• Magazyn
  • Dekoracja ślubna - najnowsze trendy 2015!

Dekoracja ślubna - najnowsze trendy 2015!

Zankyou prezentuje najnowsze trendy wśród dekoracji weselnych na rok 2015! Bądź na bieżąco

  • Dekoracje
  • Tort slubny

Wciąż głowisz się jaką dekorację ślubną przygotować na swoją uroczystość? Nie wiesz jaki motyw przewodni wybrać? Jeśli szukasz inspiracji na swój ślub w przyszłym roku, nie możesz pominąć naszej listy trendów. Zankyou Ci pomoże. Znajdziesz tutaj masę pomysłów!

  • Dodatki w stylu vintage
zapiszFoto: Closer To Love
Dekoracje ślubne: styl vintage, Foto: Closer To Love
zapiszFoto: Danielle Capito
Dekoracje lubne w stylu vintage, Foto: Danielle Capito

Motyw vintage jest bardzo modny. Znajdziecie go w najnowszych kolekcjach projektantów mody. Dlaczego więc nie wybrać go za motyw przewodni swojego ślubu? Detale nadadzą charakteru uroczystości. Oprócz tego, masz ogromny wybór wśród drobiazgów. Nie tylko wiele sklepów oferuje dodatki w stylu vintage, ale możesz również poszukać w piwnicy u rodziców. Z pewnością znajdziesz coś interesującego. Będzie to bardzo oryginalna dekoracja ślubna.Warto zwrócić uwagę, że taki charakter uroczystości podkreśli więź ze starszym pokoleniem.

Jeżeli ostatecznie zdecydujesz się na ślub w stylu vintage, pamiętaj, że obowiązkowym elementem dekoracyjnym jest samochód retro. Poczujecie klimat minionych czasów. Wraz z nadjeżdzającym autem, nadejdzie urok Waszej uroczystości.

  • Personalne dodatki dla gości
zapiszFoto: Nadia Meli
Dekoracje ślubne: podarki dla gości, Foto: Nadia Meli

Goście powinni czuć się ważni. To Wasz dzień, ale pamiętajcie, że to weselnicy tworzą Waszą uroczystość. Bez nich, nie byłaby ona taka sama. Warto więc o nich zadbać. W dekoracji ślubnej mogą pojawić się dodatki personalne. Z pewnością wywołają oni uśmiech na twarzach przybyłych. Dopasuj elementy dekoracyjne do motywu wesela. Możesz wykonać je sama, co sprawi, że będą jeszcze bardziej oryginalne.

  • Dekoracja butelek
zapiszFoto: Nadia Meli
Dekoracje ślubne, Foto: Nadia Meli
zapiszFoto: Half Orange Photography
Dekoracje weselne, Foto: Half Orange Photography

Coraz częściej na weselach pojawiają sie butelki w dekoracyjnej formie. Z pewnością będzie to ciekawy element dekoracyjny. Możesz powkładać jedynie kolorowe słomki do małych, szklanych butelek lub udekorować butelki w odmienny sposób np. przypiąć kokardki. Jest to jednak bardziej czasochłonne.

  • Dekoracja ‘wszystko w bieli’
zapiszFoto: Roberto & María
Dekoracje ślubne: kwiaty przypite do krzese, Foto: Roberto & María
zapiszFoto: Roberto & María
Dekoracje ślubne: wszystko w bieli, Foto: Roberto & María

Biel to kolor ślubu. Symbolizuje czystość i niewinność. Biel jako kolor przewodni Twojej uroczystości ślubnej to doskonały pomysł. Dekoracja z pewnością nada elegancji przyjęciu. Oprócz tego bardzo łatwo znaleźć dodatki w tym kolorze, dzięki którym Wasz dzień będzie jeszcze bardziej szczególny.

  • Nagi tort ślubny z owocami
zapiszFoto: Half Orange Photography
Tort ślubny, dekoracje weselne, Foto: Half Orange Photography
zapiszFoto: Nadia Meli
Dekoracje ślubne, Foto: Nadia Meli

Najnowszym trendem wśród dekoracji ślubnej są nagie torty weselne. Są to torty pozbawione masy cukrowej czy ciężkiego kremu. Doskonale sprawdzą się w połączeniu z owocami. Niezwykłe dekoracje z owoców sprawią, że goście będą oczarowani.
Można przedłużyć owocowe szaleństwo! Doskonałym uzupełnieniem alkoholi będą soki z truskawek, malin czy sorbety owocowe.

  • Plakaty ślubne
zapiszFoto: Nina Hintringer Photography
Dekoracje weselne: plakat slubny, Foto: Nina Hintringer Photography

Plakaty ślubne stają się coraz bardziej popularne. Wiele Par Młodych decyduje się na taką formę dekoracji. Nadaje ona indywidualnego charakteru przyjęciu weselnemu. Urozmaicają i sprawiają, że jest ono niezwykle oryginalne. Para Młoda może zdecydować o treści, czcionce, kolorze plakatu,…

  • Wedding Tree lub Book of Wishes
zapiszFoto: Julian Beattie
Dekoracje weselne, Wedding Tree, Foto: Julian Beattie

Wedding Tree stanie się niezwykłą pamiątką przyjęcia weselnego. Stwórz drzewo, a następnie każdy z weseników pozostawi tam swój odcisk palca. Najmłodsi będą mieli frajdę. Z kolei dla najstarzych będzie to niezwykle sentymentalny element. Wy, będziecie wracać do takiej pamiątki po latach! Aternatywą dla Wedding Tree, jest Book of Wishes, do której goście wpisują swoje życzenia ślubne. Czyż to nie wspaniałe?

SUKNIE ŚLUBNE 2015

BUTY ŚLUBNE 2015

DODATKI ŚLUBNE 2015

FRYZURY ŚLUBNE 2015

BUKIET ŚLUBNY 2015

PAN MŁODY 2015

STREFA PIĘKNA 2015

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!