Zwiastun ślubu spod Tatr! Heeeeej!

Oto zwiastun do wideo weselnego, które pojawi się już jutro u nas na Magazynie Zankyou! Umieszczenie zwiastun ze ślubu Moniki i Patryka jest dla Nas szczególne, ponieważ jakość wideo zachwyci nie tylko przyszłe Pary Młode, ale także profesjonalistów. Sama para pochodzi z Dąbrowy Górniczej, zaś sesja ślubna odbyła się pod Tatrami. Przyjęcie weselne miało miejsce w Dworku przy lesie w Olkuszu, zaś cale przyjęcie się było tak interesujące. AnMa spisali się na medal, a my już na jutro zapraszamy na wideo, w którym się zakochacie i zainspirujecie!

Oprawa fotograficzna: AnMA

Lokal weselny: Dworek przy Lesie

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Wspaniała Para- Anna i Kuba pobrali się w sercu Krakowa. Oto ich video ślubne!
Wspaniała Para- Anna i Kuba pobrali się w sercu Krakowa. Oto ich video ślubne!
Kościół Mariacki, najstarszy hotel w Krakowie, salon fryzjerski z tradycjami.... to musiało się udać. Piękno tego wydarzenia możemy dziś podziwiać, dzięki sprawnemu oku kamery studia nasz moment.  Ponadczasowa klasyka w dniu ślubu Anny i Jakuba.
Film Paulina i Kamil przysięgali sobie miłość pełni wzruszenia...zobacz te niezwykłe emocje!
Paulina i Kamil przysięgali sobie miłość pełni wzruszenia...zobacz te niezwykłe emocje!
Czego tam nie było? Właściwie na tym weselu było wszystko - czyste emocje, mnóstwo błysku i blasku, a także dym i szalona zabawa. Dla wielu Młodych Par, podobnie jak dla Pauliny i Kamila, to właśnie esencja dnia ślubu. Tradycyjny ślub w nowoczesnym wydaniu okiem studia Nasz Moment. 
Film Teledysk ślubny zapowiadający ten wielki dzień blogerki Alexdarg.
Teledysk ślubny zapowiadający ten wielki dzień blogerki Alexdarg.
"Perfect" Eda Sheerana to utwór doskonały do zobrazowania ślubu blogerki ALEXDARG. Jeśli zastanawiacie się nad zastosowaniem Rose Gold w swojej dekoracji z pewnością wydarzenie Aleksandry i Pawła dostarczy Wam mnóstwa ciekawych inspiracji.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji