Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!

Jola i Grzegorz idealnie do siebie pasują! Chcesz poznać tę wspaniale dobraną Parę? To nie możesz nie obejrzeć tego wideo! Jest piękne! Ten film zaskakuje już na samym początku– pierwsze jego kadry to relacja ze stadionu, z meczu. To nie zdarza się codziennie na filmach ślubnych. Dlatego ta propozycja jest niezwykle oryginalna i intrygująca. Jola w dniu ślubu wręcz zachwycała swoim wyglądem. Mocno podkreślone oczy promieniowały radością i szczęściem.

Ta absolutnie śliczna Panna Młoda zarażała wszystkich swoją radością. Tak, ślub to najszczęśliwszy dzień ze wszystkich dni. To piękne! Stroje ślubne to coś magicznego. Sprawiają, że zarówno Panna Młoda jak i Pan Młody wyglądają niczym księżniczka i książę z bajki. To jak czary!

Film wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Wspomniana na początku Barcelona jest motywem, który wciąż wraca- relacja z przygotowań do ślubu, z samej uroczystości i wesela jest przeplatana zachwycającymi kadrami z Barcelony. To miasto jest takie piękne! Zachwyca! Uczucie łączące Jolę i Grzegorza jest niesamowite. Jest widoczne w każdym geście i słowie. Ta czułość jest niesamowita i piękna. Niech trwa i trwa. Wieczność!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji