Winietki śnieżynki - zimowe inspiracje ślubne DIY

Zimowe inspiracje należą do moich ulubionych. Zorganizowanie ślubu o tej porze roku oznacza ogromny wybór dekoracji, kolorów i motywów przewodnich.


Świąteczne akcenty mogą być zarówno niezwykle przytulne, jak i eleganckie. Ja proponuję dziś klasyczne zestawienie czerni z białą, które będzie idealną ozdobą kolacji ślubnej. Winietki z akcentem zimowym są bardzo proste do wykonania.

Fot. Kreatywny Ślub

Porada
Detale tego projektu są niezwykle ważne i warto zadbać o ich ekspozyję. Do tego celu przyda nam się dobrej jakości para nożyczek.

Krok 1
Zaczynamy od szkicu, który pozwoli nam określić rozmiar i kształt śnieżynki. Format ramion projektu jest zupełnie dowolny i zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni.

Fot. Kreatywny Ślub

Krok 2
Szkicujemy jedynie połowę śnieżynki, aby następnie złożyć nasz szablon na pół. Pozwoli to nam z łatwością wyciąć całą konstrukcję.

Fot. Kreatywny Ślub

Krok 3
Imiona gości możemy wydrukować na dobrej jakości papierze, i kolejno odrysować szablon śnieżynki wokół każdej nazwy.

Fot. Kreatywny Ślub

Wykończenie
Czarne tło doda naszemu projektowi wiele elegancji. Śnieżynki nanosimy na podstawę winietek, a konstrukcję składamy na pół. Winietki będą idealnie prezentowały się z każdym zimowym dodatkiem dekoracyjnym

Fot. Kreatywny Ślub

Zobacz także: “Własnoręcznie robione zaproszenia ślubne” 


blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Lillian West
Suknie ślubne Lillian West 2016: unikalny romantyczny styl!
Bądź jedna z najbardziej romantycznych Panien Młodych z modelem Lillian West 2016!
NAJNOWSZA kolekcja biżuterii NOVIA BLANCA już u Nas!
NAJNOWSZA kolekcja biżuterii NOVIA BLANCA już u Nas!
Bądź na czasie i zobacz nowości biżuterii ślubnej. Zobacz koniecznie! Jesienna sesja NOVIA BLANCA powstała w słonecznej Kalifornii w jednym z najpiękniejszych parków San Jose. Pożółkła i wysuszona upalnym letnim słońcem trawa oraz złote liście drzew oddały wspaniały klimat i stworzyły niesamowite tło do zdjęć.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji