Szukasz pomysłu na wieczór panieński? Oto on! Idealna rozrywka na fantastyczną noc!

Pamiętaj, że wieczór panieński nie musi koniecznie odbywać się w klubie i opływać w alkohol. Zdecyduj się na coś bardziej kreatywnego! Życzymy powodzenia!

  • Wieczór panieński
  • Polecane

Wieczór panieński! Nie macie takiego poczucia, że wokół tego hasła wyrosła nieskończona liczba legend. We wszelakich filmach czy współczesnych książkach ten magiczny wieczór jest pokazany jako czas, kiedy nie ma rzeczy niemożliwych. „Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń. Gdy czegoś pragniesz, gdy bardzo chcesz to mieć!”- w słowach tej popularnej piosenki kryje się wielka prawda, mimo że wcale nie zostały napisane pod kątem wieczoru panieńskiego.

zapisz Roman Samborskyi
Roman Samborskyi

My dzisiaj chcemy Wam przedstawić nietypowy sposób na spędzenie takiego wydarzenia. Czy pomyślałyście, żeby ostatnią prostą przed drogą do ołtarza pokonać na wrotkach? Dzisiaj chcemy Wam przedstawić właśnie taką możliwość. Zapraszamy na inspirujący i intrygujący wywiad!

zapiszWrotkarnia RollerDisco
Wrotkarnia RollerDisco
zapiszWrotkarnia RollerDisco
Wrotkarnia RollerDisco

Pyt: Skąd pomysł na wrotki?

Odpowiedź jest wbrew pozorom bardzo prosta, mianowicie…z nudy! W jeden z szarych, nudnych wieczorów, skacząc po kanałach trafiłam na amerykański serial, w którym paczka znajomych bawiła się wspólnie na Wrotkarni. Światła, muzyka, taniec i oczywiście zgrana grupa przyjaciół. Pomyślałam wtedy, poszłabym na wrotki! Nie było takiego miejsca w Warszawie, więc pomyślałam że trzeba coś z tym zrobić. Przedstawiłam pomysł mężowi i obydwoje stwierdziliśmy, że warto spróbować. Obiekt powstał bardzo szybko, bo zaledwie w 3 tygodnie. Pomagała nam rodzina, znajomi. Od początku stawialiśmy na fajną atmosferę w tym miejscu.

zapiszWrotkarnia RollerDisco
Wrotkarnia RollerDisco
zapiszWrotkarnia RollerDisco
Wrotkarnia RollerDisco

Pyt: Czy amerykańskie wrotki przypadły do gustu Warszawiakom?

Z miesiąca na miesiąc widzę jak zainteresowanie tym sportem rośnie. Bardzo długo królowały u nas rolki, teraz do mody wracają właśnie wrotki. Na początku naszej działalności Warszawiacy dość nieśmiało zaczynali swoją przygodę z wrotkami, jednak teraz widzę, że wrotki zyskują coraz więcej miłośników. Nie oznacza to oczywiście, że spoczeliśmy na laurach. Cały czas staramy się wprowadzać jakieś nowości, organizujemy różnego rodzaju imprezy, wydarzenia. Wszystko po to, aby było o nas głośno. Odwiedzają nas zarówno dzieci, młodzież, dorośli. Dzieci uczą się jeździć w ekspresowym tempie, dorosłych często ogranicza strach. Ale przecież praktyka czyni mistrza.

Pyt: Jak wygląda wieczór panieński we Wrotkarni?

Na wieczór panieński przygotowujemy dla Pań kolorowe loże. Loże są otwarte więc dekoracją jest tak naprawdę cały obiekt. Każde takie przyjęcie traktujemy indywidualnie. Nie mamy sztywnego planu. Bardzo często dostosowujemy się do próśb i życzeń klientów. Mamy wieczory panieńskie z animatorem, gdzie Panie bawią się, biorą udział w konkursach wymyślanych przez animatora. Możliwości jest mnóstwo, od slalomu, przejazdu pod tyczką, zabawą w berka, nawet po podstawy tańca na wrotkach, ale to juz dla bardziej doświadczonych. Mieliśmy też przyjęcia gdzie Panie potrafiły już na tyle dobrze jeździć, że wołaby bawić się w swoim towarzystkie.

zapiszWrotkarnia RollerDisco
Wrotkarnia RollerDisco
zapiszWrotkarnia RollerDisco
Wrotkarnia RollerDisco

Pyt: Jak poradzą sobie osoby nieumiejące jeździć na wrotkach?

Tutaj zawsze zachęcamy aby Panie oddały się pod opiekę animatora. Nie jest to oczywiście szkołka, nie będzie ciężkich ćwiczeń, ale animator może pokazać podstawy jazdy, tak aby każda z Pań mogła wziąć udział w animacjach. Na przyjęciach najważniejsza jest dla nas zabawa!

Pyt: Ile wcześniej zarezerwować wroki? Ile osób może przybyć?

Zawsze zachęcamy aby rezerwować termin jak najwcześniej, 2 tygodnie przed planowanym przyjęciem to minimum. Poza wieczorami panieńskimi organizujemy też inne przyjęcia, dlatego aby być pewnym tego, że wybrany termin będzie dostępny, najlepiej zrobić to wcześniej. Nasze loże mieszczą maksymalnie 25 osób i tyle gości może bawić się na przyjęciu.

Pyt: Jaka jest cena za imprezę z wrotkami?

Jeśli chodzi o cenę wieczoru panieńskiego to jest tutaj wiele czynników. Ilość gości, czy przyjęcie ma być z animatorem, z poczęstunkiem i ewentualnie z jakim. Poza standarodowymi przekąskami jak popcorn, słodycze możemy zamówić dla gości coś ciepłego jak pizza czy hamburgery. Czasami Panie dodatkowo decydują się na tort. Tak jak wspominałam, każdą ofertę traktujemy indywidualnie i staramy się ją dostosować bezpośrednio pod klienta. Można przyjąć, że ceny zaczynają się od ok 40zł za osobę.

zapisz ffffffly
ffffffly

Pyt: Jakie atrakcje poza wrotkami są we Wrotkarni?

Przede wszystkim stawiamy u nas na wrotki. Z tego jesteśmy znani i w tym chcemy być najlepsi. Dodatkową atrakcją na wieczorze panieńskim może być tło. To znaczy, na ogół w soboty mamy imprezy tematyczne. Warto śledzić naszą stronę i Facebooka, gdzie umieszczamy informację z harmonogramem imprez. Mogą to byc Rock wrotki, Polish party z polskimi przebojami, mieliśmy też wieczory Latino.

zapiszWrotkarnia RollerDisco
Wrotkarnia RollerDisco
zapiszWrotkarnia RollerDisco
Wrotkarnia RollerDisco

Pyt:  Jak najłatwiej dojechać na miejsce?

Obiekt Wrotkarnia Roller Disco znajduje się w pobliżu południowej obwodnicy Warszawy, przy ul. Połczyńskiej 115 (wylotówka na Poznań). Można do nas dojechać samochodem, autobusem 112 lub 197

zapisz Kaponia Aliaksei
Kaponia Aliaksei

Same widzicie, że wrotkarnia to nie tylko możliwość jazdy na wrotkach, ale tak naprawdę wiele, wiele więcej. Masz ochotę na wieczór latino albo typowo polskie klimaty? A może jesteś miłośniczką muzyki rockowej? To wrotkarnia ma dla Was szereg pomysłów. Pamiętaj, że wieczór panieński nie musi koniecznie odbywać się w klubie i opływać w alkohol. Zdecyduj się na coś bardziej kreatywnego! Życzymy powodzenia!

Na terenie Warszawy znajduje się Wrotkarnia RollerDisco

Sprawdź także:

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Wrotkarnia RollerDisco Szkoły tańca

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!