8
1 od 8
1 od 8
1 od 8
1 od 8
1 od 8
1 od 8
1 od 8
1 od 8

Opis

Marry Me Studio

Szczegóły

Opinia/i (3)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
3 opinii
Przez marek.kumers
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam w 100%. Planowaliśmy z żoną, że wybierzemy tą samą ekipą kamerzystów, która zrobiła film naszym znajomym. Teledysk ślubny, który im zrobili się nam podobał, a ekipa, o której mowa to MP Studio. Niestety termin mieli zajęty. Szukaliśmy ekipy w podobnym stylu i takiej klasie filmowej. Niestety nic nam się nie podobało, aż żona znalazła jeden z filmów Marry Me Studio. Nie jestem fanem filmów ślubnych ale przyznaję, ze sam obejrzałem z 5 czy 6 i wszystkie były i bardzo dobre i ciekawie zrobione i to mnie chyba najbardziej przekonało. Wszystkie się od siebie różniły. Chociaż to zupełnie inny styl filmów ślubnych niż planowane przez nas MP ale chyba to właśnie nas ostatecznie urzekło. Panowie, a w zasadzie chłopaki z Marry Me Studio, zadbali o wszytsko włącznie ze sprawdzenem technicznym kościoła i lokalu. Także bardzo pro. Tak jak było mówione, że nie będą rozpraszać, przeszkadzać, ani nas ustawiać tak było faktycznie i chwała im za to. Zależało nam na filmie ślubnym w stylu prawdziwego filmu. Zadanie w pełni wykonane. Zero opóźnień, bardzo fajna muzyka. Witku i Michale szkoda tylko, ze film nie jest dłuższy :)

Niech Wam będzie.... przyznam, było warto ;)

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kilka dni temu dostaliśmy nasz film ślubny od Marry me Studio/. Mieliśmy nadzieję, ze będzie to film, który ciekawie pokarze nasz dzień ślubu. Kiedy obejrzeliśmy go po raz pierwszy od razu padło"puść jeszcze raz" i tak 6 czy 7 razy na przemian cały film i teledysk ślubny. To jest piękne. Zupełnie przerosło nasze oczekiwania. Są emocje, jest radość, są momenty bardzo wzruszające, jest dużo naszej rodziny i gości. Są piękne ujęcia zamku, w którym mieliśmy ślub, a ujęcia z drona robią wrażenie jakbyśmy oglądali amerykański film :) Ten film jest najpiękniejszym prezentem ślubnym i pokazuje nasz dzień ślubu tak, ze aż trudno mi uwierzyć, ze było tak super :) Wspaniała pamiątka !
Bardzo ale to bardzo dziękujemy !

Zgłoś nadużycie
Przez hanna.dziuplas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Poproszono nas o opinię, którą z przyjemnością tu zamieszczamy. Panowie z Marry Me Studio to bardzo fajni, młodzi i na maksa kreatywni goście. Jak szukaliśmy ekipy, a zależało nam  na czymś odbiegającym od standardów i trafiliśmy na nich to już po roozmowie telefonicznej miałam wrażenie, że dobrze trafiliśmy. Bardzo konkretnie i rzeczowo ale też z humorem. Spotkanie bardzo pro, dużo rozmowy i przykładów z różnych ślubów trochę jakby z organizatorem wesel :) Podsunęli nam też kilka fajnych pomysłów na czas wesela i za to też dziękujemy jeszcze raz (pewnie będziecie to czytać :)) Wtrakcie przygotowań, baaardzo opanowani ale uważni. Nie mamy pojęcia jak nagrali to co nagrali, bo nawet nie widzieliśmy jak to  nagrywają no ale wyszło ekstra. Do tego w kościele nie było ich prawie widać, co początkowo nas zmartwiło ale jak się poźniej okazało nagrywali i to dużo i po raz kolejny zaskoczenie. Na przyjęciu też non stop gdzies chodzili, coś nagrywali, także bardzo nas ciekawiło co powstanie i czy da rade coś z "nas" skleić, bo nie za bardzo lubimy być filmowani. Wyszło suuuuuper !! :) Totalnie ponad naszymi oczekiwaniami. Baliśmy się troche ,ze będą nas ustawiać, kazać gdzieś patrzeć bezsensownie etc ale w ogóle tego nie było i chwała im za to no i za film !!! Wielkie dzięki Witku i Michale ! Polecamy Was bardzo  !

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Nietypowy teledysk ślubny, czyli artystyczne podejście!
Nietypowy teledysk ślubny, czyli artystyczne podejście!
Szykowne wideo ślubne z wesela w Pałacu Goetz. Zjawiskowe!
Szykowne wideo ślubne z wesela w Pałacu Goetz. Zjawiskowe!
Teledysk ślubny do mocnych bitów zawsze jest niezwykły. Zobacz go u nas!
Teledysk ślubny do mocnych bitów zawsze jest niezwykły. Zobacz go u nas!

Lista wszystkich lokalizacji Marry Me Studio w Pomorskie:

Gdańsk