• Magazyn
  • Sesja zdjęciowa podczas wieczoru panieńskiego- nowy trend

Sesja zdjęciowa podczas wieczoru panieńskiego- nowy trend

Wieczór panieński kojarzy się z pełnym wrażeń oraz atrakcji czasem dla przyszłej Panny Młodej. Aktualnie nowo panującym trendem jest uwiecznienie tych chwil w postaci sesji zdjęciowej.

Sesja zdjęciowa podczas wieczoru panieńskiego- nowy trend

Wieczór panieński to ostatni czas wolności przyszłej Panny Młodej, spędzony wraz z przyjaciółkami. To szczególne wydarzenie w życiu każdej kobiety, które wiąże się z dobrą zabawą oraz niezapomnianymi  wspomnieniami z tego dnia, do których chętnie wracamy wraz z upływem czasu. Wieczór panieński kojarzy się z pełnym wrażeń oraz atrakcji czasem dla przyszłej Panny Młodej. Aktualnie nowo panującym trendem jest uwiecznienie tych chwil w postaci sesji zdjęciowej. Jest to sposób na przygotowanie pięknej pamiątki, która w trakcie zabawy będzie dodatkowa atrakcja, a po długim czasie przywoła uśmiech na twarzy oraz przywróci dobre wspomnienia.

Publikacja

Niezależnie od tego jaki jest motyw przewodni imprezy, czy jest organizowana na łonie natury wśród domków letniskowych, czy jest to huczna impreza w wielkim mieście, sesja zdjęciowa uchwyci klimat oraz emocje towarzyszące uczestnikom przedsięwzięcia.

Fotografia pozwala na nie tylko uchwycenie zdjęć podczas atrakcji ale również wspólne wygłupy, złapanie detali, oraz na tworzenie zdjęć pozowanych przy których zdjęcia same tworzą dobrą zabawę. Mimo, że wiele zależy od osobowości i nastrojów Pań to jedną z opcji urozmaicenia zdjęć jest spora ilość dodatków oraz gadżetów. Warto skorzystać z opcji dekoracji miejsca w którym będzie organizowana impreza. Balony, wiszące girlandy,  oraz wybrany kolor przewodni będą wspaniałym uzupełnieniem tła imprezy.

Poniżej kilka przykładów z tematycznej sesji zdjęciowej:

Sesja zdjęciowa jest jest również świetnym pomysłem na prezent dla przyszłej Panny Młodej. Najczęstszym prezentem w postaci sesji jest sesja buduarowa, sensualna. Jest to bardzo kobieca i intymna sesja. Sesja buduarowa może stanowić piękna pamiątkę z czasów panieńskich lub może być niespodzianką dla przyszłego męża.
Prezent w postaci sesji kobiecej to sposób na pokazanie swojego piękna, zmysłowości w sposób w jaki do tej pory sama przyszła Panna młoda, nie zdecydowałaby się. 

zapiszSesja sensualna
Sesja sensualna

 

Wracając do tematu sesji bądź reportarzu z sesji z wieczoru panienskiego ceny takiego przedsięwzięcia kreują się od 300 zł w zależności od miejsca wykonywanej usługi. W skład takiej usługi wchodzą reportaż oraz odbitki zdjęć natomiast świetnym pomysłem jest wreczęnie albumu wywołanych zdjęć w dniu ślubu Pannie Młodej.

Podsumowując organizajcę wieczoru panieńskiego wraz z reportażem z tego wyjątkowego dnia jest to coraz częściej wykonywana aktywność wśród TEAM BRIDE. Należy pamiętać, że w centrum tego wydarzenia powinna znaleźć się przyszła Panna Młoda. Reportaż stworzony w tym dniu powinien przywoływać wyjątkowe przeżycia oraz emocje aby z biegiem lat uśmiech na wspomnienie o wieczorze nadal pojawiał się na twarzy.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!