• Magazyn

Oryginalne miejsca na wesele w Polsce!

Szukacie odpowiedniej lokalizacji Waszego wesela? Marzycie o orygilanym miejscu, w którym uda Wam się stworzyć niesamowity klimat najważniejszej imprezy w waszym życiu? W takim razie przedstawiamy Wam 6 niesamowitych i niepowtarzalnych miejscw w Polsce, w których z powodzeniem możecie zorgaznizować wesele waszych marzeń!

  • Po ślubie

Właśnie się zaręczyliście. Zaczynacie rozważać datę ślubu, jego miejsce oraz miejsce, gdzie odbędzie się wesele. Marzycie o weselu w niestandardowym otoczeniu. Chcielibyście zaskoczyć wszystkich swoich gości i pokazać im, że miejsce na wesele to nie tylko dom weselny, restauracja, hotel, czy remiza. W takim razie co jeszcze można wybrać?

Oto 6 oryginalnych miejsc na wesele w Polsce. Zobaczcie, czy któreś z nich nie znajduje się w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania, albo poszukajcie czegoś podobnego w swojej okolicy.

1. Kopalnia Soli Wieliczka. To słynne w całej Polsce, a właściwie na całym świecie miejsce. Jest to jedno z najciekawszych miejsc turystycznych w Polsce i każdy, kto odwiedza Kraków zazwyczaj wędruje również do tej kopalni.

W Kopalni Soli znajduje się jedyny na świecie podziemny kościół (Kaplica św. Kingi), w którym z powodzeniem od dawna organizowane są śluby. Wesela natomiast organizowane są w ogromnych i pięknych salach znajdujących się pod ziemią.

Zobacz inne lokale na wesele w województwie Małopolskim.

zapiszDowiedz się więcej “Wesele w Kopalni Soli w Wieliczce”
Komora Jana Haluszki | fot. Kopalnia Soli Wieliczka
zapiszDowiedz się więcej “Wesele w Kopalni Soli w Wieliczce”
Komora Jana Haluszki | fot. Kopalnia Soli Wieliczka

Kopalnia Soli w Wieliczce to jedno z najbardziej oryginalnych miejsc na ślub i wesele na świecie. Więcej na temat wesela w tym miejscu znajdziecie TUTAJ.

2. Fort Sokolnickiego. Jest to miejsce znane każdemu warszawiakowi. Znajduje się ono na terenie Parku Stefana Żeromskiego na Żoliborzu. Jego historia sięga XIX wieku, kiedy to stał się częścią Cytadeli Aleksandrowskiej. Obecnie jest to świetne miejsce na organizacje ważnych i dużych uroczystości, a w tym również, a może przede wszystkim wesel.

Zobacz także inne lokale na wesele w Warszawie.

Z pewnością jest to bardzo ciekawe, oryginalne i spektakularne miejsce na organizację wesela marzeń.

3. Bajkowy Zakątek, to kompleks hotelowy położony w województwie warmińsko-mazurskim, który nie tylko z powodu nazwy ma coś wspólnego z bajkami. Wszystko w nim przepełnione jest magiczny klimatem, który każdego przeniesie w świat bajek i baśni. Piękne otoczenie zapiera dech w piersiach i pozwala zapomnieć o szarej rzeczywistości. To wszystko sprawia, że wesele w tym miejscu jest prawdziwie bajkowe.

Zobacz więcej lokali na wesele w warnińsko-mazurskim.

 

4. Palmiarnia Zielonogórska pozwala spełnić marzenia wszystkich tych, którzy śnią o weselu pod palmami – okazuje się bowiem, że nie trzeba wcale jechać za daleko by przenieść się w tropikalny klimat.

Zobacz więcej lokali na wesele w Zielonej Górze.

Wszechobecna tropikalna roślinność sprawia, że jak na polskie warunki wesele w tym miejscu jest naprawdę oryginalne, a co za tym idzie wesele tam jest również niezwykle oryginalne.

5. Przystań Wodna w Gorzowie Wielkopolskim, to nowoczesny budynek usytuowany, jak na tego typu obiekty przystało, w pięknej żeglarskiej okolicy. Przestronna i bardzo duża sala okolicznościowa z przeszkloną ścianą pozwalającą oglądać piękne widoki, to niesamowite miejsce idealnie nadające się na wesele.  Wesele na Przystani Wodnej to z pewnością nietuzinkowy pomysł.

Zobacz inne lokale na wesele w Gorzowie.

 

zapiszDowiedz się więcej “Wesele w Gorzowie”
Sala okolicznościowa Przystani Wodnej w Gorzowie Wlkp.
zapiszDowiedz się więcej “Wesele w Gorzowie”
Sala okolicznościowa Przystani Wodnej w Gorzowie Wlkp.

6. Wieża Ciśnień we Wrocławiu, to zabytkowy budynek z początku XX wieku.  Mieszcząca się w niej restauracja, to idealne miejsce na wesele dla maksymalnie 80 osób. Unikalny budynek, to również unikalne wesele.  No bo ile małżeństw miało wesele w zabytkowej wierzy ciśnień? Raczej niewiele!

Zobacz inne lokale na wesele we Wrocławiu.

zapisz
Wesele w Wieży Ciśnień we Wrocławiu

 

zapisz
Wesele w Wieży Ciśnień we Wrocławiu

Które miejsce najbardziej przypadło Wam do gustu?   A może znacie inne równie oryginalne miejsca?

Wszystkie oryginalne lokalizacje wesel znadziecie TUTAJ! 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!