Kate i Takuma- w Twoim sercu na zawsze! Zobacz koniecznie!

Miłość jest niezwykle ważna w życiu każdego z nas- daje nam siłę i energię do zmagań z codziennością. Sprawia, że wręcz możemy góry przenosić i sięgać gwiazd. Kate i Takuma połączyło właśnie takie uczucie- piękne, szczere i czyste. Nie możesz przegapić tego wideo– ono wspaniale obrazuje tę miłość. Piękne, subtelne wnętrze pałacyku. Ach, ta wysmakowana architektura. Wspaniałe dekoracje wnętrza utrzymane w pastelowej kolorystyce stworzyły niezwykły klimat- były wręcz doskonałym tłem dla ceremonii. Podczas wesela niewątpliwie jednym z najbardziej wzruszających momentów były przemówienia. Kiedy Takuma zabrał głos, Kate nie kryła wzruszenia. Padły piękne słowa. Wszyscy dali się ponieść niezwykłemu klimatowi. Pan Młody swobodnie mówił o tym, jaki wpływ na jego życie ma Kate i że bardzo się cieszy mogąc przeżywać najpiękniejszą chwilę swojego życia w gronie przyjaciół i rodziny. Wszyscy docenieli brawami to, że Takuma starał się też powiedzieć coś po polsku. Nasz język jest bardzo trudny, dlatego musiało być to dla niego duże wyzwanie. Muzyka jest wspaniałym uzupełnieniem filmu. Bardzo dobrze oddaje te uczucia i emocje, które są przedstawione. Oglądając to wideo mamy poczucie, że współuczestniczymy w wielkim dniu Kate i Takumo, możemy dzielić to doświadczenie. Człowiek sam się uśmiecha, kiedy na to patrzy. Bo nic tak nie cieszy jak wielka, wspaniała miłość.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Razem wyglądają świetnie. Nie sposób od nich oczy oderwać. Są naprawdę piękną Parą. W tym filmie warto jest zwrócić uwagę na emocje, jakimi on wprost epatuje.
Film Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Film Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
To video naprawdę robi wielkie wrażenie, nie sposób od niego oczy oderwać. To na pewno będzie wspaniała inspiracja dla wszystkich Par, które przygotowują swoje video ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji