• Magazyn

Efekt motyla: 41 niesamowite pomysły na Twój wielki dzień!

Jeżeli więc wiesz, że chcesz w dniu swojego ślubu wykorzystać motyle, to w tej galerii na pewno znajdziesz wiele inspiracji- to 41 wspaniałych pomysłów. Odkryj je!

  • Dekoracje
  • Polecane

W ostatnich latach wszystko co jest związane z planowaniem ślubu przeszło radykalną zmianę. Trendy, szczegóły, to, jakie wykorzysta się ozdoby w tym szczególnym dniu zależy od stylu i smaku pary. W tej galerii prezentujemy szczegół pełen romantyzmu, który może być prawdziwym bohaterem ślubu. To efekt motyla. Dzisiaj mamy dla Ciebie aż 41 pomysłów, które je pokazują- na pewno je pokochasz.

Efekt motyla będzie znakomicie prezentował się po prostu świetnie. Suknie ślubne go reprezentujące są naprawdę eleganckie i bardzo kobiece. Możesz go wykorzystać też na przykład w samej spódnicy. Świetnie sprawdzi się też w postaci narzutki lub nakrycia głowy. Możesz sięgnąć również po biżuterię reprezentującą ten styl– pierścionki, kolczyki czy bransoletki. Motyle świetnie będą prezentowały się również na butach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Pamiętaj, że motyw motyla możesz wykorzystać również na wszystkich innych elementach, które będziesz wykorzystywać podczas swojego ślubu- na papeterii (zaproszenia ślubne z motywem motyli będą się prezentowały na pewno bardzo pięknie), na naczyniach, ceramice, możesz w ten sposób udekorować swój ślubny tort. Motyle równie wspaniale wkomponują się w Twój ślubny bukiet.

Jeżeli więc wiesz, że chcesz w dniu swojego ślubu wykorzystać motyle, to w tej galerii na pewno znajdziesz wiele inspiracji- to 41 wspaniałych pomysłów. Odkryj je!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!