8 niesamowitych figurek idealnych na zimowy tort weselny

Mogłabym spędzać długie godziny w sklepach takich jak etsy.com oferujących ręcznie robione rzeczy. Tym razem w przedświątecznej atmosferze zabrałam się za poszukiwania ozdób na torty i ciasta i znalazłam fantastyczne cudeńka idealne do ozdobienia czubka zimowego tortu weselnego. Wybrałam osiem, które mnie absolutnie urzekły.

fot. via stressawaybridalshop.com, Miss Sarah Cake via etsy.com, Sparkle and twig via etsy.com

Młoda para na nartach, na łyżwach, na sankach. Bałwanki w przebraniu młodej pary, ptaszki w czapkach (moi absolutni faworyci), albo obsypane brokatem. Wycinane z tektury białe jelonki i połyskujące gwiazdki. Pomysłów na zimowe figurki na weselny tort można mnożyć.

fot. braggingbags via etsy.com, MichelesCottage via etsy.com, Sparkle and twig via etsy.com

Materiały? Masa marcepanowa, plastik, metal i drewno (świetny sposób na ocieplenie zimowej atmosfery). Wśród kolorów króluje oczywiście śnieżna biel, ale śmiało można ją przełamać sylwestrowym złotem czy srebrem. Pamiętajcie tylko, że takie figurki nie będą się nadawać na każdy tort weselny. On także powinien być utrzymany w zimowym klimacie!

fot. April Hiler Designs via etsy.com, Panache Bride via etsy.com

Zobacz również: “Winietki śnieżynki – zimowe inspiracje ślubne DIY”. 

 

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji