• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Miłość na łonie natury to piękno, którego nie możemy opisać, trzeba to zobaczyć!

Miłość na łonie natury to piękno, którego nie możemy opisać, trzeba to zobaczyć!

To na pewno będzie świetna pamiątka, do której Regina i Krzysztof chętnie wrócą po latach.

  • Fotograf i kamerzysta

Regina i Krzysztof wręcz świata poza sobą nie widzą. W każdym geście, spojrzeniu widać wielką miłość, która ich łączy. Chcesz poznać ich bliżej? To nie możesz przegapić tego video. To piękno w czystej postaci! Miłość jest siłą natury. Chyba każdy się z tym zgodzi. Regina i Krzysztof śmiało podpisali się pod tym stwierdzeniem. Część ich piękno ślubnego filmu została zrealizowana właśnie na łonie natury. To piękne!

Publikacja

Regina w dniu ślubu wyglądała oszałamiająco. Jej złote loki stworzyły piękną ramę dla twarzy- wyglądała pięknie. A szczęście, którym promieniowała było tak zwaną kropką nad i. W tamtym dniu nie było piękniejszej kobiety na świecie.

Kiedy Krzysztof ją zobaczył pod ołtarzem wręcz oniemiał. I taka powinna być reakcja. Mąż powinien zachwycać się swoją żoną całe życie- od ołtarza aż do końca. Udekorowany na biało kościół stworzył niesamowitą atmosferę podczas uroczystości ślubnej. Było po prostu pięknie. Oszałamiająco! Wszyscy byli pod olbrzymim wrażeniem. Film ma bardzo ciekawą konstrukcję– opowieść o ślubie jest przeplatana wstawkami z Reginą i Krzysztofem wypoczywającymi na łonie natury. To bardzo trafny zabieg. Sprawia, ze oglądający z każdą chwilą jest coraz bardziej zafascynowany i wręcz nie może się oderwać. To na pewno będzie świetna pamiątka, do której Regina i Krzysztof chętnie wrócą po latach.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Piech Film Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!