Wideo ślubne z Zakopanego, które onieśmiela pięknem!

Oto zapowiadany już wczoraj na Naszym Magazynie film! Zwiastun bardzo przypadł Wam do gustu, a z wideo będziecie zachwyceni!

Miłość do dobrej rockowej muzyki i do Zakopanego zaowocowała wspaniałym filmem z udziałem Moniki i Patryka mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Na weselu bawiliśmy się w przepięknej sali weselnej w Olkuszu Dworek Przy Lesie Olkusz , a grał rewelacyjny Zespół Orkiestra Męska, w której gra wybitny gitarzysta Bronek Lewandowski – Były muzyk Oberschlesien . Było to wesele pełne wzruszeń, emocji i uśmiechu. Natomiast na plener Młodzi wybrali Zakopane, gdzie przez dwa dni pobytu na Morskim Oku i Gubałówce udało się stworzyć film pełen pięknych widoków.W ujęciach filmowcy AnMa wykorzystali hexacopter – drona oraz kilka Timelapsów , które urozmaiciły cały film. Dziękujemy za wzruszające chwile i zapraszamy na film mistrzow AnMa! 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji