalpers
zapiszCredits: Cordwanier
Credits: Cordwanier

Te dodatki sprawia, że idąc do ołtarza i patrząc na Twojego wybranka poczujesz,jak wszystkie kobiety zazdroszczą Ci takiego wybranka. Nieziemskie dodatki dla Pana Młodego 2016, które sprawią, że Twój ukochany będzie bardzo wyglądał bardzo stylowo.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!