Suknie ślubne 2014: klasyka w kolekcji Amsale

  • more 4+

Satyna, tiul i koronka, a do tego klasyczne projekty sukien ślubnych. Całość jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych kobiet, które w dniu ślubu chcą wyglądać klasycznie. Każdy projekt jest wyjątkowy, dopracowany w najmniejszym detalu. Znajdziemy tu zarówno rozłożyste księżniczki jak i dopasowane suknie, podkreślające szczupłą sylwetkę panny młodej.

Źródło: Amsale 2014

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

18 Krótkie suknie ślubne z kolekcji Anny Kary 2014.
Krótkie suknie ślubne z kolekcji Anny Kary 2014.
Kolekcja krótkich sukienek na ślub od marki Anna Kara na 2014 rok to propozycja dla panny młodej, która w dniu swojego ślubu chce wyglądać wyjątkowo. Suknie zarówno na ślub kościelny jak i cywilny.
5 Czarne suknie ślubne z kolekcji Yolan Cris 2014
Czarne suknie ślubne z kolekcji Yolan Cris 2014
Koronkowe, czarne suknie ślubne. Jak zawsze wyróżniająca się na tle innych – kolekcja Youlan Cris 2014 zaprezentowana została podczas Barcelona Bridal Week.
28 Suknie ślubne 2014: Delikatność w kolekcji Rosy Clary
Suknie ślubne 2014: Delikatność w kolekcji Rosy Clary
Piękne suknie ślubne z kolekcji hiszpańskiej projektantki. Kolekcja ślubna od Rosy Clary na 2014 pełna jest młodzieńczego blasku ale i romantyzmu. Misternie zdobione suknie ślubne inspirowane są latami 20'. Warto zwrócić uwagę na akcesoria towarzyszące stylizacji ślubnej: rękawiczki, toczki i opaski ślubne. Zobacz więcej...

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji