• Magazyn
  • 8 niesamowitych figurek idealnych na zimowy tort weselny

8 niesamowitych figurek idealnych na zimowy tort weselny

Bierzesz ślub zimą? Pomyśl o zimowych ozdobach dla swojego tortu weselnego. Wybrałam osiem najciekawszych, zimowych figurek.

  • Dekoracje

Mogłabym spędzać długie godziny w sklepach takich jak etsy.com oferujących ręcznie robione rzeczy. Tym razem w przedświątecznej atmosferze zabrałam się za poszukiwania ozdób na torty i ciasta i znalazłam fantastyczne cudeńka idealne do ozdobienia czubka zimowego tortu weselnego. Wybrałam osiem, które mnie absolutnie urzekły.

zapisz
fot. via stressawaybridalshop.com, Miss Sarah Cake via etsy.com, Sparkle and twig via etsy.com
Publikacja

Młoda para na nartach, na łyżwach, na sankach. Bałwanki w przebraniu młodej pary, ptaszki w czapkach (moi absolutni faworyci), albo obsypane brokatem. Wycinane z tektury białe jelonki i połyskujące gwiazdki. Pomysłów na zimowe figurki na weselny tort można mnożyć.

zapisz
fot. braggingbags via etsy.com, MichelesCottage via etsy.com, Sparkle and twig via etsy.com

Materiały? Masa marcepanowa, plastik, metal i drewno (świetny sposób na ocieplenie zimowej atmosfery). Wśród kolorów króluje oczywiście śnieżna biel, ale śmiało można ją przełamać sylwestrowym złotem czy srebrem. Pamiętajcie tylko, że takie figurki nie będą się nadawać na każdy tort weselny. On także powinien być utrzymany w zimowym klimacie!

zapisz
fot. April Hiler Designs via etsy.com, Panache Bride via etsy.com

Zobacz również: “Winietki śnieżynki – zimowe inspiracje ślubne DIY”. 

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!