• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Przemowa ojca Panny Młodej wprowadziła wszystkich w osłupienie! Takie wyrażenie miłości to czyste piękno!

Przemowa ojca Panny Młodej wprowadziła wszystkich w osłupienie! Takie wyrażenie miłości to czyste piękno!

To najromantyczniejsze, najbardziej urocze, szczere i osobiste przemówienie jakie ojciec może przygotować dla swojej córki!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Polecane
  • Polska

Wśród setek przemówień weselnych, to niewątpliwie jest najbardziej emocjonalne, szczere i osobiste. W dniu ślubu córki ojciec „zaśpiewał” językiem migowym jedną z najpiękniejszych piosenek, a mianowicie „Kochałem ją pierwszy” zespołu Heartland.

Publikacja

To oczywiste, że kobiety często nazywane są „córeczkami tatusia” i rządzą ich sercami, zresztą z wzajemnością. Mimo że miłość córki do ojca jest wielka, to na pewno my, kobiety, jesteśmy w stanie w naszych sercach znaleźć miejsce też dla mężów.

Panna Młoda, Nicole Cortez, powiedziała: „Na weselu mój tata zaskoczył mnie i mojego nowego męża. Używając języka migowego „zaśpiewał” piękną piosenkę. To było wspaniałe. Jestem tłumaczem języka migowego, to cały mój świat, gest taty jest dla mnie tym bardziej ważny. Powiedział, że przez cały rok brał lekcje języka migowego, aby móc wystąpić na weselu. To dla mnie dużo znaczy”. Tradycyjnie ojciec wygłasza przemówienie podczas wesela córki, ale sięga po popularne przemowy, pokazuje zdjęcia z dziecinstwa. Nicole została zaskoczona- jej uroczy tata udowodnił jak bardzo ją kocha przez ogrom pracy jaką musiał włożyć w przygotowanie się do swojego wystąpienia. Wszyscy, oczywiście z Panną Młodą na czele, byli pod olbrzymim wrażeniem. Mąż Nicole ma wspaniały wzór do naśladowania. Emocje targające wszystkimi są zaraźliwe. Ta radość, to podekscytowanie! Każdy poddał się magii chwili. Wszyscy się uśmiechali, miłość unosiła się w powietrzu. Nasza rada. Zaplanuj coś specjalnego dla swojej ukochanej osoby. To może zająć sporo czasu, ale radość ukochanej osoby jest tego warta.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!