Zawieszki na weselny alkohol

Zawieszki na weselny alkohol
Z/Miłości
  • Dekoracje

Przyczepianie kartoników z wierszykami do weselnych wódek czy wina to pomysł szalenie popularny. Niestety, większość z nich jest wyjątkowo kiczowata i nie grzeszy elegancją wykonania. Nie poddawajcie się jednak! Zawieszki zawsze można wykonać samemu, albo zdecydować się na te ręcznie robione. W tym tygodniu prezentuje Wam kilka pomysłów, które absolutnie urzekły mnie swoim stylem.

zapisz
Z/Miłości
zapisz
Z/Miłości
Publikacja

Po pierwsze, zadbajcie o to, aby zawieszki na weselny alkohol stanowiły część Waszej ślubnej papeterii. Powinny one powielać motyw, który znajduje się na zaproszeniach ślubnych, winietkach i menu. Dlatego warto korzystać z jednego producenta. Takie rozwiązanie zapewnia market palce  Z/Miłości. Warto też, aby obok zabawnego wierszyka zachęcającego do kosztowania weselnego alkoholu, znalazły się na nich Wasze imiona i data ślubu. Tym samym pokażecie gościom, że potrafiliście zadbać nawet o najdrobniejszy element wesela. Jesteśmy przekonani, że niektórzy z nich zabiorą chętnie taką zawieszkę na wieczną pamiątkę i wkleją ją do ślubnego albumu z Waszymi zdjęciami.

zapisz
Z/Miłości
zapisz
Z/Miłości

Zawieszki nie muszą być prostokątne. Świetnie sprawdzą się także te okrągłe, przypominające medale z prostym stwierdzeniem: “zdrowie gości!”. Ich forma zależy od Waszej inwencji. Jeżeli wszelkie wierszyki wydają się Wam zbyt pretensjonalne, zrezygnujcie z nich. Same imiona państwa młodych wystarczy.

Zawieszki zaczepiamy o szyjkę butelki dzięki wstążeczce (może to być także sznurek, ale nie dajcie się skusić na gumkę czy zwykłą nitkę – będą wyglądały mało elegancko). Warto, żeby jej kolor był dopasowany do koloru przewodniego Waszego ślubu i bukietu, który ozdobi weselne stoły. Dobrze dopasowana zawieszka będzie stanowiła piękną ozdobę zwykłej butelki.

zapisz
Z/Miłości

Na zdrowie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Zaproszenia Z/Miłości Zaproszenia ślubne
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!