• Magazyn

Zostałaś zaproszona na ślub? Mamy idealne fryzury dla gości ślubnych!

Ślub przyjaciółki, kuzynki czy siostry już w tym roku i nie wiesz, jaką fryzurę wybrać? Wybierz z nami!

  • Uroda

Sezon ślubny już rozpoczyna się za kilka tygodni, a wszelkiego rodzaju uroczystości mnożą się, a kalendarz wypełniają coraz to nowe uroczystości tj. wesela, przyjęcia urodzinowe, rocznice oraz wiele więcej ważnych wydarzeń, na których wymagany jest dress code. W związku z tym w tej galerii wybraliśmy 20 fryzur dla gości weselnych oraz nie tylko!

W ostatnich latach królowały warkocze, tendencja, jaką widzieliśmy, to fryzury ślubne także bogate są w różnego rodzaju plecionki. Z drugiej strony, klasyczne upięcia nadal pojawiają się na naszej liście, ponieważ są one klasykiem. Dla najmłodszych gości stawiamy na wysokie koki, jak również naturalne fale, które wyglądają bardzo stylowo. Ciekawa inspiracja jest także,to co zobaczyliśmy na czerwonym dywanie, czyli jakie upięcia gwiazdy wybrały na czerwony dywan.

Zapraszamy na niezwykłą galerie, w których znajdziesz idealne upięcie dla siebie. Co Ci się podoba najbardziej?  Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Suknie ślubne 2017

Bielizna dla narzeczonych 2017

Welony ślubne 2017

Wianki ślubne 2017

Ślubne ozdoby na włosy 2017

Dodatki ślubne dla Panny Młodej 2017

Buty ślubne Jimmy Choo 2017

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!