Cegiełki pomagające dzieciom zamiast kwiatów. Akcja fundacji Miej Serce.

Niegdyś tradycją było obdarowanie Młodej Pary pięknym bukietem kwiatów. Dziś coraz częściej obserwujemy, iż Młodzi zamiast kwiatów proszą gości weselnych o drobne podarunki tj. książki, wina czy kupony lotto. Coraz większym powodzeniem cieszy się także pomoc potrzebującym. Nowożeńcy chętnie proszą gości weselnych o pluszaki, przybory szkolne lub słodycze dla dzieci z domu dziecka lub uboższych rodzin. Taki podarunek jest z pewnością o wiele cenniejszy niż bukiet najpiękniejszych kwiatów.

Niejednokrotnie pisaliśmy już o ślubie, jako okazji do podzielenia się swoim szczęściem z najbardziej potrzebującymi. Na Zankyou możecie stworzyć charytatywną listę prezentów, dzięki której pomożecie np. ofiarom na Filipinach czy dzieciakom w Afryce. Dziś chcielibyśmy zaprosić Was do wsparcia fundacji Miej Serce, której podopiecznymi są najbardziej potrzebujące dzieci.

Fundacja Miej Serce

Fundacja zorganizowała akcję skierowaną do Par Młodych: „Podziel się swoim szczęściem, zamień kwiaty na Cegiełki Weselnej Pomocy”. Podopieczni Fundacji to maleńkie dzieci borykające się z różnorakimi, zazwyczaj ciężkimi chorobami, które wymagają długotrwałego i kosztownego leczenia. Akcja „Podziel się swoim szczęściem, zamień kwiaty na Cegiełki Weselnej Pomocy” ma na celu zebranie środków niezbędnych do dalszej pomocy maleńkim podopiecznym Fundacji.

Jak można pomóc?
Pomoc chorym dzieciom jest bardzo prosta. Wystarczy poprosić gości weselnych, aby zamiast kwiatów podarowali Wam „Cegiełki Weselnej Pomocy” z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie podopiecznych Fundacji Miej Serce. Zazwyczaj takie prośby Narzeczeni zamieszczają na swoich zaproszeniach ślubnych. W tym celu przygotowane zostały dwie propozycje wierszyków na zapeoszenia.

Goście Drodzy, Goście Mili,

Bardzo chcemy wszystkich prosić, by nam kwiatów nie przynosić.
Radość byście nam sprawili, dzieciom nieba uchylili.
Serce swoje ofiarując i „Cegiełki Weselnej Pomocy” zakupując.
Podpisując z wielką gracją, osobistą dedykacją.

Młoda Para podpowiada i zarazem pięknie prosi.
Do Fundacji się zgłaszajcie i „Cegiełki Weselnej Pomocy” zamawiajcie.
Pod nr tel. 662 847 895 lub na www.miejserce.pl informacje znajdziecie.
Rozpromienią twarze dzieci, gdy im troszkę pomożecie.

Bardzo chcemy wszystkich prosić, by nam kwiatów nie przynosić.
Młoda Para podpowiada i zarazem pięknie prosi.
Do Fundacji się zgłaszajcie i „Cegiełki Weselnej Pomocy” zamawiajcie.
Pod nr tel. 662 847 895 lub na www.miejserce.pl informacje znajdziecie.
Rozpromienią twarze dzieci, gdy im troszkę pomożecie.

Cegiełki posiadają miejsce na specjalną dedykację dla Pary Młodej, przez co będą również wspaniałą pamiątką ślubną oraz dowodem wielkiej szlachetności i miłości zarówno świeżo upieczonych małżonków jak i ich gości.

Gdzie można nabyć Cegiełki fundacji Miej Serce?

„Cegiełki Weselnej Pomocy” można nabyć kontaktując się z przedstawicielami fundacji e-mailowo biuro@miejserce.pl lub telefonicznie 662 847 895 wskazując adres dostarczenia Cegiełki oraz określając jej wartość.

Dzielenie się z potrzebującymi to szlachetne, piękne i godne naśladowania zachowanie, które docenią zarówno obdarowani jak i Wasi goście. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej szlachetnej akcji oraz życzymy powodzenia Fundacji, oby wiele dzieci mogło otrzymać niezbędną pomoc. Pamiętajcie: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Fundacja Miej Serce

Tekst i zdjęcia: Fundacja Miej Serce

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!
Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!
Wedding Planner jest niezwykle pomocnym specjalistą, który może pomóc Wam w stworzeniu wymarzonej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego, dlatego warto jest przemyśleć kwestię jego zatrudnienia.
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Zauważyliście, że ilość spraw jaką trzeba załatwić i rzeczy, o których należy pamiętać jest całe mnóstwo. Nie jest to jednak powód do zmartwienia, bowiem Zankyou nadchodzi z pomocą!
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji