Wyjątkowa sesja plenerowa Wioletty i Mateusza - pomidory i szklarnia!

Musimy przyznać, że sesja ślubna w szklarni jest nieco odważnym i oryginalnym pomysłem. Dla niektórych może być zaskoczeniem, jednak wystarczy się na chwilę zatrzymać i przyjrzeć zdjęciom, które kryją w sobie mnóstwo magii i tajemniczości, aby zmienić zdanie. Krzaczki, przyozdobione jeszcze zielonymi pomidorami, które za kilka dni pod wpływem promieni słonecznych przemienią się w warzywa o intensywnym, czerwonym kolorze, są wspaniałym tłem dla Młodej Pary.

Autorem sesji jest Fabryka Kreatywna,  której zdjęcia są prawdziwymi dziełami sztuki.  Fotografowie pokazali czym jest prawdziwa, niczym nieudoskonalona przyroda. Nieco podeschnięte gałązki, potłuczone szyby w szklarni czy zardzewiałe stelaże, stały się wręcz wymarzonym miejscem na sesję plenerową. Wioletta i Mateusz to niesamowita para, w której głowie kryje się mnóstwo pomysłów.  Ich sesja ślubna  obyła nie tylko w szklarni, ale i w lesie, do którego przenieśli się, kiedy słońce zeszło już nisko za horyzont. W tajemniczym, brzozowym lesie magii nie było końca.

Plenerowa sesja ślubna kryje w sobie mnóstwo emocji i szczerości, która sprawia, że zdjęcia te moglibyśmy oglądać bez końca. Para Młoda w tym dniu wyglądała nieziemsko pięknie. Wioletta zdecydowała się na mega kobiecą, koronkową suknię ślubnąMakijaż i fryzurę, która dodatkowo podkreśliła urodę Panny Młodej stworzyło Atelier Fryzjersko-Kosmetyczne Sensation. Mateusz z kolei wybrał ciemny garnitur, białą koszulę i bordową poszetkę firmy Pierre Cardin. Idealnym dopełnieniem całości były brązowe buty i pasek w tym samym odcieniu marki Badura.

Zdjęcia Wioletty i Mateusza są pełne magii, która sprawia, że na chwilę przenosimy się do zaczarowanego świata. Z dala od miasta, od ludzi… gdzie splatają się dłonie, a miłość delikatnie unosi się w powietrzu.

Fabryka Kreatywna
Fabryka Kreatywna
Fabryka Kreatywna

Fotograf: Fabryka Kreatywna | Fruzyra i Makijaż: Atelier Fryzjersko-Kosmetyczne Sensation | Garnitur: Pierre Cardin  | Obuwie: Badura

Zobacz także:

Drewno, książki i kominek…idealna scenografia do sesji ślubnej!

Kraina śniegu opruszona uczuciem miłości

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Plenerowa sesja ślubna Moniki i Szymona o leśnym zachodzie słońca, a jako dodatek analogowe kadry!
Plenerowa sesja ślubna Moniki i Szymona o leśnym zachodzie słońca, a jako dodatek analogowe kadry!
Cała ta sesja jest doskonałą realizacją plenerowej sesji ślubnej. Wszystko tutaj zagrało. I to po prostu doskonale. Światło, kolory, energia, emocje. Po prostu jest pięknie!
Folkowy zespół, klaun, wspaniała muzyka...to tylko cześć atrakcji i emocji na ślubie Natalii i Pawła! Zapraszamy!
Folkowy zespół, klaun, wspaniała muzyka...to tylko cześć atrakcji i emocji na ślubie Natalii i Pawła! Zapraszamy!
Kiedy na nie patrzymy, to wręcz namacalnie czujemy tę energię, jaka wtedy panowała. To coś świetnego, po prostu wow! W zdjęciach czarno-białych widoczna jest wielka elegancja i niezwykły szyk. Wszystkie fotografie robią wrażenie.
fot. www.jacekolszewski.com
Miejsce: północne Włochy. Ona: Karolina. On: Bartek. Cel: sesja narzeczeńska. Efekt: wspaniały!
Pólnocne Włochy są zdaniem wielu osób najpiękniejszym miejscem na sesję narzeczeńską. Dlaczego? Ten region charakteryzuje się nie tylko wspaniałą kuchnią, bogatą historią, słoneczną pogodą oraz serdecznością lokalnych mieszkańców. Jest to również miejsce przepełnione romantyzmem i miłoscią, którą profesjonalni fotografowie, tacy jak Justyna i Jacek ze studia Mr. & Mrs. Oh są w stanie przekazać w formie fotografii.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji