Świętuj wieczór panieński w stylu "Seks w wielkim mieście"!

Czy kiedykolwiek myślałam o wieczorze panieńskim w stylu Sex and the City? Jeśli jesteś fanką serialu , to pomysł jest idealny!

  • Wieczór panieński

Wieczór panieński jest bardzo ważnym momentem zarówno dla przyszłej Panny Młodej jak i dla bliskich jej sercu kobiet. Może zorganizujecie go w stylu „ Seksu w wielkim mieście”? W końcu Nowy Jork to miasto, które nigdy nie śpi. Najprostszym sposobem, żeby zorganizować to, co Amerykanie nazywają wieczorem panieńskim w Nowym Jorku nazywanym Wielkim Jabłkiem jest to, żeby skontaktować się z profesjonalną agencją eventową. W ten sposób można zorganizować wiele atrakcji, takich jak na przykład przejazd limuzyną.

zapiszOrganiza tu despedida de soltera en Nueva York. Foto: HBO Films
Foto: HBO Films

sex and the city satc

Publikacja

Tę trasę można też zaplanować w specjalny sposób, żeby „zaliczyć” najważniejsze miejsca, w których przebywali bohaterowie filmu. Czego chcieć więcej! Warto też zadbać o specjalny prezent dla Panny Młodej. Buty od Manolo Blahnika na pewno będą świetnym rozwiązaniem!

wink carrie bradshaw sex and the city satc flirting

carrie bradshaw sex and the city satc

Jeżeli nie chcesz decydować się na organizowanie swojego wieczoru panieńskiego w Nowym Jorku, to możesz zdecydować się na spędzenie wakacji w tym właśnie mieście. Tam na pewno się zrelaksujesz i pozbędziesz przedślubnego stresu.sex and the city curse satc born charlotte york

carrie bradshaw sex and the city satc no nope

omg oh my god carrie bradshaw sex and the city satc

Szczególny akcent: prezent dla narzeczonej. W tym przypadku nie może być nic innego niż para butów od Manolo Blahnika prosto z Nowego Jorku byłaby idealna. Czy to nie prezent, który posłuży na wiele lat, spełni marzenie przyszłej Panny Młodej i sprawi, że noc i wspomniania będą wyjątkowe? Absolutnie tak!

shocked carrie bradshaw sex and the city satc sarah jessica parker

 

Oczywiście, jeśli czujesz się cena butów jest zawrotną kwotą, możesz zrekompensować prezent…wspólnie spędzponym czasem, m.in. wypaem do miasta, krótkimi wakacjami do NY. Cokolwiek przygotujesz będzie, to niezwykły czas dla każdej z Was!

zapiszPaseos en limusina, cupcakes y ... ¡Cosmopolitans! Foto: HBO Films
Foto: HBO Films

smoking sex and the city satc

Wreszcie, nie zapomnij świetnie się bawić i korzystać z Waszego ostatniego panieńskiego wieczoru. Niech impreza trwa!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!