Fotografów ślubny w Toruniu- TOP 10!

Planując ślub, jedna z najważniejszych decyzji jaka musisz podjąć to wybór, który będzie dotyczył fotografa. Dla niej i niego On lub ona to ważne, aby moc uwiecznić chwile i wiedzieć co pozwoli zapamiętać ich wydarzenie. Poza tym pamiętać należy o innych szczegółach: jak buty, kwiaty, garnitur Pana młodego, suknia panny młodej. Te wybory są ważne, ponieważ, jak Lewis Hinę, powiedział: „Jeśli to wszystko może być wyjaśnione w Słowach, że nie trzeba ładować aparatu”. Dlatego podjęliśmy wybór tych studiach fotograficznych, które uczynią twój ślub przeżyć w ten sam sposób to się stało. Oto top 10 ślubnych fotografów w Toruniu. Sprawdź sam.

Szustak-Foto -odwiedź stronę internetową

Pierwszym faworytem Zankyou jest bez wątpienia Szustak Foto! To duet fotografow, Ania i Przemek, a co Ania pisze o swoim partnerze: “Mogłabym powiedzieć, że Przemek dzięki mnie zaczął swoją przygodę z fotografią. Doskonale pamiętam nasz pierwszy wspólny wyjazd na wczasy i to z jakim zaangażowaniem „bawił się” swoją pierwszą lustrzanką, którą dostał ode mnie w prezencie. Wówczas wydawało mi się dziwne, że fotografuje kamyczki, patyki i piórka. Nie wiedziałam dlaczego to robi. On sam też nie zdawał sobie z tego sprawy, ale dzięki temu zaczął częściej eksperymentować z fotografią.”

Szustak-Foto
Szustak-Foto
Szustak-Foto
Szustak-Foto
Szustak-Foto
Szustak-Foto

Marta Kowalska -odwiedź stronę internetową

Kolejnym faworytem Zankyou jest Marta Kowalska. Tak pisze o sobie: “Miłość w obiektywie. Czym jest miłość? Wiedzą to Ci,którzy ją znaleźli.. Jeśli ją odnaleźliście – skontaktujcie się ze mną!  Dla mnie od lat wielką miłością była i jest fotografia mody, czego odzwierciedlenie widać w moich sesjach ślubnych czy rodzinnych. Moje portfolio modowo-portretowe”

Fotoprimo Piotr Nalewajk -odwiedź stronę internetową

Fotografia ślubna, wielkie wydarzenia, niezapomniane uczucia czyli emocje zatrzymane w kadrze. Piotr Nalewajk pracuje dla wymagających klientów, którzy cenią sobie dobrą fotografię, dla których fotografia ślubna jest jedną z najpiękniejszych i najważniejszych pamiątek rodzinnych w życiu. Zdjęcia wykonuje w stylu reportażowo – artystycznym z autorską obróbką i retuszem. Pomimo wieloletniego doświadczenia nie uległ rutynie, do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, bez standardów. Na każdej sesji poszukuje piękna, wyjątkowej estetyki i chwil wartych uwiecznienia. Stawia na jakość a nie ilość…”

Fotoprimo Piotr Nalewajk
Fotoprimo Piotr Nalewajk
Fotoprimo Piotr Nalewajk
Fotoprimo Piotr Nalewajk
Fotoprimo Piotr Nalewajk
Fotoprimo Piotr Nalewajk

Rituals foto – Fotografia -odwiedź stronę internetową

Koniecznie powinniście zobaczyć zdjęcia Rituals foto. Sam mówi o sobie:  “Jestem Michał z rituals fotografia i opowiadam historie ślubne za pomocą fotografii. Fascynuje mnie wszystko to, co składa się na ponadczasową opowieść: ludzie, światło, emocje, gesty i niedopowiedzenia. Przedkładam minimalizm nad mnogością wizualnych bodźców i lubię, gdy z obrazów emanuje cisza, spokój i harmonia. Podczas sesji dążę do tego, żebyście czuli się naturalnie i pozwolili swoim uczuciom zrobić resztę.”

Rituals foto
Rituals foto
Rituals foto
Rituals foto
Rituals foto
Rituals foto
Rituals foto
Rituals foto

Borkovitz -odwiedź stronę internetową

Kolejnym faworytem Zankyou jest Borkovitz. Genialny fotograf ślubny, a do tego profesjonalistką z artystycznym wyczuciem. Jego klienci są zachwycenia, a oto jedna z opinii: Kreatywna postać. Instynktownie wyczuwa dobre pomysły, dobre kadry. Polecamy każdemu, kto szuka czegoś więcej niż tylko ładne zdjecia.

Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz

Łukasz Pietrzak-odwiedź stronę internetową

Kolejnym faworytem Zankyou jest Łukasz Pietrzak. Od pasji do zawodu. Przygodę z fotografią zaczął jeszcze na studiach ganiając za koleżankami z aparatem i wykonując im sesje portretowe. Pochłonięty fotografią związał się z nią zawodowo rozwijając swoje umiejętności w tematyce fotografii ślubnej i portretu. “Jako fotograf ślubny staram się dążyć do perfekcji. Każdego dnia szukam nowych inspiracji by rozwinąć swój warsztat pracy, nieustannie szukam nowych ścieżek rozwoju. Według mnie kto stoi w miejscu ten się cofa. Wykonując zdjęcia korzystam z dobrodziejstw współczesnej fotografii jak np dodatkowe zdalnie wyzwalane źródła światła, czy też staranna obróbka cyfrowych plików, by uzyskać jak najlepsze efekty.”

Łukasz Pietrzak
Łukasz Pietrzak
Łukasz Pietrzak

The Light Painter by Jakub Grabowski-odwiedź stronę internetową

“The Light Painter By Jakub Grabowski to propozycja dla par poszukujących doświadczenia i energii, chcących złożyć swoje zaufanie w dobre ręce. Najwyższej klasy produkty i wzorowy customer service, a także ciągły rozwój artystyczny i techniczny to wartości, z któych jesteśmy najbardziej dumni. W ofercie, jak i w portfolio posiadamy wyjazdy na sesje zagraniczne – w tym od niedawna – poza Europę.”

The Light Painter by Jakub Grabowski
The Light Painter by Jakub Grabowski
The Light Painter by Jakub Grabowski
The Light Painter by Jakub Grabowski
The Light Painter by Jakub Grabowski
The Light Painter by Jakub Grabowski

Światło i Emocje pl-odwiedź stronę internetową

“Podczas reportażu nie ingerujemy w Waszą intymność, staramy się być niewidoczni. Chcemy by nasze zdjęcia były naturalne, niepozowane, czy z góry wyreżyserowane. Staramy się bacznie obserwować, by uwiecznić ważne momenty, chwile pełne emocji, uśmiechów i głębokich wzruszeń. Dla nas fotografia jest wielką pasją, dla której oddajemy się w całości”

Światło i Emocje pl
Światło i Emocje pl
Światło i Emocje pl
Światło i Emocje pl
Światło i Emocje pl
Światło i Emocje pl

Turzyński Photography-odwiedź stronę internetową

Fotografie Turzyńskiego są naprawdę wyjątkowe. Pokazują emocje i uczucia towarzyszące zakochanym podczas ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Sam fotograf, zapytany o swoją przygodę z fotografią, odpowiedział: “Fotografia ślubna mojego autorstwa to nie tylko naturalne i niepowtarzalne kadry, ale także świetna zabawa, swoboda, doskonały kontakt, kończąc na dużej dawce śmiechu podczas pleneru. Poza fotografią ślubną, wykonuję także zlecenia komercyjne. Ceny ustalam indywidualnie.”

Marcin Mentel-odwiedź stronę internetową

Naszą dziesiątkę najlepszych fotografów zamyka Marcin Mentel. “Reportaż to jego ulubione środowisko pracy. Fotografia to dla niego nie tylko praca, ale również hobby. Fotografuję nawet jak nie jestem w pracy więc muszę to naprawdę lubić. Do ludzi podchodzę z serdecznością i szacunkiem. Dobre relacje to podstawa udanej współpracy. Idealnym środowiskiem jest dla mnie reportaż, tam czuję się jak “ryba w wodzie”. Lubię fotografię naturalną, nie ustawianą. Podczas pracy widzę wszystko i umiem to pokazać w dobrym świetle i kadrze.”

Marcin Mentel
Marcin Mentel
Marcin Mentel
Marcin Mentel
Marcin Mentel

Jesteśmy przekonani, ze każdy z Was odnalazł inspiracje na swoja sesje!  To już wszyscy fotografowie z Torunia, które Zankyou miało zaszczyt poznać i zakochać się w ich pracach. Jeśli są inne firmy, artyści, który zajmują się tą dziedziną z tego regionu, to także zapraszamy do współpracy. Rynek dostawców ślubnych jest tak obszerny i dynamoczny, że warto czasami pomóc się znaleźć, my ze swojej strony robimy, co możemy, aby poznać Crème de la crème.

** Uwaga: Ta lista nie jest ranking preferencji. Wszystkie firmy są polecane przez Zankyou.

Planujesz swój ślub w tym roku? Świetnie! Jeśli planujesz swój ślub i wesele, to nie możesz zapomnieć także o:

Zamówieniu najlepszych zaproszeń ślubnych online

Poznaj innych fotografów ślubnych z:

Najlepszy fotograf ślubny w Warszawie

Najlepszy fortograf ślubny w Krakowie

Najlepszy fotograf ślubny w Katowicach

Najlepszy fotograf ślubny we Wrocławiu

Najlepszy fotograf ślubny w Poznaniu

Najlepszy fotograf ślubny w Szczecinie

Najlepszy fotograf ślubny w Białymstoku

Poznaj najlepsze lokale weselne:

Najlepsze lokale na przyjęcie ślubne w Warszawie

Najlepsze lokale na przyjęcie ślubne w Krakowie

Najlepsze lokale weselne w Zakopanem i okolicach

Najlepsze miejsca na ślub w Polsce

Nie masz pomysł na ciekawy wyjazd czy weekend w Polsce? Poznaj 8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce na Waszą podróż poślubną!

 

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Komentarze (9)

KR
19/10/2015

1 miejsce: Mentel,
2 miejsce: Turzyński
3 miejsce: Pietrzak

:P

Komentuj
Kuba
20/10/2015

Moim skromnym zdaniem najlepsze:
1 miejsce Pani Magda Kutc
2 miejsce Whiteberry
3 miejsce Love Inside

Najmniej interesujące ujęcia (możliwe, że to początkujący fotograf ale widać potencjał):
1 .Turzynski Photography

Komentuj
.
20/10/2015

.

Komentuj
Magda
25/10/2015

Ja polecam Sonię Tlili. Ma swoje studio na Starówce w Toruniu. Robiliśmy u niej sesję narzeczeńską i ślubną i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów.

Komentuj
Marta
29/10/2015

Brakuje jeszcze Jakuba Grabowskiego z Torunia- The Light Painter. Prawdziwy Artysta ! :)

Komentuj
Paweł
29/10/2015

Jak dla mnie brakuje All in White Photography…

Komentuj
Żaneta
01/11/2015

Tarantoga, później Mov Studio i All in White :)

Komentuj
Karol
26/11/2015

nie wiem kto to oceniał ale whiteberry to aż wali amatorką z dobrym aparatem. :/

Komentuj
Kasia
07/09/2016

Polecam również Mateusza Patalon jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z nim, super klimatyczne zdjęcia, nie kolejne cukierkowe zdjęcia na starówce. Atmosfera na weselu pierwsza klasa, na luzie bez stresów, w każdej chwili pomocny. Polecam!

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji