Pomysł tygodnia: wyjątkowe meble z trawy na Twoim ślubie

Uwielbiam śnieg i zimę, ale jak to zazwyczaj bywa, tęskno mi już trochę za wiosną i soczystą zielenią świeżo posianych trawników. Dlatego dzisiaj, dzięki uprzejmości firmy dekoratorskiej ARTSIZE, prezentuje Wam fenomenalne meble z trawy!

fot. Magdalena Adamczewska TIMEMACHINE | scenografia: ARTSIZE

Krzesła, pufy, stoliki i dywany wykonane z prawdziwej trawy możecie ustawić w kościele (fantastycznie rozjaśnią wnętrza ciemnych i dużych kościołów oraz wprowadzą nastrojowy klimat do drewnianych kościółków), albo na sali weselnej w formie “rest room” (pokoju do odpoczynku). –Są to meble dostosowane do używania, opracowane przez projektanta mebli, ergonomiczne, wygodne. Wykonanie konstrukcji, obliczenia, dostosowanie kształtu wymagają naprawdę sporo pracy – zapewnia Gabriela Gasparska z firmy ARTSIZE, która wykonuje i wynajmuje meble z trawy właśnie na takie okazje jak ślubu i wesela.

fot. Magdalena Adamczewska TIMEMACHINE | scenografia: ARTSIZE

Meble z trawy są wyjątkowo trwałe, wytrzymują temperaturę do nawet -20st C, więc nie straszne są im śluby w zimie. Ich wykonanie zajmuje około 2-3 tygodni, warto więc zawczasu zaplanować taką dekorację. Jeżeli zdecydujecie się na ich wynajęcie, nie będziecie musieli się martwić o to, aby na czas znalazły się w kościele czy na sali weselnej, wszystkim zajmie się firma dekoratorska. Za wypożyczenie dekoracji, którą możecie oglądać na zdjęciu (dwa fotele, dwie pufy, dywan z trawy, wysokie lampiony z aranżacją i szklane dekoracje przy ołtarzu) zapłacicie 45000 zł netto.

Jak podoba Wam się taki nietypowy pomysł?

fot. Magdalena Adamczewska TIMEMACHINE | scenografia: ARTSIZE

Zobacz również: “7 pomysłów i kilka rad na wiązanie kokardy na weselnych krzesłach”.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji