• Magazyn
  • Fryzury ślubne 2014: klasyka i elegancja, najmodniejsze propozycje.

Fryzury ślubne 2014: klasyka i elegancja, najmodniejsze propozycje.

Najmodniejsze fryzury ślubne 2014. Jakie fryzury będą wybierały panny młode 2014? Zobacz zdjęcia najpiękniejszych upięć, ułożenie rozpuszczonych włosów na ślub 2014.

  • Uroda
  • Fryzury ślubne

Luźne upięcia, “niedbałe” koki i romantyczne warkocze przez kilka ostatnich sezonów zawładnęły światem ślubnym. Przy okazji podziwiania najnowszych sukien ślubnych, podczas pokazów zwracam uwagę nie tylko na kreacje, ale także na dodatki ślubne: buty, welony i fascynatory, makijaże oraz oczywiście – fryzury ślubne!

Publikacja

To właśnie projektanci wyznaczają trendy ślubne, dlatego już dziś możemy pokazać Wam, jakie fryzury proponują najwięksi kreatorzy mody.

W roku 2014 stawiamy na elegancję: mocno upięcie koki, skromne kucyki, rozpuszczone włosy i wiele innych. Zapraszamy na przegląd najmodniejszych fryzur ślubnych 2014. W tym roku słowem kluczem w tematyce fryzur jest symetria i styl. Przedziałki na środku, wyśrodkowane koki, rozpuszczone włosy rozłożone na obu ramionach…. Odchodzimy tym samym od asymetrycznych koczków i warkoczy opadających na jedno ramię.

Koki ślubne

zapisz
Jesus Peiro 2014

W tematyce koków ślubnych spotykamy się z dwoma trendami: ciasno i nisko upięte, małe koczki oraz mocno uniesione, pełne koki w stylu vintage. Nie doświadczymy tiu przedziałków jak przy luźno upiętych kokach. Włosy mocno zaczesane są do tyłu głowy.

Delikatnie koczki (tak zwane “ślimaki“) nadają niebywałej dziewczęcości. Są bardzo delikatne i skromne. W roku 2014 będzie to świetny wybór dla kobiety o cienkich włosach, która dzięki temu może pozwolić sobie na zdobną suknię i ciekawe dodatki. Rosa Clara w swojej kolekcji (tradycyjnie już) połączyła delikatne koki z opaskami ślubnymi.

zapisz
Klasyczny kok ślubny. Źródło: Rosa Clara 2014
zapisz
Nisko zwinięty, tradycyjny kok. Źródło Kenneth Pool 2014

Nie mija jednak moda na inspiracje vintage. Pełne koki z natapirowanych włosów (tak zwane bombki) w stylu piosenkarki Adele dopełniały stylizacje między innymi podczas pokazu kolekcji Jesus Peiro 2014. Podobnie jak w przypadku małych koków, tutaj także widzieliśmy opaski i wstążki zawiązane w kokardkę na czubku głowy. Na taką fryzurę mogą pozwolić sobie panny młode o włosach długich i średniej długości. Wysoko upięte włosy zawsze dodają elegancji.

zapisz
Jesus Peiro 2014

Klasyczne kucyki 

Już dawno nie uświadczyliśmy takiej prostoty w modzie ślubnej. Upięcia kojarzone raczej z małymi dziewczynkami wkroczyły na ślubne wybiegi najlepszych projektantów. Wydawałoby się, że jest to najprostsza z możliwych fryzur – a jednak! Jest wygodna, łatwa do poprawienia i nie przytłacza całej stylizacji. Nam się bardzo podoba!

zapisz
Skromne fryzury ślubne 2014. Źródło: Amsale 2014

W kolekcji Amsale 2014 zobaczyliśmy głównie wygładzone włosy, delikatną gumką spięte w kitkę na dole głowy. Vera Wang postawiła na bardziej luźne upięcia z lekko pofalowanych włosów, gdzie jeden z kosmyków oplata gumkę, jednocześnie zasłaniając ją.

Kucyki fryzurą ślubną 2014. Źródło: Vera Wang 2014

zapisz
Kęcone, rozpuszczone włosy na ślubie. Źródło: Reem Acra 2014
zapisz
Panna młoda w krótkich włosach. Źródło: Monique Lhuillier 2014
zapisz
Romantyczne fale jako trend śłubny 2014. Źródło: Sarah Seven 2014

Więcej inspiracji na rozpuszczone włosy na ślubie znajdziecie w kolekcji Pronovias 2014 i Reem Acra 2014, Monique Lhuillier 2014Sarah Seven 2014.

Burza (okiełznanych) loków

Mimo silnego trendu nawiązującego do skromnych, prostych fryzur, na wybiegach pojawiły się także burze loków. Jeżeli nie chcecie zostawić ich całkowicie rozpuszczonych (co może być niepraktyczne, szczególnie na weselach w upalne dni), zepnijcie je lekko z tyłu głowy. Taki artystyczny nieład wygląda bardzo romantycznie i lekko.

zapisz
Loki upięte z tylu głowy. Źródło: Maggie Sottero 2014

Awangardowe fryzury ślubne

Klasyczna, ale nietuzinkowa. Taką fryzurę na swoim pokazie ślubnym 2014 zaprezentowała marka Rivini. Niewielki kosmyk wyprostowanych włosów spięty jest z tyłu głowy, optycznie wyszczuplając twarz. Mocno natapirowane włosy od samego czoła unoszą je, dzięki czemu twarz wygląda jeszcze szczuplej i bardziej pociągająco. Czy to właśnie ta fryzura będzie hitem ślubnym 2014? Sposób wykonania fryzury ślubnej z pokazu Rivini możesz zobaczyć tutaj.

zapisz
Awangardowa fryzura ślubna Rivini 2014

Jak podobają Wam się najnowsze trendy ślubne?

Więcej sukien znajdziecie w GALERII FRYZUR ŚLUBNYCH 2014.

W Katalogu Ślubnym Zankyou znajdziesz polecanych fryzjerów ślubnych.

Najnowsze trendy 2015 wśród fryzur ślubnych!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!