Design Your Wedding

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Design Your Wedding

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Papeteria ślubna to zapowiedź, musi więc być równie wspaniała jak uroczystość, którą anonsuje.
Tak wyjątkowa okazja wymaga ozdoby, ale z zachowaniem umiaru i elegancji. Dlatego każde nasze zaproszenie to dzieło rąk artysty, malowane akwarelą. Delikatne i zachwycające.

Wkładamy ogromnie dużo pracy w jakość i estetykę naszych produktów, aby nie tylko służyły do dnia ślubu, ale mogły pozostać pamiątką po wzruszających chwilach.

W ofercie Design Your Wedding znajdziecie autorskie, oryginalne zaproszenia na ślub tworzone na bazie ilustracji malowanych ręcznie akwarelą. Każde z nich drukowane jest na wysokiej jakości papierze ekologicznym.

Inspirujemy się naturą i o nią dbamy. Korzystamy z ekologicznych materiałów, dokładnie selekcjonujemy dostawców, bo chcemy być pewni, że nasze zaproszenia będą nie tylko piękne, ale również nie przyczynią się do degradacji środowiska. Papier, który wykorzystujemy pochodzi w 100% z recyklingu.

Wolicie tradycyjną ceremonię, a może schodzicie z utartych szlaków i organizujecie prawdziwie nieszablonową imprezę? Niezależnie od drogi, którą wybierzecie potrzebujecie unikalnej i wyjątkowej papeterii ślubnej.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunki płatności zaproszeń ślubnych dostępne są na stronie www pod linkiem: https://designyourwedding.pl/zamow-zaproszenia/ Warunki płatności dodatków weselnych dostępne są na stronie www pod linkiem https://designyourwedding.pl/zamow-dodatki/
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Czy oprócz produktów z katalogu można samemu projektować zaproszenia?
Stała oferta (katalog)
Czy cena obejmuje druk zaproszeń?
Koszt wydruku wliczony w cenę
Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?
Druk cyfrowy, Inne
Jaki zazwyczaj jest termin realizacji i dostawy zamówienia?
2 tygodnie
Jakie są Państwa godziny pracy?
9:00-17:00 (od poniedziałku do piątku)
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2017

Opinie o Design Your Wedding

1.7
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
olga.zak92
Autor: Olga
1.6666666666667
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Odradzam. Ta firma sprawiła, że rozdawanie zaproszeń na mój ślub zamieniło się z radosnego wydarzenia w nieprzespane noce, nerwy i stres. Na początku dostałąm informację, że w pesymistycznej wersji na zaproszenia oczekuje się 28 dni. Ostateczni zaproszenia otrzymałam po 43 dniach, wszystkie z błędem. Do druku został wysłany inny plik, niż ten który akceptowałam. Poprawione zaproszenia otrzymałam po kolejnych 5 dniach.

Sam druk zajął 2 tygodnie. Kontakt na etapie realizacji ciężki. Właścicielka sama nie dzwoni, nie odbiera telefonów. Odpowiada na SMSy i maile.

Zaproszenia prezentowane na stronie są faktycznie bardzo ładne ale szkoda nerwów.

Zgłoś nadużycie
Pani Olgo,

od samego początku zlecenia traktowaliśmy Pani zamówienie priorytetowo. Na spotkaniu ustaliłyśmy, że zapotrzebowanie na zaproszenia jest w połowie maja/początku czerwca.

Wizualizacje zaproszeń zostały przesłane zgodnie z terminem, natomiast samo stworzenie projektu wraz z przerwą majową oraz nanoszonymi poprawkami zajęło ok. 15 dni roboczych - to relatywnie mało biorąc pod uwagę nasz regulamin, w którym informujemy, iż zajmuje on znacznie większą ilość czasu (miesiąc) o czym informowałam na spotkaniu.

Ponadto otrzymała Pani informację o opóźnieniu, które wynika po stronie drukarni razem z aktualizacjami statusu druku. Osobiście pilnowaliśmy zaproszeń - odwiedzaliśmy drukarnie, sprawowaliśmy pieczę nad jakością o czym Państwo zostali poinformowani.

Otrzymywała Pani informacje telefonicznie, mailowo oraz poprzez SMS i MMS włączając proces druku. Osobiście doręczaliśmy Pani zaproszenia by uniknąć czasu, jaki potrzebowałaby firma kurierska na dostarczenie zamówienia.

Prawdą jest, że zaproszenia omyłkowo trafiły do druku z błędem (nie została wzięta pod uwagę ostatnia poprawka), natomiast ich wydruk zajął 9 dni roboczych (biorąc pod uwagę sprawę z drukarnią, wydruk miał 4 dni spóźnienia). Po stwierdzeniu przez Państwa błędu w pliku wzięliśmy na siebie ponowny wydruk i kolejne osobiste dostarczenie.

Po stwierdzeniu błędu zaproszenia zostały potraktowane ekspresowo i po 3 dniach roboczych były gotowe oraz dostarczone. Zawiadomienia, które również wchodziły w skład zamówienia, zostały wykonane bezbłędnie.

A więc zaproszenia zgodnie z ustaleniami były gotowe po 27 dniach roboczych - biorąc pod uwagę ponowny wydruk, który nas oczywiście nie usprawiedliwia. Czujemy się pokrzywdzeni opinią, ponieważ robiliśmy wszystko, by jak najszybciej dostarczyć Państwu zaproszenia przy zachowaniu najwyższej jakości, a także przy jednoczesnej obecności na każdym etapie oraz informowaniu o postępach.

Od początku operowaliśmy dniami roboczymi, gdyż w weekendy pracownia jest zamknięta.

Pozdrawiamy

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt