Bukiet ślubny - trendy na rok 2015

Jakie bukiety ślubne wybiorą Panny Młode w roku 2015? Poznaj najnowsze trendy na nadchodzący sezon. Bądź na bieżąco! Zaskocz gości na swoim weselu!

  • Bukiety ślubny

Projektanci sukien ślubnych już jakiś czas temu zaprezentowali swoje kolekcje na rok 2015, wyznaczając nowe trendy na nadchodzący rok.  Natomiast jakie bukiety ślubne będą modne w przyszłym sezonie? „Zobaczcie, co w trawie piszczy!”

  • Pastelowy czar
zapisz
Pastelowy bukiet ślubny, Foto: shutterstock
Publikacja

Kolejnym trendem na rok 2015 są pastelowe kolory. Wiosenne i letnie bukiety ślubne powinny być komponowane z kwiatów o pastelowych barwach. W kompozycjach panuje całkowita dowolność. Ważne jest, aby kwiaty były w odcieniach cytryny, brzoskwini czy delikatnego różu. Tego typu wiązanki ślubne, z pewnością dodadzą uroku i lekkości Pannie Młodej.

  • Dziki ogród
zapisz
Bukiet ślubny z dzikich kwiatów, Foto: Danielle Capito
zapisz
Bukiet ślubny w połączeniu z owocami, Foto: shutterstock

To trend, który był widoczny już w tegorocznych wyborach Panien Młodych. Bukiet ślubny z ogrodowych kwiatów to główny trend na rok 2015. Kompozycje florystyczne będą więc tworzone z róż ogrodowych, groszku cukrowego, uroczych tulipanów czy pachnącego bzu. W kompozycji nie zabraknie sezonowych dodatków, które nadadzą wiązance rustykalnego charakteru.  Jeżyny doskonale wkomponują się w ślubną wiązankę. Zimą i jesienią można dodać nawet żołędzie, latem – mech lub liście dębu. W kompozycji mogą pojawić się nawet owoce! Bukiet ślubny w tym sezonie powinien być nieuporządkowany i pełen dzikości.  Odnajdź więc w sobie artystyczną duszę i zaskocz gości.

  • Klasyczna elegancja
zapisz
Bukiet ślubny z białych róż, Foto: Boda Montse y Tony
zapisz
Bukiet ślubny z białych róż i lilii, Foto: Fabio Zardi
zapisz
Bukiet ślubny z białych róż, Foto: Gloria Alguiam

W nadchodzącym sezonie będzie widoczny powrót do klasycznej bieli i kremu kości słoniowej. W wiązankach ślubnych ujrzymy róże, hortensje, a przede wszystkim lilie. Kompozycję będą tworzyć jednolitą, zwartą i spójną całość. Ponadczasowe bukiety w monolicie kształtu i koloru podbiją serca Panien Młodych. Będzie to klasyczna elegancja. Piękno samo w sobie.

  • Wełniany czar

zapisz
Bukiet ślubny: kwiaty w połączeniu z wełną, Foto: Anna Fudali, Ładne kwiatki, Kraków

Bukiety ślubne z dodatkami wełny są najświeższym trendem w Europie. Stają się coraz bardziej popularne. Na pewno wiele Polek zdecyduje się również na taką kompozycję florystyczną. Bukiet ślubny z dodatkami wełny powinien być tworzony z naturalnych kwiatów o lekkim charakterze. Bukiet ślubny pełen wełnianego uroku najlepiej wygląda w zimie. Każda Panna Młoda, która dzień ślubu zaplanowała na grudzień, powinna zdecydować się na wiązankę pełną wełnianych elementów.

Chcesz poznać suknie ślubne według najnowszych trendów? Kliknij tutaj. 

SUKNIE ŚLUBNE 2015

BUTY ŚLUBNE 2015

DODATKI ŚLUBNE 2015

FRYZURY ŚLUBNE 2015

STREFA PIĘKNA 2015

PAN MŁODY 2015

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!