Świętuj wieczór panieński w stylu "Seks w wielkim mieście"!

Wieczór panieński jest bardzo ważnym momentem zarówno dla przyszłej Panny Młodej jak i dla bliskich jej sercu kobiet. Może zorganizujecie go w stylu „ Seksu w wielkim mieście”? W końcu Nowy Jork to miasto, które nigdy nie śpi. Najprostszym sposobem, żeby zorganizować to, co Amerykanie nazywają wieczorem panieńskim w Nowym Jorku nazywanym Wielkim Jabłkiem jest to, żeby skontaktować się z profesjonalną agencją eventową. W ten sposób można zorganizować wiele atrakcji, takich jak na przykład przejazd limuzyną.

Organiza tu despedida de soltera en Nueva York. Foto: HBO Films
Foto: HBO Films

sex and the city satc

Tę trasę można też zaplanować w specjalny sposób, żeby „zaliczyć” najważniejsze miejsca, w których przebywali bohaterowie filmu. Czego chcieć więcej! Warto też zadbać o specjalny prezent dla Panny Młodej. Buty od Manolo Blahnika na pewno będą świetnym rozwiązaniem!

wink carrie bradshaw sex and the city satc flirting

carrie bradshaw sex and the city satc

Jeżeli nie chcesz decydować się na organizowanie swojego wieczoru panieńskiego w Nowym Jorku, to możesz zdecydować się na spędzenie wakacji w tym właśnie mieście. Tam na pewno się zrelaksujesz i pozbędziesz przedślubnego stresu.sex and the city curse satc born charlotte york

carrie bradshaw sex and the city satc no nope

omg oh my god carrie bradshaw sex and the city satc

Szczególny akcent: prezent dla narzeczonej. W tym przypadku nie może być nic innego niż para butów od Manolo Blahnika prosto z Nowego Jorku byłaby idealna. Czy to nie prezent, który posłuży na wiele lat, spełni marzenie przyszłej Panny Młodej i sprawi, że noc i wspomniania będą wyjątkowe? Absolutnie tak!

shocked carrie bradshaw sex and the city satc sarah jessica parker

 

Oczywiście, jeśli czujesz się cena butów jest zawrotną kwotą, możesz zrekompensować prezent…wspólnie spędzponym czasem, m.in. wypaem do miasta, krótkimi wakacjami do NY. Cokolwiek przygotujesz będzie, to niezwykły czas dla każdej z Was!

Paseos en limusina, cupcakes y ... ¡Cosmopolitans! Foto: HBO Films
Foto: HBO Films

smoking sex and the city satc

Wreszcie, nie zapomnij świetnie się bawić i korzystać z Waszego ostatniego panieńskiego wieczoru. Niech impreza trwa!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej – część 2
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej – część 2
Po wprowadzeniu w świat weselnej etykiety przyszedł czas na kontynuację tematu - tym razem skupimy się na szczegółach. Jak właściwie wprowadzić gości w klimat przyjęcia? I jak stać się idealnym weselnikiem w oczach Pary Młodej?
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Zauważyliście, że ilość spraw jaką trzeba załatwić i rzeczy, o których należy pamiętać jest całe mnóstwo. Nie jest to jednak powód do zmartwienia, bowiem Zankyou nadchodzi z pomocą!
Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy: jakie są opłaty, jakie dokumenty są wymagane i gdzie można zawrzeć ślub konkordatowy. Informacje na temat ślubu konkordatowego w Polsce.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji