mwjackiewicz.com | photo and film

46

Opis

Drodzy Kochani!

Każdy jest wyjątkowy
Różnimy się tak, jak tylko kobieta i mężczyzna mogą się od siebie różnić.
Wyglądamy, myślimy i czujemy zupełnie inaczej.
My od lat spieramy się o styl, formę, kolor, scen i kadrów.

Każda para jest inna
Żyjemy i pracujemy razem. Uzupełniamy się.
Dlatego też wszystkie nasze filmy i zdjęcia są unikalne.

Każdy ma swoją historię
Dobra historia wciąga i nie pozwala się oderwać.
Dobra historia uwalnia najgłębsze emocje.
Dobra historia musi mieć bohaterów, których pokochamy.
Bohaterów, którzy kochają.

Potrafimy robić wiele rzeczy, ale wiemy w czym jesteśmy najlepsi.
Opowiadamy historie.
To jest to, co robimy.
A jaka jest Wasza historia?

Pozdrawiamy serdecznie
MW

______________________________________________________________________________________________________


Everyone is unique.
We are different as much, as only a woman and a man can be.
We look, think and feel completely different.
For years, we argue about style, form and color of every single frame.

Every couple is different.
We live together and we work together.
We complement each other.
That is why all of our films and photos are unique.

Everyone has their own story to tell.
A good story grips and does not allow to break away.
A good story releases your deepest emotions.
A good story must have characters, that you will love.
The characters, who love.
We are able to do a lot of things, but we know what we are best in.
We tell stories.
That's what we do.

What is your story?


Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2700
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:00
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży

Opinia/i (11)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 11 opinii
Przez woolin85s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Malwinę i Wojtka poznaliśmy na targach ślubnych w Gdańsku. Od samego początku zrobili na nas ogromne wrażenie swoim profesjoalizmem. Przemiła rozmowa właściwie od razu przerodziła sie w podpisanie umowy :) Jesteśmy zachwyceni całym reportażem ślubnym. Zdjęcia niesamowitej jakości, z dbałością o najmniejszy szczegół. Film wzbudza emocje, od łez po szczery śmiech.Współpraca układała się rewelacyjnie. Zawsze mieli głowy pełne pomysłów jak wzbogacić nasz materiał. A to dzięki temu, że na każdym spotkaniu próbowali nas jak najlepiej poznać. Wszyscy goście weselni oniemieli po wyświetleniu podziękowań dla rodziców.

Cóż tu więcej napisać. Dzięki Malwinie i Wojtkowi mamy niesamowitą pamiątkę ze swojego ślubu. jesteśmy zadowoleni w każdym calu. Polecamy serdecznie! Basia i Krzysiek

Zgłoś nadużycie
Przez sara.zurawskas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Malwina and Wojtek are amazing! They have an eye for details and are very professional. Their lovely personalities make you feel as though they have been you friends for a very long time. They make you feel comfortable and relaxed at all times. The end result is absolutely fantastic. We love both our beautiful trailer and the wedding film. 

Zgłoś nadużycie
Przez maren.monnichs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

We chose Malvina and  Wojtek after meeting them at a friends wedding in Poland. Everyone in the Showed Their video it said it was the best ever, and we could not find anyone in the UK That we felt provided the same amount of passion, expertise, value for money and excellent quality.

They were kind enough to agree to come all the way to the UK to film our wedding!

We had an amazing time with them, they are so Culture and National Heritage, understanding, calm and passionate about what they do. The result was stunning, the video was better than we could ever have imagined, and really captured the feel of the day. Malvina and Wojtek were able to instantly understand what we wanted, and Showed off our beutiful day in a way That we will always cherish. Having Malvina and Wojtek at our wedding was the best decision we made, and we would do it again in a heartbeat. We want to recommend them to everyone !!!

Zgłoś nadużycie
Przez paulinka-14s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

WSPANIALI ! WYJĄTKOWI! PROFESJONALNI! NIEZASTĄPIENI!

Malwina i Wojtek już od pierwszego spotkania wywołują uśmiech na twarzy, potem jest już tylko piękniej. Przed ślubem poświęcają Młodej Parze dużo czasu, aby wyjaśnić jak przebiega ceremonia i podpowiedzieć wiele cennych uwag, które pomogą Młodym się odstresować i uwiecznić to wydarzenie w najlepszy sposób. Kiedy Malwina i Wojtek przyjechali przed Ślubem do naszych domów, aby udokumentować przygotowania, byli kimś dużo więcej niż fotografem i kamerzystą, pomogli opanować emocje, rozbawili, służyli pomocą w tych ostatnich minutach przed Ceremonią i zawsze byli obok. Podczas Samego Ślubu w kościele wspaniale Nas wspierali i podpowiadali jeśli czegoś zapomnieliśmy z wcześniejszych ustaleń, Przez całe wesele byli wszędzie, nic nie umknęło ich uwadze, wszystko co ważne, piękne i wzruszające, uchwycili na zdjęciach i filmie. Prowadzili nas przez całą zabawę, tak abyśmy nie zapomnieli, o żadnej przygotowanej dla gości niespodziance. Podczas sesji plenerowej Malwina i Wojtek pokazali pełen profesjonalizm i ogromną cierpliwość do nas. Początkowo nie wiedzieliśmy jak pozować do zdjęć, ale po chwili udzieliła nam się radosna atmosfera Malwiny i Wojtka i zapomnieliśmy że w ogóle robią nam zdjęcia. Efekty przerosły nasze oczekiwania, film z wesela jest dynamiczny i ogląda się go z zapartym tchem, a zdjęcia są przepiękne i wspaniale uchwyciły emocje tak gości weselnych jak i nasze. Jednym słowem Malwina i Wojtek to wspaniali profesjonaliści z wielkim sercem. Paulina i Krzysztof

Zgłoś nadużycie
Przez milusds
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zgadzamy się z wszystkimi powyższymi opiniami i chcielibyśmy dodać jeszcze coś, co dla nas było bardzo ważne. Malwina i Wojtek starają się zawsze jak najlepiej poznać daną parę. Dzięki temu każdy film, jaki wychodzi spod ich ręki odzwierciedla usposobienie, gusta, estetykę, upodobania, emocje tych dwojga osób. W efekcie nagranie jest wyjątkowe, unikatowe, dokładnie jak para, która jest jego bohaterem, o czym można się przekonać wchodząc na stronę mwjackiewicz.com. To marka sama w sobie. Pełen profesjonalizm, dopracowany każdy szczegół (ujęcia, podkład muzyczny, montaż), a do tego to „coś”, co sprawia, że w ich pracach jest magia … Do dzisiaj jesteśmy wdzięczni znajomym, którzy nam ich polecili. Od czasu naszego ślubu towarzyszyli nam również przy innych ważnych dla nas okolicznościach i nie zamienimy ich na żadną inną ekipę! Gorąco polecamy! Milena i Bartek

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Video ślubne: "Będę Cię miłował, dopóki krew krąży w moich żyłach i oddech pulsuje w moich piersiach. Dziś, jutro, zawsze."
Video ślubne: "Będę Cię miłował, dopóki krew krąży w moich żyłach i oddech pulsuje w moich piersiach. Dziś, jutro, zawsze."
To się raz w historii kosmosu zdarza - Paula i Wojciech wzięli ślub!
To się raz w historii kosmosu zdarza - Paula i Wojciech wzięli ślub!

Lista wszystkich lokalizacji mwjackiewicz.com | photo and film w Pomorskie:

Jagodowa Rotmanka
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Videofilmowanie
 • #Fotografia reporterska