Wideo ślubne- Polska, Indie, Edynburg... Zobacz ten tygiel kultur! Zachwyca!

Bez granic Ona to Polka, On to Hindus, a poznali się w Edynburgu. Związek Edyty i Krisha od zawsze był międzynarodowy. Miejsce ślubu też wybrali nieszablonowe. Ceremonia odbyła się w zamku Minoga. To bajeczne otoczenie stworzyło niesamowitą atmosferę podczas uroczystości. Film jest niezwykłą pamiątką z tego szczególnego dnia. Oglądając go mamy wrażenie, że obserwujemy całą uroczystość niejako zza kulis. Obserwowanie przygotowań do tak wspaniałego wydarzenia sprawia oglądającemu wiele radości.

Oczywiście przyglądanie się uroczystości jest także wielką przyjemnością. Ślub był bardzo wzruszającą chwilą. Przemówienia przyjaciół były szczere i prawdziwe. Łzy same się cisną do oczu. Niesamowita była przysięga w dwóch językach. Człowiek chcąc nie chcąc uśmiechał się, kiedy Krish powiedział w języku polskim „kocham cię”. Było to bardzo wzruszające. Umówmy się. Ludzka pamięć to niesamowita sprawa, ale jest zawodna. Potrzebuje wspomagania. Idealny do tego będzie taki filmik stworzony przez przez profesjonalnego Piech Film. Wierzę, że za jakieś piętnaście, dwadzieścia lat Edyta i Krish będą go oglądać z uśmiechem na twarzy i łzą wzruszenia w oczach.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji