X

Jak zorganizować wieczór panieński? Wspaniałe rady!

Okres przedślubny niewątpliwie jest szczególnym czasem w życiu każdego człowieka. Ważnym elementem tego okresu są dwa wieczory- panieński i kawalerski. Tutaj możemy poddać się fantazji! A kto nam zabroni! Jednym z pomysłów jest wieczór panieński w stylu tropikalnym! Chcesz zobaczyć wspaniały przykład zabawy w takim charakterze? To nie możesz przegapić tej fantastycznej galerii!

Marta Sputo
Marta Sputo

Miejsce

Na pewno musisz zadbać o miejsce, w którym odbędzie się ta impreza. Tropikalne klimaty najlepiej sprawdzą się w otwartej przestrzeni. Promienie słońca przeniosą Was na najpiękniejszą tropikalną wyspę. Ale pamiętaj, że latem (bo tropikalne klimaty raczej sprzyjają letnim temperaturom) musisz zadbać o to, żeby komary Wam nie przeszkadzały i nie psuły atmosfery, która na pewno będzie cudowna. Dlatego pomyśl o świecach antykomarowych, jakiś spray o tym samym działaniu na pewno okaże się przydatny.

Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo

Dekoracje

To też jest bardzo ważne. Pamiętaj, że miejsce, w którym odbywa się ten wyjątkowy wieczór musi być po prostu piękne. Kolory- to coś, o czym nie możesz zapomnieć. Niech miejsce, w którym się spotkacie przypomina tropikalną wyspę. Mocne barwy, kontrasty- idź w tym kierunku. Na pewno będzie pięknie! Jak już przygotujesz odpowiednio miejsce i zadbasz o ochronę przeciwkomarową, to dobrze przemyśl kwestię, o której godzinie rozpoczniecie zabawę. Jeżeli popołudniu, to pamiętaj, że nawet wtedy promienie słoneczne bywają zdradliwe. Dlatego pomyśl o odpowiednich filtrach. Na pewno Twoja skóra Ci się odwdzięczy!

Marta Sputo

Przeskąski

Człowiek coś jeść musi! Dlatego pomyśl o przekąskach. Na pewno sprawdzi się coś lekkiego. Owoce to zawsze dobre rozwiązanie. Koreczki owocowe, sałatki, jakieś drobne słodycze (ale nie z kremem, ponieważ ten może przegrać walkę z wysoką temperaturą i spowodować problemy żołądkowe, a tego, to chyba każda z nas wolałaby uniknąć, ani nie z czekoladą, bo ta słodycz, kiedy się stopi tworzy naprawdę nieładne plamy)- tyle wystarczy. To mają być nieduże przekąski, a nie pełnowartościowy posiłek.

Marta Sputo
Marta Sputo

Stój

Podczas tak pięknego wieczoru, w pięknych okolicznościach przyrody, na pewno każda z nas będzie chciała pięknie wyglądać. I jak o to zadbać? Zastanów się w czym się najlepiej czujeszto na pewno będzie dobry pomysł. Warto też, żeby Twoje ubrania były kolorowe. To w końcu wieczór w stylu tropikalnym! Na pewno warto zadbać o dodatkowe atrakcje.

Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo
Marta Sputo

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa polaroidem to świetny pomysł. No i pamiątka na lata. Może się tym zainteresujesz? Na pewno któraś z koleżanek z przyjemnością zostanie nadwornym fotografem. To przecież taka zaszczytna funkcja! A co, jeżeli zdjęcia wykonane polaroidem Wam nie wystarczą? To warto zaprosić profesjonalistę! On na pewno wspaniale utrwali Wasze przyjęcie. I to dopiero będzie fantastyczna pamiątka. Organizując wieczór panieński pamiętaj o tym, że dla Panny Młodej jest to wyjątkowe wydarzenie. Dlatego postaraj się, żeby rzeczywiście tak było. Bo w końcu kiedy troszeczkę zaszaleć jak nie na chwilę przed ślubem? Zabawa na pewno będzie wyśmienita!

Marta Sputo
Marta Sputo

Warto zaprosić profesjonalistę! On na pewno wspaniale utrwali Wasze przyjęcie. I to dopiero będzie fantastyczna pamiątka. Organizując wieczór panieński pamiętaj o tym, że dla Panny Młodej jest to wyjątkowe wydarzenie. Dlatego postaraj się, żeby rzeczywiście tak było. Bo w końcu kiedy troszeczkę zaszaleć jak nie na chwilę przed ślubem? Zabawa na pewno będzie wyśmienita!

Oprawa fotografizna: Marta Sputo Fotograf |Pomysłodawczynie: Danutka Jabłońska & Klaudia Halz | Słodkości: Posiłki |  Kwiaty, dekoracje, stylizacja: Wiewiórka i Spółka® |  MUA: Beau Visage Anna Czajka | Modelki: Zuzia, Nicole, Justyna, Maja

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji