Życie po ślubie – miłość, która przetrwa wszystko!

Pamiętacie romantyczne fotografie Dorothy i Donalda, którzy z okazji 61 rocznicy ślubu postanowili spełnić swoje marzenie i zorganizowali niezwykłą sesję zdjęciową w stylu filmu ‘Up”?

Amerykański fotograf, Lauren Fleishman po znalezieniu listów miłosnych pisanych od dziadka do babci na początku ich związku w czasie II wojny światowej, postanowił uczcić miłość swoich dziadków, która trwała 59 lat!

Jego dziadkowie osobiście stworzyli serię “The Lovers” – album prezentujący zdjęcia par, których związek przetrwał minimum pół wieku. Lauren odnalazł pary, których fotografie znalazły się w albumie i zapytał o ich historie. Dowiedział się, co pomogło przetrwać ich miłości długie lata.

Mówi się, że w dzisiejszych czasach trudno o wspaniałą miłość, jednak album “The Lovers” jest dowodem na to, że cierpliowość, wysiłek i ogromne uczucie między małżonkami pozwalają przetrwać w towarzystwie partnera przez długie lata.

Projekty takie jak ten przypominają nam, że praca w celu wzmocnienia małżeństwa powinna być wykonywana każdego dnia! Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, jeżeli możemy dzielić nasze życie z osobą, którą kochamy do końca naszych dni!

Nie jest to z pewnością łatwe zadanie, ale piękne rzeczy wymagają wielu trudów! Wywiady zebrane w ramach projektu zostaną opublikoane w książce zatytułowanej “The Lovers” Książka jest żywym dowodem na to, że małżeństwo może przetrwać wszystko. “Jaka jest tajemnica miłości? Tajemnica tkwi w tajemnicy i nie ujawnię mojego sekretu” – mówi Yvok, jeden z rozmówców.

W ramach projektu, fotograf, który uczęszczał do Szkoły Sztuk Plastycznych w Nowym Jorku i Ecole Nationale Superieure w des Beaux-Arts w Paryżu, zestawił zdjęcia pokazujące jak ci mężczyźni i kobiety widzą siebie nawzajem. Fotograf pokazał “ludzi, którzy wciąż kochają się nawzajem, po tylu latach spędzonych razem.”

Te zdjęcia mówią same za siebie. Poznaj fotografie, które pokazują ogromną lekcję życia!

Foto: Lauren Fleishman

 

Foto: Lauren Fleishman
Foto: Lauren Fleishman
Foto: Lauren Fleishman
Foto: Lauren Fleishman
Foto: Lauren Fleishman

Przeczytajcie koniecznie o historii ukazującej niezwykłą miłość i recepcie na długotrwały związek!

 

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji