9 rzeczy, o których powinna pamiętać każda Panna Młoda przed ślubem!

Chcesz, żeby wszystko odbyło się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami ? Sprawdź te cenne rady!

9 rzeczy, o których powinna pamiętać każda Panna Młoda przed ślubem!
  • Planowanie ślubu
  • Polecane

Jesteś w najbardziej ekscytującym momencie swojego życia. Chcesz, żeby wszystko odbyło się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Chcesz, żeby wszystko było idealne! Wybierając odpowiednią suknię i organizując ceremonię ślubną i weselną powinnaś kierować się pewnymi wskazówkami. Jestem pewna, że one ułatwią Ci życie.

zapiszEwelina Zięba Photography
Ewelina Zięba Photography

1. Nawet jeżeli masz już określony pomysł w głowie, to bądź otwarta na propozcyje

Przecież każdą koncepcję można udoskonalić, czyż nie? Pomyśl o tym ile się zmieniło od czasów, kiedy byłaś małą dziewczynką i fantazjowałaś, że będziesz księżniczką w swoim wielkim dniu. Rozważ porady ekspertów- oni pomogą Ci dopasować suknię do typu Twojej sylwetki, odcienia karnacji. Oni znają się na rzeczy. Ich wsparcie pomoże Ci wyglądać naprawdę doskonale! Poza suknią ślubną jest wiele dziedzin, spraw, o których nawet nie słyszałaś przed rozpocząeciem organizacji, więc dlatego warto posłuchać i zobaczyć jakie nowości pojawiły się na rynku. Jedną z najbardziej rozwijających się dziedzin jest papeteria- dzięki firmie Design Your Wedding możesz zobaczyć najdoskonalne modele zaproszeń, save the date, winietek i całej papeterii ślubnej, która prezentuje się zjawisokowo! To nie jak kiedyś, biały błyszczący papier z wypisanym ręcznie imieniem i nazwiskiem, to prawdziwe dzieła sztuki!

zapiszDesign Your Wedding
Design Your Wedding
zapiszDesign Your Wedding
Design Your Wedding
zapiszDesign Your Wedding
Design Your Wedding

2. Pamiętaj o tym, że Internet jest kopalnią informacji. Korzystaj z niego do woli!

Sprawdź jakie opinie mają poszczególne salony sukien ślubnych. Na forach na pewno znajdziesz opnie innych panien młodych. Ich zdanie może okazać się pomocne! Wcześniejsze przeszukanie Internetu będzie oszczędnością i czasu i pieniądzy. Przekonaj się! Zdecydowanie firmą, którą należy wybrać przez internet jest…kamerzysta! Wybór powinien bazować na estetyce filmów, które reprezentuje. Zankyou ze swojej strony chce polecić firmę Spark Wedding Films, który wykonuje nowoczesne filmy ślubne, sprawdź koniecznie!

3. Dowiedz się, czy możesz umówić się na spotkanie wstępne w salonie sukien ślubnych, na który się zdecydowałaś.

To dobre rozwiązanie. Możesz porozmawiać o swoich oczekiwaniach, preferencjach. Próba sukienki też będzie dobrym pomysłem.

zapiszWhitestory.plDowiedz się więcej “Whitestory.pl”
Whitestory.pl

4. Jeżeli zdecydowałaś się na jakieś akcesoria, które mają udekorować Twoją fryzurę

Pamiętaj o tym, żeby je wypróbować. To ważne- sprawdź czy czuj esz się w nich komfortowo, czy dobrze się trzymają. To ważne. Chyba nie chcesz podczas swojego wesela męczyć się ze stroikiem wypadającym Ci z koka, prawda? Sprawdź też w jaki sposób te akcesoria komponują się z Twoją sukienką. Przecież wszystko musi tworzyć doskonałą całość!

5. Nie pytaj o zdanie zbyt wielu ludzi

Po co? Pogubisz się w gąszczu porad i sugestii, a przecież najważniejsza jest Twoja opinia.

6. Uważaj na ludzi, których prosisz o radę

Nie każdy lubi wesela. Są ludzie, którzy są wręcz uczuleni na wesela. Uwierz mi, oni nie będą chcieli kontaktu z osobą rozemocjonowaną przygotowaniami do swojego wielkiego dnia. Masz się cieszyć, a nie martwić się z powodu rozgoryczonej przyjaciółki. Osobami, które będą idealne (opanowane!) i podejdą profesjonalnie do tematu będą wedding planner. Zankyou poleca najlepsze firmy ze swojej dziedzieny, współpracując z Winsa Wedding Planner możecie liczyć tylko na najlepsze rady, znajomość tematu i rozwiązanie każdej ślubnej wątpliwości.

zapiszWinsa Wedding PlannerOdkryj wiecej informacji o Winsa Wedding Planner
Winsa Wedding Planner

7. Podczas mierzenia sukni dobrym pomysłem jest zrobienie zdjęć

Sprawdź w jaki sposób suknia prezentuje się w błysku flesza. Sfotografuj stopy, nogi, plecy, dekolt. Te wszystkie szczegóły  są istotne, ponieważ budują całość. Pamiętaj, żeby poprosić o zgodę właścicieli sklepu.

zapiszWhitestory.plDowiedz się więcej “Whitestory.pl”
Whitestory.pl

8. Oceń czy komfortowo czujesz się w bieliźnie

To ważne. Zarówno majtki jak i biustonosz powinny być dobrze dopasowane. Powinnaś czuć się dobrze i pięknie zarówno w sukni ślubnej jak i bez niej!

9. Daj sobie czas na podjęcie decyzji. Pamiętaj, że spokój jest ważny. Nie śpiesz się.

Czas, który poświęcasz na przygotowania ślubne jest na tyle długi, że możesz sobie pozwolić na dłuższe zastanowienie się. Zachowaj zimną krew, a na pewno wszystko będzie w porządku. Przede wszystkim jednak ciesz się chwilą! Przygotowujesz się do ślubu, do najpiękniejszego dnia w swoim życiu! Ciesz się tym.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Ewelina Zięba Photography Fotograf ślubny
Winsa Wedding Planner Konsultanci ślubni
Whitestory.pl Fotograf ślubny
Spark Wedding Films Kamerzysta na wesele
Design Your Wedding Zaproszenia ślubne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!