Trendy ślubne 2013: laserowo wycinane zaproszenia ślubne

Choć wśród papeterii ślubnej pojawiły się już jakiś czas temu, swoje pięć minut z pewnością będą miały dopiero w 2013 roku. Laserowo wycinane zaproszenia ślubne mają szansę stać się absolutnym przebojem tego sezonu ślubnego. Dlaczego? Ponieważ przypominają misternie plecione koronki, a te stały się motywem przewodnim wielu kolekcji sukien ślubnych na 2013 rok.

via winsa.pl

Wycinanie z papieru to prawdziwa sztuka. Wymaga ogromnej precyzji, skupienia i pomysłu. Dziś nożyk i wprawne oko designera najczęściej zastępuje papierowy laser. On też potrafi wyczarować prawdziwe cudeńka.

fot. Sarah Culver Photography, via ebay.com.au, Ryder Evans Photography

Przebojem będą  koronkowe skrzydełka zaproszeń ślubnych i delikatne koperty (koniecznie w kolorze białym). Ale to nie jedyna możliwość na ciekawe zdobienie ślubnej papeterii. Nawiązujące do ludowych motywów wycinanki też będą na topie, podobnie jak geometryczne wzory.

Zobacz również: “Zaproszenia ślubne w ludowym stylu, czyli rustykalne wesele po polsku”

 

fot. lasercuttingblog.com, melbournelasercutter.com.au, intricatecreations.co.uk

Do tej pory wśród dostępnych w Polsce wzorów zaproszeń ślubnych wycinanych laserowo królowały róże, motyle i serduszka, koniecznie na kolorowym papierze. Dużo piękniej prezentują się jednak misterne, białe wycinanki. Im więcej pustej przestrzeni, tym ciekawiej. Prawdziwi mistrzowie potrafią wyciąć z papieru nawet napisy.

fot. via cwarrendesign.com, Kate Holgate, madebyjulene.com

Zobacz najlepszych producentów zaproszeń ślubnych w Polsce!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Trendy ślubne wśród polskich narzeczonych - zobacz wyniki międzynarodowego badania!
Trendy ślubne wśród polskich narzeczonych - zobacz wyniki międzynarodowego badania!
Ankieta ślubna Zankyou - zobacz jakich odpowiedzi udzielały polskie pary.
Trendy ślubne 2013: Torty
Trendy ślubne 2013: Torty
Jakie torty ślubne modne są w 2013 roku - jakie kolory, kształty i smaki będą najchętniej wybierane przez Młode Pary w 2013 roku w Polsce? Najważniejsze trendy ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji