Winietki śnieżynki – zimowe inspiracje ślubne DIY

Zimowe inspiracje należą do moich ulubionych. Zorganizowanie ślubu o tej porze roku oznacza ogromny wybór dekoracji, kolorów i motywów przewodnich.


Świąteczne akcenty mogą być zarówno niezwykle przytulne, jak i eleganckie. Ja proponuję dziś klasyczne zestawienie czerni z białą, które będzie idealną ozdobą kolacji ślubnej. Winietki z akcentem zimowym są bardzo proste do wykonania.

Fot. Kreatywny Ślub

Porada
Detale tego projektu są niezwykle ważne i warto zadbać o ich ekspozyję. Do tego celu przyda nam się dobrej jakości para nożyczek.

Krok 1
Zaczynamy od szkicu, który pozwoli nam określić rozmiar i kształt śnieżynki. Format ramion projektu jest zupełnie dowolny i zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni.

Fot. Kreatywny Ślub

Krok 2
Szkicujemy jedynie połowę śnieżynki, aby następnie złożyć nasz szablon na pół. Pozwoli to nam z łatwością wyciąć całą konstrukcję.

Fot. Kreatywny Ślub

Krok 3
Imiona gości możemy wydrukować na dobrej jakości papierze, i kolejno odrysować szablon śnieżynki wokół każdej nazwy.

Fot. Kreatywny Ślub

Wykończenie
Czarne tło doda naszemu projektowi wiele elegancji. Śnieżynki nanosimy na podstawę winietek, a konstrukcję składamy na pół. Winietki będą idealnie prezentowały się z każdym zimowym dodatkiem dekoracyjnym

Fot. Kreatywny Ślub

Zobacz także: “Własnoręcznie robione zaproszenia ślubne” 


blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji