• Magazyn
  • Usługodawcy

Miłość na łonie natury to piękno, którego nie możemy opisać, trzeba to zobaczyć!

To na pewno będzie świetna pamiątka, do której Regina i Krzysztof chętnie wrócą po latach.

  • Fotograf i kamerzysta

Regina i Krzysztof wręcz świata poza sobą nie widzą. W każdym geście, spojrzeniu widać wielką miłość, która ich łączy. Chcesz poznać ich bliżej? To nie możesz przegapić tego video. To piękno w czystej postaci! Miłość jest siłą natury. Chyba każdy się z tym zgodzi. Regina i Krzysztof śmiało podpisali się pod tym stwierdzeniem. Część ich piękno ślubnego filmu została zrealizowana właśnie na łonie natury. To piękne!

Regina w dniu ślubu wyglądała oszałamiająco. Jej złote loki stworzyły piękną ramę dla twarzy- wyglądała pięknie. A szczęście, którym promieniowała było tak zwaną kropką nad i. W tamtym dniu nie było piękniejszej kobiety na świecie.

Kiedy Krzysztof ją zobaczył pod ołtarzem wręcz oniemiał. I taka powinna być reakcja. Mąż powinien zachwycać się swoją żoną całe życie- od ołtarza aż do końca. Udekorowany na biało kościół stworzył niesamowitą atmosferę podczas uroczystości ślubnej. Było po prostu pięknie. Oszałamiająco! Wszyscy byli pod olbrzymim wrażeniem. Film ma bardzo ciekawą konstrukcję– opowieść o ślubie jest przeplatana wstawkami z Reginą i Krzysztofem wypoczywającymi na łonie natury. To bardzo trafny zabieg. Sprawia, ze oglądający z każdą chwilą jest coraz bardziej zafascynowany i wręcz nie może się oderwać. To na pewno będzie świetna pamiątka, do której Regina i Krzysztof chętnie wrócą po latach.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Piech Film Kamerzysta na wesele

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!