Teledysk ślubny do mocnych bitów zawsze jest niezwykły. Zobacz go u nas!

Każda Para Młoda chce, aby dzień jej ślubu został jak najlepiej upamiętniony jak najlepiej. W związku z tym zaprasza na swój ślub kamerzystę i fotografa. Jedną z najbardziej nowoczesnych metod na upamiętnienie swojego ślubu i wesela jest przygotowanie teledysku ślubnego. Dzisiaj mamy niezwykły przykład realizacji takiej formy- w akompaniamencie są mocne bity.

No skoro już wspomniałam o muzyce, to pozwolę sobie rozwinąć ten temat. Muzyka w tym teledysku jest po prostu świetna. Ma w sobie wielką energię i moc. Kiedy jej słuchamy, to po prostu nie sposób jest się nudzić. Ma w sobie to coś! Sprawia, że teledysk ogląda się z wielkim zaciekawieniem. Poza tym warto też wspomnieć o dynamicznym montażu, który wspaniale współgra z tą żywą muzyką. Te dwa elementy nie mogą bez siebie istnieć- tworzą spójną i charakterną całość. Uwagę zwraca również zabawa konwencją- twórcy filmu nie bali się nowoczesnych rozwiązać. I bardzo dobrze, ponieważ dzięki temu film przykuwa uwagę widza i nie pozwala mu się nudzić Wspaniale!

W tym teledysku znakomicie prezentują się główni bohaterowie, czyli Młoda Para Bogumiła i Bartłomiej. Stanowią cudowny duet. Wystarczy na nich spojrzeć, żeby mieć pewność, że są wspaniale dobrani. Pięknie wyglądają razem. Są niezwykli.

Teledyskowi ślubnemu wcale nie muszą towarzyszyć rzewne i romantyczne melodie. To przecież nudne. Odważ się i niech tłem dla Twojego filmu ślubnego będą mocne bity. Przykład Bogumiły i Bartłomieja pokazuje, że wspaniale się to sprawdza.

Autor videa: Marry Me Studio |Plenerowe wesele w namiocie – lastrada-balice.pl |Make up: esteelauder.pl |Suknia ślubna: Anna Kara – Salon Autorski |Dekoracje: MA FLEUR Magdalena Podskarbi |Winiety: Decoris Wedding Collection |Auto: Zasadaauto |Sushi: Sakana |Barman: make-shake |Obrączki: Inne Obrączki Andrzej Bielak |
muzyka – Nightcall. Twórca filmu nie posiada praw do utworu muzycznego użytego w filmie. Powyższy film jest projektem niekomercyjnym.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Film Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Film "Wiecie co to jest miłość? Wiem,wiem...nic nie wiedziecie. Dopiero będziecie się tej miłości uczyć",a to w tym wideo ślubnym!
"Wiecie co to jest miłość? Wiem,wiem...nic nie wiedziecie. Dopiero będziecie się tej miłości uczyć",a to w tym wideo ślubnym!
Jest to naprawdę bardzo dynamiczne, a co za tym idzie, ma w sobie fantastyczną energię. Kiedy oglądamy ten film, to nie sposób jest się nudzić. Niesamowity montaż! Film został zrealizowany w iście bajkowy krajobrazie.
Film Wspaniałe wideo ślubne, gdzie widać jak "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."
Wspaniałe wideo ślubne, gdzie widać jak "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."
https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji