Winietki śnieżynki - zimowe inspiracje ślubne DIY

Zimowe inspiracje należą do moich ulubionych. Zorganizowanie ślubu o tej porze roku oznacza ogromny wybór dekoracji, kolorów i motywów przewodnich.


Świąteczne akcenty mogą być zarówno niezwykle przytulne, jak i eleganckie. Ja proponuję dziś klasyczne zestawienie czerni z białą, które będzie idealną ozdobą kolacji ślubnej. Winietki z akcentem zimowym są bardzo proste do wykonania.

Fot. Kreatywny Ślub

Porada
Detale tego projektu są niezwykle ważne i warto zadbać o ich ekspozyję. Do tego celu przyda nam się dobrej jakości para nożyczek.

Krok 1
Zaczynamy od szkicu, który pozwoli nam określić rozmiar i kształt śnieżynki. Format ramion projektu jest zupełnie dowolny i zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni.

Fot. Kreatywny Ślub

Krok 2
Szkicujemy jedynie połowę śnieżynki, aby następnie złożyć nasz szablon na pół. Pozwoli to nam z łatwością wyciąć całą konstrukcję.

Fot. Kreatywny Ślub

Krok 3
Imiona gości możemy wydrukować na dobrej jakości papierze, i kolejno odrysować szablon śnieżynki wokół każdej nazwy.

Fot. Kreatywny Ślub

Wykończenie
Czarne tło doda naszemu projektowi wiele elegancji. Śnieżynki nanosimy na podstawę winietek, a konstrukcję składamy na pół. Winietki będą idealnie prezentowały się z każdym zimowym dodatkiem dekoracyjnym

Fot. Kreatywny Ślub

Zobacz także: “Własnoręcznie robione zaproszenia ślubne” 


blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wesele pachnące ziołami, czyli 8 pomysłów ślubnych inspirowanych Prowansją.
Wesele pachnące ziołami, czyli 8 pomysłów ślubnych inspirowanych Prowansją.
Bazylia, melisa, estragon, mięta, rozmaryn, tymianek, lawenda i lubczyk.. pomysły na dekorację ślubną i weselną z wykorzystaniem ziół! 8 propozycji Zankyou
Sztuka wycinania papieru, czyli papierowe dekoracje i ozdoby na Twój ślub!
Sztuka wycinania papieru, czyli papierowe dekoracje i ozdoby na Twój ślub!
Wycinanki to jego druga, nieznana światu pasja. Składał papier i wycinał snując opowieść „o tych którzy za górami za lasami… wzięli ślub i żyli długo i szczęśliwie”.
Credits: Carolina Herrera
10 tendencji ślubnych w 2018: wszystkie porady, aby celebracja Twojego ślubu była idealna!
Wybierz spośród naszych propozycji coś, co będzie Ci najbardziej odpowiadało. Jeżeli jesteś w pełni zaangażowana w przygotowaniach do swojego ślubu w 2018 roku, to nie możesz przegapić tego postu, gdzie prezentujemy najnowsze i najważniejsze trendy związane z estetyką ślubną.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji