Mwjackiewicz.com | photo and film

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium

Mwjackiewicz.com | photo and film

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium

Cześć!
Tu Malwina i Wojtek. Fotograf i filmowiec.
Razem opowiadamy cudowne historie zakochanych par.

Najbardziej lubimy pracować wspólnie, bo i na co dzień razem czujemy się rewelacyjnie.
Korzystamy z tego łącząc spojrzenie kobiety i mężczyzny.

Lubimy minimalizm, intymność, prostotę, kameralność i emocje.
Ale przede wszystkim lubimy dobre opowieści ...
Wiemy jak opowiadać żeby chciano słuchać.
Wiemy też jak słuchać i patrzeć żeby dostrzec nieoczywiste powiązania.
Tak więc, jaka jest Wasza historia?


Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Videograf
Z
5 000 zł
Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podpisanie umowy i wpłata zadatku.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny

Opinie o Mwjackiewicz.com | photo and film

4.9
12 opinii
12 opinii
Profesjonalizm
(12)
Jakość/cena
(11)
(1)
Polecasz to?
(12)
anna_i_maciej
Autor: Anna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Malwina i Wojtek to cudowni ludzie, a przy tym kompetentni profesjonaliści. Nie możemy sobie wyobrazić lepszych towarzyszy w dniu ślubu.Już w trakcie przedweselnych wyborów zauważyliśmy, że ich praca bardzo się wyróżnia na tle innych, bo nie jest "zbiorem obrazów", a przedstawia wciągające historie. Stworzyli dla nas rewelacyjny reportaż, który będziemy wspominać przez długie lata, dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Widać, że jest to opowieść o nas, a nie szablonowa produkcja. Zarówno zdjęcia, jak i film zebrały wiele pochwał od gości. Malwina z Wojtkiem dbają o wszystkie detale, udzielają cennych wskazówek, a w dniu ślubu potrafią rozluźniać atmosferę i sprawiać, że wszyscy czują się swobodnie i wyglądają naturalnie na zdjęciach. W naszym przypadku Malwina uratowała drobną wpadkę w kościele, co pokazuje jak bardzo zaangażowani są w przebieg uroczystości. Również w trakcie wesela zwracali uwagę, żebyśmy mieli wszystkie zdjęcia, o których przedtem rozmawialiśmy.Widzieliśmy się też wielokrotnie na sesjach - na początku na narzeczeńskiej, którą polecamy, bo daje ona możliwość poznania się i upewnia w przekonaniu, że dokonało się dobrego wyboru na dzień ślubu, co mocno uspakaja. Ponadto, Malwina wykonała nam śliczne fotografie z Gdańskiej starówki, mimo nieprzychylnej i deszczowej pogody, za co jej serdecznie dziękujemy.Niewątpliwie najlepiej wspominamy sesję z podróży poślubnej, na początku której towarzyszyli nam Malwina i Wojtek. Powstał tam przecudowny film i mnóstwo rewelacyjnych zdjęć. W ich towarzystwie czuliśmy się zawsze dobrze i swobodnie. To niesamowite, jak elastyczne podejście mieli do tej przygody, myśląc przede wszystkim o tym, żebyśmy mieli najwspanialszą pamiątkę.Zdecydowanie polecamy pracę Malwiny i Wojtka! Pracując razem są idealnym i bardzo zgranym duetem, i widać to w efektach ich pracy!

Zgłoś nadużycie
woolin85
Autor: Krzysiek
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Malwinę i Wojtka poznaliśmy na targach ślubnych w Gdańsku. Od samego początku zrobili na nas ogromne wrażenie swoim profesjoalizmem. Przemiła rozmowa właściwie od razu przerodziła sie w podpisanie umowy :) Jesteśmy zachwyceni całym reportażem ślubnym. Zdjęcia niesamowitej jakości, z dbałością o najmniejszy szczegół. Film wzbudza emocje, od łez po szczery śmiech.Współpraca układała się rewelacyjnie. Zawsze mieli głowy pełne pomysłów jak wzbogacić nasz materiał. A to dzięki temu, że na każdym spotkaniu próbowali nas jak najlepiej poznać. Wszyscy goście weselni oniemieli po wyświetleniu podziękowań dla rodziców.

Cóż tu więcej napisać. Dzięki Malwinie i Wojtkowi mamy niesamowitą pamiątkę ze swojego ślubu. jesteśmy zadowoleni w każdym calu. Polecamy serdecznie! Basia i Krzysiek

Zgłoś nadużycie
sara.zurawska
Autor: Sara
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Malwina and Wojtek are amazing! They have an eye for details and are very professional. Their lovely personalities make you feel as though they have been you friends for a very long time. They make you feel comfortable and relaxed at all times. The end result is absolutely fantastic. We love both our beautiful trailer and the wedding film. 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt