Para młoda motywuje, przedstawia siebie i rozpieszcza widokiem.

Słowa motywacji są niezbędne. Zapraszam do obejrzenia video ślubnego, które rozpoczyna się zwrotem do obserwatora.

  • Fotograf i kamerzysta

Słowa motywacji są niezbędne. Zapraszam do obejrzenia video ślubnego, które rozpoczyna się zwrotem do obserwatora. Zwrotem, który pobudza poczucie własnego ja, siłę i pozytywną energię, która jest bardzo potrzebna w codzienności. Przedstawia energię młodych nowożeńców. Przedstawia miłość, którą się kierują.

Publikacja

Pierwsze minuty wideo poruszają, zmuszają do zatrzymania się na chwilę i lekkiej refleksji nad swoim życiem. W nich możemy przyjrzeć się parze, która pomiędzy pustkowiem stanowi przyciągający element. Chwila uniesienia, poruszenia przez wiatr, przedstawia ulotność chwili i bieg, w którym każdy z nas uczestniczy. Uśmiech rozmieszczony pomiędzy przyrodą, ciszą i spokojem jest darem. Darem, który trzeba szanować, pielęgnować i rozwarstwiać. Wykorzystanie właśnie takiego stylu rozpoczęcia wideo, jest świetnym pomysłem. Studio filmowe IMAGINE pokazuje, jak ważny jest kontakt z odbiorcą. Jaką inspiracją potrafią być słowa i jak wielkie znaczenie posiada motyw przewodni. Jak wiele szczegółów odnajdujemy z niego w codzienności. Jest to świetna forma przedstawienia własnego wideo weselnego.

Para młoda przedstawiona w spokojnej scenerii. Objęcia kochanków, którzy wykorzystują swój moment w pełni możliwości. Decydują, że samotność odchodzi od nich na zawsze. Przygotowują się w najbliższym towarzystwie do momentu, który spełni ich marzenie. W wideo widać świetne ujęcia ukazane w montażu filmu. Ujęcia, które po prostu zachwycają. Warto zwrócić uwagę na różnorodność wykorzystanych kadrów. Montażysta dba, aby jednolitość nie pozostała na całej powierzchni wideo. Ekranizacja pleneru, wyostrzonie z lotu ptaka, efekt slow motion. Każdy z efektów przybliża nas do wyboru, że warto mieć na swoim weselu kamerzystę.

W zamieszczonych kadrach pierwszą poznajemy pannę młodą. Kobietę zmysłową, naturalną i egzotyczną. Koronka, kamienie, kwiaty. Kobieta posiadająca piękny, szczery uśmiech. Duże, szczęśliwe oczy. Ujęcia przeplatające się z ukazaniem sali weselnej. Bogatej, eleganckiej i zapełnionej. Sala czekająca na przybycie gości. Profesjonalizm, dokładność i charyzma wypływająca z zabawy światłem, ostrością.

Następne chwile to taśma poświęcona panu młodemu. Ujęcie niebieskiego garnituru, dodatków i twarzy, na której rysuje się radość. Wraz z nutami radosnej muzyki pojawiają się pierwsze wspólne scenerie. Dobór muzyki do wideo jest równie ważny, aby zamknąć wszystko w dobrym smaku. W dobrze dobranej kompozycji, szczególne dopełnienie stanowi dźwięk. Para młoda wśród drzew, okazująca sobie miłość, bezpieczeństwo i uśmiech. Panna młoda z wiankiem z różowych kwiatów na głowie, trzymająca za ręce pana młodego, który przepełniony jest uśmiechem. Zaraża on widza uśmiechem, aż do wzruszenia. Wspólny spacer po lesie, zbliżenia na złączone dłonie. Uzmysławia i przedstawia ogrom miłości pomiędzy parą, ale również wystawia wizytówkę firmie, dla której para młoda jest punktem najważniejszym.

Następne spojrzenie­ z lotu ptaka na miejsce, w którym para młoda bierze ślub. Moment wyczekiwania pana młodego. Prowadzenie panny młodej przez ojca do ołtarza. Pomiędzy chwilą zaślubin, pojawiają się elementy video pary, która występuje razem, jak i osobno. Chwile objęć czy głębokie spojrzenia. Film posiada zbliżenia na dekorację lub scenerię występującą w pamiątkowym video. Naturalistyczny obraz świata i piękna nas otaczającego. Każdy z tych elementów stanowi całość, która jest stworzona w świetnej odsłonie.

Element poświęcony miejscu, gościom, przysiędze. Przedstawienie dekoracji, skupienia i wsłuchiwania się. Słowa przysięgi, które wzruszają. Spojrzenie z uśmiechem, radosne wyjście i zabawa, która nie pozostawia nic do życzenia.

Goście, para młoda bawiąca się przy muzyce kapeli grającej na żywo. Wspólny taniec i śpiew. Radość i miłość. Zabawa i chwile spokoju, odetchnienia przy puszczaniu lampionów.

Wszystko to w zestawieniu ma niesamowitą energię. Sposób, w jaki wykonany został montaż jest świetną, profesjonalną pracą, ale i zabawą. Połączenia kolorów, świateł, detali daje efekt, którego długo nie wyprze się z pamięci.

Autor: Klaudia Bawolska

Autor widea: IMAGINE Nowoczesny Film Ślubny

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

IMAGINE weddings Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!