Winsa Wedding Planner

23

Opis

W I N S A to nowoczesna agencja ślubna stworzona przez młodych, kreatywnych ludzi o niebagatelnych pomysłach. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy w Stanach Zjednoczonych, Norwegii,  Irlandii i Polsce. Dzięki temu nasze realizacje i aranżacje uroczystości są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Uwielbiamy swoją pracę, dlatego z wielkim zaangażowaniem realizujemy powierzone nam projekty. Stawiamy na świeże i innowacyjne podejście do planowania uroczystości oraz zachęcamy Was do realizacji indywidualnych koncepcji i spełniania swoich marzeń. Tworzymy dla tych, dla których liczy się profesjonalizm, elegancja, jakość oraz szczypta oryginalności. Sprawiamy, aby Wasz wielki dzień wypełniony był harmonią i szczęściem.

 

Ciesz się ślubem, my zajmiemy się resztą

Oferujemy współpracę na każdym etapie organizacji uroczystości ślubno – weselnych. Planujemy, przygotowujemy i koordynujemy uroczystości w najdrobniejszych szczegółach i z pasją do tworzenia piękna. Organizowane z nami śluby i przyjęcia weselne wzbudzają podziw, przynoszą radość i pełną satysfakcję naszym klientom. Bo bardzo ważne jest dla nas, abyście naprawdę cieszyli się swoim ślubem, podczas gdy my zajmiemy się całą organizacyjną resztą.

 

Organizujemy i koordynujemy śluby zarówno w Polsce jak i za granicą. Mamy duże doświadczenie w organizacji ślubów międzynarodowych, ślubów i wesel w plenerze, ślubów w nietypowych miejscach.


Nasza Agencja WINSA posiada międzynarodowy certyfikat konsultanta ślubnego, wydany przez The Institute of Professional Wedding Planners, potwierdzający nasze kompetencje i profesjonalizm świadczenia usług.


Zapraszamy do współpracy.

 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  Indywidualnie ustalana
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  8 lat

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Najnowsze nowości redakcyjne

Ślub Pauli i Oliviera w krakowskim Kościele Św. Piotra i Pawła i ślub w zamku w Korzkwi! Przepiękne!
Ślub Pauli i Oliviera w krakowskim Kościele Św. Piotra i Pawła i ślub w zamku w Korzkwi! Przepiękne!
Miłość włosko-polska celebrowana w komnatach zamku. Sprawdź to cudo!
Miłość włosko-polska celebrowana w komnatach zamku. Sprawdź to cudo!

Lista wszystkich lokalizacji Winsa Wedding Planner w Małopolskie:

30-632 Kraków
 • #Średnie ceny