Pomysł tygodnia: wyjątkowe meble z trawy na Twoim ślubie

Uwielbiam śnieg i zimę, ale jak to zazwyczaj bywa, tęskno mi już trochę za wiosną i soczystą zielenią świeżo posianych trawników. Dlatego dzisiaj, dzięki uprzejmości firmy dekoratorskiej ARTSIZE, prezentuje Wam fenomenalne meble z trawy!

fot. Magdalena Adamczewska TIMEMACHINE | scenografia: ARTSIZE

Krzesła, pufy, stoliki i dywany wykonane z prawdziwej trawy możecie ustawić w kościele (fantastycznie rozjaśnią wnętrza ciemnych i dużych kościołów oraz wprowadzą nastrojowy klimat do drewnianych kościółków), albo na sali weselnej w formie “rest room” (pokoju do odpoczynku). –Są to meble dostosowane do używania, opracowane przez projektanta mebli, ergonomiczne, wygodne. Wykonanie konstrukcji, obliczenia, dostosowanie kształtu wymagają naprawdę sporo pracy – zapewnia Gabriela Gasparska z firmy ARTSIZE, która wykonuje i wynajmuje meble z trawy właśnie na takie okazje jak ślubu i wesela.

fot. Magdalena Adamczewska TIMEMACHINE | scenografia: ARTSIZE

Meble z trawy są wyjątkowo trwałe, wytrzymują temperaturę do nawet -20st C, więc nie straszne są im śluby w zimie. Ich wykonanie zajmuje około 2-3 tygodni, warto więc zawczasu zaplanować taką dekorację. Jeżeli zdecydujecie się na ich wynajęcie, nie będziecie musieli się martwić o to, aby na czas znalazły się w kościele czy na sali weselnej, wszystkim zajmie się firma dekoratorska. Za wypożyczenie dekoracji, którą możecie oglądać na zdjęciu (dwa fotele, dwie pufy, dywan z trawy, wysokie lampiony z aranżacją i szklane dekoracje przy ołtarzu) zapłacicie 45000 zł netto.

Jak podoba Wam się taki nietypowy pomysł?

fot. Magdalena Adamczewska TIMEMACHINE | scenografia: ARTSIZE

Zobacz również: “7 pomysłów i kilka rad na wiązanie kokardy na weselnych krzesłach”.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele tematyczne w stylu hippie to pomysł oryginalny i bardzo szalony! Jak na każdym ślubie, w przypadku hipisowskiego wesela najważniejsza jest Panna Młoda, więc dziś wybieramy najpiękniejsze suknie ślubne, bukiety ślubne i fryzury ślubne na wesele w stylu hippie!
Sztuka wycinania papieru, czyli papierowe dekoracje i ozdoby na Twój ślub!
Sztuka wycinania papieru, czyli papierowe dekoracje i ozdoby na Twój ślub!
Wycinanki to jego druga, nieznana światu pasja. Składał papier i wycinał snując opowieść „o tych którzy za górami za lasami… wzięli ślub i żyli długo i szczęśliwie”.
Credits: Carolina Herrera
10 tendencji ślubnych w 2018: wszystkie porady, aby celebracja Twojego ślubu była idealna!
Wybierz spośród naszych propozycji coś, co będzie Ci najbardziej odpowiadało. Jeżeli jesteś w pełni zaangażowana w przygotowaniach do swojego ślubu w 2018 roku, to nie możesz przegapić tego postu, gdzie prezentujemy najnowsze i najważniejsze trendy związane z estetyką ślubną.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji