Prezenty na wieczór panieński - 6 propozycji Zankyou

Nie wiesz z jakim prezentem udać się na wieczór panieński? Oto kilka ciekawych i sprawdzonych pomysłów!

  • Wieczór panieński

Ślub bez wieczoru panieńskiego? Nie ma mowy! Każda przyszła Panna Młoda powinna w odpowiedni sposób pożegnać swój panieński stan. Miejsce imprezy: gdziekolwiek! Niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie, ogródek, działka, polana w lesie, pub czy super klub ważne jest to, by przyszła Panna Młoda dobrze się bawiła. Tradycją stało się wręczanie jej prezentów.

zapiszMakula PhotographyDowiedz się więcej “Makula Photography”
Makula Photography

Prezenty te są niespodziankami, których charakter może być różny: zabawny, erotyczny lub po prostu praktyczny! Fajnie jest, jeżeli mamy stworzoną listę takich prezentów – to zawsze minimalizuje szansę na zdublowanie się niektórych egzemplarzy. Najbezpieczniej  jest, gdy taką listę tworzy osoba najlepiej znającą przyszła Pannę Młodą. Pamiętajmy bowiem, że to, co dla jednych jest zabawne, dla innych może być gorszące, a to co dla jednych jest praktyczne, dla innych może być bezużyteczne.

zapisz PieczkoPietras PhotographyDowiedz się więcej “ PieczkoPietras Photography”
PieczkoPietras Photography

Przed stworzeniem takiej listy warto jest zorientować się czego przyszła Panna Młoda jeszcze nie posiada, czego jej brakuje, czego nie zdążyła lub nie mogła jeszcze kupić. Zawsze może to otrzymać jako prezent na wieczorze panieńskim i wówczas ma problem z głowy. Mogą to być np. kolczyki, czy inny element biżuterii lub coś z kosmetyków.

zapiszNovia Blanca
Novia Blanca
zapiszNovia Blanca
Novia Blanca
zapiszNovia Blanca
Novia Blanca

A gdy wszystko, co niezbędne już kupione, wówczas można podczas wieczoru panieńskiego wręczyć przyszłej Pannie Młodej np. takie prezenty:

Niebieska podwiązka lub podwiązka z niebieskimi elementami. Tradycyjnie wręczana jest przez świadkową. A jak wiadomo świadkowej na wieczorze panieńskim zabraknąć nie może! Co więcej, bardzo często, to ona jest jego główną organizatorką.  Dlaczego więc nie zacząć wieczoru panieńskiego od wręczenia przyszłej Pannie Młodej niebieskiej podwiązki, którą podczas ślubu, zgodnie z tradycją i przesądami, powinna ona mieć na sobie?  To prezent symboliczny, ważny i praktyczny.

Wśród erotycznych prezentów na pewno wysoko sytuuje się Kamasutra. Ile pokoleń na całym świecie czerpało inspiracje z tej „księgi przyjemności”! Może zainspiruje ona i najważniejszą osobę na wieczorze panieńskim. Pamiętajmy też, że na pierwszych stronach Kamasutry, tak samo jak w przypadku każdej innej książki, uczestniczki tego wydarzenia mogą umieścić swoje podpisy z dedykacjami – to zawsze tworzy świetną pamiątkę.

Piękna i zmysłowa bielizna na noc poślubną. To z pewnością bardziej zadowoli przyszłą Pannę Młodą niż śmieszna bielizna teoretycznie przeznaczona na noc poślubna. Bo pamiętajmy, że taka noc zdarza się najczęściej raz w życiu. I lepiej jest w jej trakcie wyglądać zmysłowo niż zabawnie! Taki prezent będzie więc z pewnością udany. Pamiętajmy tylko, żeby zanim go kupimy, zapoznać się z rozmiarem jaki obdarowywana nosi.

zapiszCHARLOTTE ROUGE
CHARLOTTE ROUGE
zapiszCHARLOTTE ROUGE
CHARLOTTE ROUGE
zapiszCHARLOTTE ROUGE
CHARLOTTE ROUGE
zapiszCHARLOTTE ROUGE
CHARLOTTE ROUGE

Erotyczny taniec przystojnego mężczyzny. Taki prezent jest dla wielu pań nieodzownym elementem wieczoru panieńskiego. Jeżeli jednak nie chcemy, by okazał się niewypałem i nie chcemy zawieść gwiazdy wieczoru panieńskiego, warto jest nie angażować do tego amatorów.  W tym przypadku zdajmy się na panów zajmujących się tym profesjonalnie. Wówczas mamy gwarancję, że zobaczymy erotyczne, artystyczne show.

Karnet wejściowy do centrum SPA. Jak wiadomo Panna Młoda w dzień ślubu powinna wyglądać świeżo i nie powinna sprawiać wrażenia zmęczonej. Taki karnet, którego realizacja wypada w przeddzień ślubu, i który upoważnia do wizyty w saunie, do odbycia masaży i innych zabiegów to świetny prezent. Dzięki niemu Panna Młoda będzie mogła się zrelaksować, a to z koli sprawi, że cała jej postać nabierze naturalnego blasku.  Warto postarać się o to, by karnet był dla 2 osób. Przecież w towarzystwie zawsze raźniej!  Przyszła Panna Młoda będzie mogła zabrać ze sobą np. mamę, siostrę, czy świadkową.

zapiszDR5000
DR5000
zapiszDR5000
DR5000

Oczywiście nie możemy zapomnieć o różnych gadżetach.  Szarfy, diademy, świecące rogi, kolorowe peruki, zabawne słomki, pamiątkowe dyplomy to z jednej strony upominki dla najważniejszej kobiety na wieczorze panieńskiej, a z drugiej strony, to te rzeczy, które sprawiają, że ta szczególna noc różni się od pozostałych nocy spędzanych w towarzystwie znajomych. Wybór wśród nich jest ogromnym, każdy więc znajdzie coś odpowiedniego.

Tak więc dziewczyny, bądźcie pomysłowe, ale i ostrożne w doborze prezentów na wieczór panieński waszej przyjaciółki, koleżanki, siostry, kuzynki, czy przyszłej bratowej!

No i najważniejsze: Zankyou życzy udanej zabawy!  Zobacz także jakimi niespodziankami w dniu ślubu obdarować Młodą Parę.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

CHARLOTTE ROUGE Bielizna ślubna
NOVIA BLANCA Biżuteria ślubna
Makula Photography Fotograf ślubny
Pieczko Pietras Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (7)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!