• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Zdjęcia kolekcji Rosa Clara 2018: jeszcze bardziej wykwintne i romantyczne suknie dla narzeczonych!

Zdjęcia kolekcji Rosa Clara 2018: jeszcze bardziej wykwintne i romantyczne suknie dla narzeczonych!

Romantyczne i wyjątkowe. Zrobione z najwyższej jakości materiałów i zachwycające swoim szykiem. Oto Rosa Clara 2018!

  • Atelier i salony sukien
  • International

W tym roku rozpoczęła się parada nowych trendów ślubnych w Hiszpanii. Właśnie w Barcelonie wiele firm pokazuje swoje propozycje- zarówno na scenie krajowej jak i międzynarodowej. Jak zawsze kataloński projektant Rosa Clara był odpowiedzialny za otwarcie magicznego tygodnia mody- pełnego naprawdę wyjątkowych sukienek, które robią wrażenie na naprawdę każdej pannie młodej. Odkryj propozycje z nowej kolekcji Rosa Clara na rok 2018, to drobne i delikatne wzory, które nikogo nie pozostawią obojętnym. Nie możesz tego przegapić!

Publikacja

Ta kolekcja jest bogata w różnego rodzaju tkaniny i style cięć. Projektant wykorzystał niesamowite sposoby cięć, które sprawiają, że te kreacje prezentują się w naprawdę niesamowity sposób. Ta linia jest inna od tej, którą projektant stosował zazwyczaj, ale jest to zmiana na lepsze. W tych sukniach można zauważyć dekolt w kształcie litery V, który wspaniale eksponuje przód sylwetki. Plisowane rękawy są niezwykle dziewczęce. Znowu obszerne spódnice świetnie wyrównują proporcje sylwetki.

W tych sukniach po prostu nie da się źle wyglądać. Są idealne. Rosa Clara również wykorzystuje koronki- śmiało można stwierdzić, że są one królami tej kolekcji. W końcu chyba nie ma tak bardzo ślubnego materiału, czyż nie? Bądź pierwszym, który zobaczy te niezwykłe propozycje tej firmy, która produkuje naprawdę wyjątkowe ślubne kreacje. W tej kolekcji każdy narzeczony odkryje naprawdę wyjątkowy strój, który sprawi, że w swoim wielkim dniu będzie prezentował się cudownie. Zapewniamy, że nie będziesz mógł się zdecydować- wszystkie te propozycje na pewno Cię zachwycą.

W tych propozycjach odnajdziesz skrajny romantyzm i najwyższą delikatność- a to różni się od tego, do czego Rosa Clara przyzwyczaił nas wcześniej.

Zobacz najnowszą kolekcję sukien ślubnych Rosa Clara 2019!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Zdjęcia kolekcji Rosa Clara 2018: jeszcze bardziej wykwintne i romantyczne suknie dla narzeczonych!