Reportaż ślubny pt.: Warszawa- miłość — oni! Zachwyca!

Sylwia i Maciej mówią o sobie, że są parą jakich wiele, ale to nie jest tak do końca prawda. Ona to subtelna, filigranowa brunetka. Zwraca uwagę niesamowitym spojrzeniem i uroczym uśmiechem. Jest kobietą, od której naprawdę ciężko oczy oderwać. On zaś jest przystojnym, jasnowłosym dżentelmenem. Okulary, które nosi dodają mu jeszcze więcej elegancji. Chcesz ich poznać? To nie możesz przegapić tej galerii!

Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani

Zdjęcia naprawdę zachwycają! Sylwia i Maciej mówią, że poznali się w całkiem zwyczajnych okolicznościach- spotkali się na imprezie. Ale skoro na tej imprezie spotkali właśnie siebie, czyli miłość życia, to ta impreza przestała być taka zwyczajna. W ten sposób rozpoczęła się ich wspaniała historia miłosna. Każdy rozdział był i jest piękniejszy od poprzedniego. Panna Młoda wybierając suknię ślubną nie do końca wiedziała jaki model będzie jej wymarzonym. Ale wiedziała jedno- jak nie chce wyglądać. To przecież już bardzo dużo, nieprawdaż?

Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani

Kolejnym założeniem z jakiego wychodziła podczas poszukiwań tej jednej, wyjątkowej, najpiękniejszej kreacji było to, że nie chce wyglądać jak Panna Młoda (dość nietypowe stwierdzenie), ale za to chce wyglądać jak milion dolarów. I trzeba przyznać- udało jej się to! Suknia była po prostu wyjątkowa. Koronkowa góra dodała dziewczęcego uroku i wdzięku, złoty pasek wspaniale podkreślający talię był ukłonem w stronę najnowszych trendów, a prosty biały dół idealnie podkreślił sylwetkę Sylwii. A ten dodatek w postaci modnych okularów przeciwsłonecznych to już mistrzostwo świata. Nic dodać, nic ująć. No milion dolarów, to się może po prostu schować! Maciej prezentował się równie szykownie.

Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani

Czerwona mucha była wspaniałym dodatkiem. Mężczyzna w garniturze czy smokingu ma jednak w sobie to nieuchwytne, doskonałe coś. Ślub to była po prostu wspaniała uroczystość. Emocje były wprost wyczuwalne w powietrzu. Radość mieszała się z wzruszeniem. Wszyscy oddali się atmosferze tej magicznej chwili. Goście nie zapomnieli o złożeniu życzeń Młodej Parze. To były bardzo radosne momenty.

Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani
Pokadrowani

Każdy gość z serca życzył Sylwii i Maciejowi wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. I to wszystko się spełni. Bo przecież życzenia składane w dniu ślubu mają magiczną moc- wszystkie się ucieleśniają. Wesele było świetną imprezą. Sylwia i Maciek nie zdecydowali się na typową salę weselną czy inny pałacyk, tylko zaprosili swoich gości do uroczego bistro. To był świetny wybór! Uwagę zwracała dekoracja sali. Była prosta i wysmakowana.

Pokadrowani
Pokadrowani

Białe, cięte kwiaty w wazonach sprawdziły się doskonale. Po raz kolejny zasada „mniej znaczy więcej” pokazała jak bardzo jest trafna. Wesele nie było typowym polskim weselem. Sylwia i Maciej zorganizowali zabawę na niewielką ilość osób, bez DJ-a czy orkiestry, tradycyjnych przyśpiewek, jakiekolwiek harmonogramu, czy przymusu zabawy do szóstej nad ranem.

Pokadrowani

I to sprawdziło się w stu, a nawet stu dziesięciu procentach. Zabawa była po prostu wyśmienita. Zdjęcia wspaniale oddają atmosferę tamtych chwil. Fotograf nie narzucał swojej obecności, tylko był dyskretnym obserwatorem tamtych wydarzeń, dlatego udało mu się uchwycić szczere i naturalne emocje. Na tych zdjęciach nie znajdziemy żadnego udawania. W końcu naturalność wychodzi najpiękniej! A jakże wspaniale została uchwycona Warszawa… Ta nasza stolica jest naprawdę niezwykle fotogeniczna.

Oprawa fotograficzna: Pokadrowani

Garnitur Pana Młodego:  Bytom

Sukienka Panny Młodej: Mia Lavi

Buty Pan Młodego: Gino Rossi

Buty Panny Młodej – La Marka

Makijaż: Ivona Sirov art make-up

Fryzura: Ivona Sirov art make-up

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Swatka, słabość do pizzy i wielka miłość- zobaczcie ich cudowny reportaż ślubny!
Swatka, słabość do pizzy i wielka miłość- zobaczcie ich cudowny reportaż ślubny!
Wspomnienia warto kolekcjonować i pielęgnować, dlatego też tego dnia ważną rolę odegrało Jstudio. Firma zajmuje się tworzeniem profesjonalnej fotografii ślubnej. Każda fotografia przedstawia w wyjątkowy i niebanalny sposób całą ceremonię, zaczynając od przygotowań, a kończąc na zabawach do późnych godzin.
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Prezentujemy najlepszych warszawskich fotografów! Mamy nadzieję, że zdjęcia przypadną Państwu do gustu. Pytaliśmy fotografów o ich pracę, bo kto wie lepiej jak nie oni co wyróżnia ich zdjęcia?
Wesele w Białej Wstążce, ślub w Gryfinie, a ich miłość wszędzie...zapraszamy na reportaż ślubny Oli i Patryka!
Wesele w Białej Wstążce, ślub w Gryfinie, a ich miłość wszędzie...zapraszamy na reportaż ślubny Oli i Patryka!
Te zdjęcia naprawdę robią wielkie wrażenie, mają w sobie to magiczne coś, które zachwyca i hipnotyzuje, po prostu olśniewa. Uwagę zwraca kolorystyka tych zdjęć. Jest prawdziwie żywa i pełna energii, kiedy patrzymy na te zdjęcia, nie mamy wątpliwości, że to były chwile pełne pasje.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji