9 rzeczy, o których powinna pamiętać każda Panna Młoda przed ślubem!

Studio ŚlubneDowiedz się więcej “Studio Ślubne”
Studio Ślubne

Jesteś w najbardziej ekscytującym momencie swojego życia. Chcesz, żeby wszystko odbyło się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Chcesz, żeby wszystko było idealne! Wybierając odpowiednią suknię i organizując ceremonię ślubną i weselną powinnaś kierować się pewnymi wskazówkami. Jestem pewna, że one ułatwią Ci życie.

1. Nawet jeżeli masz już określony pomysł w głowie, to bądź otwarta na propozcyje. Przecież każdą koncepcję można udoskonalić, czyż nie? Pomyśl o tym ile się zmieniło od czasów, kiedy byłaś małą dziewczynką i fantazjowałaś, że będziesz księżniczką w swoim wielkim dniu. Rozważ porady ekspertów- oni pomogą Ci dopasować suknię do typu Twojej sylwetki, odcienia karnacji. Oni znają się na rzeczy. Ich wsparcie pomoże Ci wyglądać naprawdę doskonale!

Studio ŚlubneDowiedz się więcej “Studio Ślubne”
Studio Ślubne

2. Pamiętaj o tym, że Internet jest kopalnią informacji. Korzystaj z niego do woli! Sprawdź jakie opinie mają poszczególne salony sukien ślubnych. Na forach na pewno znajdziesz opnie innych panien młodych. Ich zdanie może okazać się pomocne! Wcześniejsze przeszukanie Internetu będzie oszczędnością i czasu i pieniądzy. Przekonaj się!

3. Dowiedz się, czy możesz umówić się na spotkanie wstępne w salonie sukien ślubnych, na który się zdecydowałaś. To dobre rozwiązanie. Możesz porozmawiać o swoich oczekiwaniach, preferencjach. Próba sukienki też będzie dobrym pomysłem.

Whitestory.plDowiedz się więcej “Whitestory.pl”
Whitestory.pl

4. Jeżeli zdecydowałaś się na jakieś akcesoria, które mają udekorować Twoją fryzurę, to pamiętaj o tym, żeby je wypróbować. To ważne- sprawdź czy czuj esz się w nich komfortowo, czy dobrze się trzymają. To ważne. Chyba nie chcesz podczas swojego wesela męczyć się ze stroikiem wypadającym Ci z koka, prawda? Sprawdź też w jaki sposób te akcesoria komponują się z Twoją sukienką. Przecież wszystko musi tworzyć doskonałą całość!

5. Nie pytaj o zdanie zbyt wielu ludzi. Po co? Pogubisz się w gąszczu porad i sugestii, a przecież najważniejsza jest Twoja opinia.

6. Uważaj na ludzi, których prosisz o radę. Nie każdy lubi wesela. Są ludzie, którzy są wręcz uczuleni na wesela. Uwierz mi, oni nie będą chcieli kontaktu z osobą rozemocjonowaną przygotowaniami do swojego wielkiego dnia. Masz się cieszyć, a nie martwić się z powodu rozgoryczonej przyjaciółki.

7. Podczas mierzenia sukni dobrym pomysłem jest zrobienie zdjęć. Sprawdź w jaki sposób suknia prezentuje się w błysku flesza. Sfotografuj stopy, nogi, plecy, dekolt. Te wszystkie szczegóły  są istotne, ponieważ budują całość. Pamiętaj, żeby poprosić o zgodę właścicieli sklepu.

Whitestory.plDowiedz się więcej “Whitestory.pl”
Whitestory.pl

8. Oceń czy komfortowo czujesz się w bieliźnie. To ważne. Zarówno majtki jak i biustonosz powinny być dobrze dopasowane. Powinnaś czuć się dobrze i pięknie zarówno w sukni ślubnej jak i bez niej!

9. Daj sobie czas na podjęcie decyzji. Pamiętaj, że spokój jest ważny. Nie śpiesz się. Czas, który poświęcasz na przygotowania ślubne jest na tyle długi, że możesz sobie pozwolić na dłuższe zastanowienie się. Zachowaj zimną krew, a na pewno wszystko będzie w porządku. Przede wszystkim jednak ciesz się chwilą! Przygotowujesz się do ślubu, do najpiękniejszego dnia w swoim życiu! Ciesz się tym.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

5 rzeczy, które tylko Panna Młoda może zrozumieć!
5 rzeczy, które tylko Panna Młoda może zrozumieć!
Sprawdź, czy zgadzasz się z Nasza listą.
Pięć rozmów, które powinniście przeprowadzić przed ślubem
Pięć rozmów, które powinniście przeprowadzić przed ślubem
Ślub to małżeństwo, zaangażowanie, decyzja spędzenia życia razem, poznawania się nawzajem, czynienia wielu obietnic i dedykowania siebie. Dlatego wkraczając na nowa ścieżkę życia, wejdź w nią ze swoim partnerem w otwartej i szczerej rozmowie i atmosferze!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji