Jak zorganizować wieczór panieński? Wspaniałe rady!

Okres przedślubny niewątpliwie jest szczególnym czasem w życiu każdego człowieka. Ważnym elementem tego okresu są dwa wieczory- panieński i kawalerski. Tutaj możemy poddać się fantazji! A kto nam zabroni! Jednym z pomysłów jest wieczór panieński w stylu tropikalnym! Chcesz zobaczyć wspaniały przykład zabawy w takim charakterze? To nie możesz przegapić tej fantastycznej galerii!

Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo

Miejsce

Na pewno musisz zadbać o miejsce, w którym odbędzie się ta impreza. Tropikalne klimaty najlepiej sprawdzą się w otwartej przestrzeni. Promienie słońca przeniosą Was na najpiękniejszą tropikalną wyspę. Ale pamiętaj, że latem (bo tropikalne klimaty raczej sprzyjają letnim temperaturom) musisz zadbać o to, żeby komary Wam nie przeszkadzały i nie psuły atmosfery, która na pewno będzie cudowna. Dlatego pomyśl o świecach antykomarowych, jakiś spray o tym samym działaniu na pewno okaże się przydatny.

Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo

Dekoracje

To też jest bardzo ważne. Pamiętaj, że miejsce, w którym odbywa się ten wyjątkowy wieczór musi być po prostu piękne. Kolory- to coś, o czym nie możesz zapomnieć. Niech miejsce, w którym się spotkacie przypomina tropikalną wyspę. Mocne barwy, kontrasty- idź w tym kierunku. Na pewno będzie pięknie! Jak już przygotujesz odpowiednio miejsce i zadbasz o ochronę przeciwkomarową, to dobrze przemyśl kwestię, o której godzinie rozpoczniecie zabawę. Jeżeli popołudniu, to pamiętaj, że nawet wtedy promienie słoneczne bywają zdradliwe. Dlatego pomyśl o odpowiednich filtrach. Na pewno Twoja skóra Ci się odwdzięczy!

Marta Sputo
Marta Sputo

Przeskąski

Człowiek coś jeść musi! Dlatego pomyśl o przekąskach. Na pewno sprawdzi się coś lekkiego. Owoce to zawsze dobre rozwiązanie. Koreczki owocowe, sałatki, jakieś drobne słodycze (ale nie z kremem, ponieważ ten może przegrać walkę z wysoką temperaturą i spowodować problemy żołądkowe, a tego, to chyba każda z nas wolałaby uniknąć, ani nie z czekoladą, bo ta słodycz, kiedy się stopi tworzy naprawdę nieładne plamy)- tyle wystarczy. To mają być nieduże przekąski, a nie pełnowartościowy posiłek.

Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo

Stój

Podczas tak pięknego wieczoru, w pięknych okolicznościach przyrody, na pewno każda z nas będzie chciała pięknie wyglądać. I jak o to zadbać? Zastanów się w czym się najlepiej czujeszto na pewno będzie dobry pomysł. Warto też, żeby Twoje ubrania były kolorowe. To w końcu wieczór w stylu tropikalnym! Na pewno warto zadbać o dodatkowe atrakcje.

Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa polaroidem to świetny pomysł. No i pamiątka na lata. Może się tym zainteresujesz? Na pewno któraś z koleżanek z przyjemnością zostanie nadwornym fotografem. To przecież taka zaszczytna funkcja! A co, jeżeli zdjęcia wykonane polaroidem Wam nie wystarczą? To warto zaprosić profesjonalistę! On na pewno wspaniale utrwali Wasze przyjęcie. I to dopiero będzie fantastyczna pamiątka. Organizując wieczór panieński pamiętaj o tym, że dla Panny Młodej jest to wyjątkowe wydarzenie. Dlatego postaraj się, żeby rzeczywiście tak było. Bo w końcu kiedy troszeczkę zaszaleć jak nie na chwilę przed ślubem? Zabawa na pewno będzie wyśmienita!

Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo

Warto zaprosić profesjonalistę! On na pewno wspaniale utrwali Wasze przyjęcie. I to dopiero będzie fantastyczna pamiątka. Organizując wieczór panieński pamiętaj o tym, że dla Panny Młodej jest to wyjątkowe wydarzenie. Dlatego postaraj się, żeby rzeczywiście tak było. Bo w końcu kiedy troszeczkę zaszaleć jak nie na chwilę przed ślubem? Zabawa na pewno będzie wyśmienita!

Oprawa fotografizna: Marta Sputo Fotograf |Pomysłodawczynie: Danutka Jabłońska & Klaudia Halz | Słodkości: Posiłki |  Kwiaty, dekoracje, stylizacja: Wiewiórka i Spółka® |  MUA: Beau Visage Anna Czajka | Modelki: Zuzia, Nicole, Justyna, Maja

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Również uroczystość weselna, która powinna odzwierciedlać chakartery przyszłych małżonków zasługuje na odpowiednie udekorowanie, zgodnie z wymaganiami Pary Młodej. Chcielibyśmy zaprezentować kilka kroków, których zadaniem jest ułatwienie Wam procesu dekoracji sali weselnej.
Jak zorganizować dwujęzyczne wesele? Wskazówki i przydatne informacje dla  międzynarodowych Par
Jak zorganizować dwujęzyczne wesele? Wskazówki i przydatne informacje dla międzynarodowych Par
Kiedy zaczynamy planować ślub międzynarodowy warto jest pomyśleć o tym, że na uroczystości ślubnej, nie tylko zmieszają się języki obu państw, ale także tradycje i różnice kulturowe. Powinnyśmy zatem zaplanować taki ślub od samego początku myśląc o obu narodowościach, żeby i goście Panny Młodej jak i Pana Młodego czuli się jak u siebie w domu.
Jak zorganizować ślub, kiedy jesteś w ciąży?
Jak zorganizować ślub, kiedy jesteś w ciąży?
Jak już powiedzieliśmy, najważniejszą rzeczą w tym kontekście jest zdrowie matki i dziecka, które czeka. A jedzenie i picie mają kluczowe znaczenie w tym sensie, ponieważ zmieniają się w wielu odcieniach, gdy taka sytuacja ma miejsce.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji