mwjackiewicz.com | photo and film

  • Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Cześć!
Razem opowiadamy cudowne historie zakochanych par.
Historie fotograficzne i filmowe.
Najbardziej lubimy pracować wspólnie, bo i na codzień razem czujemy się rewelacyjnie.
Korzystamy z tego łącząc spojrzenie kobiety i mężczyzny.

Film to  bohaterowie, światło i muzyka. Film to emocje. To opowieść.
Lubimy minimalizm, intymność, prostotę i kameralność.
Ledwie dostrzegalne znaczenia, gesty, symbole i detale.
Ale przede wszystkim lubimy dobre opowieści ...
Wiemy jak opowiadać żeby chciano słuchać. Wiemy też jak słuchać i patrzeć żeby dostrzec nieoczywiste powiązania.
Tak więc, jaka jest Wasza historia?


Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj mwjackiewicz.com | photo and film i wygrana do 12 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinia/i

4.9 12 opinii
Autor: anna_i_maciej
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Malwina i Wojtek to cudowni ludzie, a przy tym kompetentni profesjonaliści. Nie możemy sobie wyobrazić lepszych towarzyszy w dniu ślubu.

Już w trakcie przedweselnych wyborów zauważyliśmy, że ich praca bardzo się wyróżnia na tle innych, bo nie jest "zbiorem obrazów", a przedstawia wciągające historie. Stworzyli dla nas rewelacyjny reportaż, który będziemy wspominać przez długie lata, dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Widać, że jest to opowieść o nas, a nie szablonowa produkcja. Zarówno zdjęcia, jak i film zebrały wiele pochwał od gości.

Malwina z Wojtkiem dbają o wszystkie detale, udzielają cennych wskazówek, a w dniu ślubu potrafią rozluźniać atmosferę i sprawiać, że wszyscy czują się swobodnie i wyglądają naturalnie na zdjęciach. W naszym przypadku Malwina uratowała drobną wpadkę w kościele, co pokazuje jak bardzo zaangażowani są w przebieg uroczystości. Również w trakcie wesela zwracali uwagę, żebyśmy mieli wszystkie zdjęcia, o których przedtem rozmawialiśmy.

Widzieliśmy się też wielokrotnie na sesjach - na początku na narzeczeńskiej, którą polecamy, bo daje ona możliwość poznania się i upewnia w przekonaniu, że dokonało się dobrego wyboru na dzień ślubu, co mocno uspakaja. Ponadto, Malwina wykonała nam śliczne fotografie z Gdańskiej starówki, mimo nieprzychylnej i deszczowej pogody, za co jej serdecznie dziękujemy.

Niewątpliwie najlepiej wspominamy sesję z podróży poślubnej, na początku której towarzyszyli nam Malwina i Wojtek. Powstał tam przecudowny film i mnóstwo rewelacyjnych zdjęć. W ich towarzystwie czuliśmy się zawsze dobrze i swobodnie. To niesamowite, jak elastyczne podejście mieli do tej przygody, myśląc przede wszystkim o tym, żebyśmy mieli najwspanialszą pamiątkę.

Zdecydowanie polecamy pracę Malwiny i Wojtka! Pracując razem są idealnym i bardzo zgranym duetem, i widać to w efektach ich pracy!

Zgłoś nadużycie
Autor: woolin85
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Malwinę i Wojtka poznaliśmy na targach ślubnych w Gdańsku. Od samego początku zrobili na nas ogromne wrażenie swoim profesjoalizmem. Przemiła rozmowa właściwie od razu przerodziła sie w podpisanie umowy :) Jesteśmy zachwyceni całym reportażem ślubnym. Zdjęcia niesamowitej jakości, z dbałością o najmniejszy szczegół. Film wzbudza emocje, od łez po szczery śmiech.Współpraca układała się rewelacyjnie. Zawsze mieli głowy pełne pomysłów jak wzbogacić nasz materiał. A to dzięki temu, że na każdym spotkaniu próbowali nas jak najlepiej poznać. Wszyscy goście weselni oniemieli po wyświetleniu podziękowań dla rodziców.

Cóż tu więcej napisać. Dzięki Malwinie i Wojtkowi mamy niesamowitą pamiątkę ze swojego ślubu. jesteśmy zadowoleni w każdym calu. Polecamy serdecznie! Basia i Krzysiek

Zgłoś nadużycie
Autor: sara.zurawska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Malwina and Wojtek are amazing! They have an eye for details and are very professional. Their lovely personalities make you feel as though they have been you friends for a very long time. They make you feel comfortable and relaxed at all times. The end result is absolutely fantastic. We love both our beautiful trailer and the wedding film. 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
3000
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
0:00
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Najchętniej pracujemy w naszym zespole fotograf + 2 filmowców. Dlaczego? Bo wtedy jesteśmy pewni możliwie najlepszego efektu naszej pracy

Adres

Miasto:
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Fotografia reporterska