Para młoda motywuje, przedstawia siebie i rozpieszcza widokiem.

Słowa motywacji są niezbędne. Zapraszam do obejrzenia video ślubnego, które rozpoczyna się zwrotem do obserwatora. Zwrotem, który pobudza poczucie własnego ja, siłę i pozytywną energię, która jest bardzo potrzebna w codzienności. Przedstawia energię młodych nowożeńców. Przedstawia miłość, którą się kierują.

Pierwsze minuty wideo poruszają, zmuszają do zatrzymania się na chwilę i lekkiej refleksji nad swoim życiem. W nich możemy przyjrzeć się parze, która pomiędzy pustkowiem stanowi przyciągający element. Chwila uniesienia, poruszenia przez wiatr, przedstawia ulotność chwili i bieg, w którym każdy z nas uczestniczy. Uśmiech rozmieszczony pomiędzy przyrodą, ciszą i spokojem jest darem. Darem, który trzeba szanować, pielęgnować i rozwarstwiać. Wykorzystanie właśnie takiego stylu rozpoczęcia wideo, jest świetnym pomysłem. Studio filmowe IMAGINE pokazuje, jak ważny jest kontakt z odbiorcą. Jaką inspiracją potrafią być słowa i jak wielkie znaczenie posiada motyw przewodni. Jak wiele szczegółów odnajdujemy z niego w codzienności. Jest to świetna forma przedstawienia własnego wideo weselnego.

Para młoda przedstawiona w spokojnej scenerii. Objęcia kochanków, którzy wykorzystują swój moment w pełni możliwości. Decydują, że samotność odchodzi od nich na zawsze. Przygotowują się w najbliższym towarzystwie do momentu, który spełni ich marzenie. W wideo widać świetne ujęcia ukazane w montażu filmu. Ujęcia, które po prostu zachwycają. Warto zwrócić uwagę na różnorodność wykorzystanych kadrów. Montażysta dba, aby jednolitość nie pozostała na całej powierzchni wideo. Ekranizacja pleneru, wyostrzonie z lotu ptaka, efekt slow motion. Każdy z efektów przybliża nas do wyboru, że warto mieć na swoim weselu kamerzystę.

W zamieszczonych kadrach pierwszą poznajemy pannę młodą. Kobietę zmysłową, naturalną i egzotyczną. Koronka, kamienie, kwiaty. Kobieta posiadająca piękny, szczery uśmiech. Duże, szczęśliwe oczy. Ujęcia przeplatające się z ukazaniem sali weselnej. Bogatej, eleganckiej i zapełnionej. Sala czekająca na przybycie gości. Profesjonalizm, dokładność i charyzma wypływająca z zabawy światłem, ostrością.

Następne chwile to taśma poświęcona panu młodemu. Ujęcie niebieskiego garnituru, dodatków i twarzy, na której rysuje się radość. Wraz z nutami radosnej muzyki pojawiają się pierwsze wspólne scenerie. Dobór muzyki do wideo jest równie ważny, aby zamknąć wszystko w dobrym smaku. W dobrze dobranej kompozycji, szczególne dopełnienie stanowi dźwięk. Para młoda wśród drzew, okazująca sobie miłość, bezpieczeństwo i uśmiech. Panna młoda z wiankiem z różowych kwiatów na głowie, trzymająca za ręce pana młodego, który przepełniony jest uśmiechem. Zaraża on widza uśmiechem, aż do wzruszenia. Wspólny spacer po lesie, zbliżenia na złączone dłonie. Uzmysławia i przedstawia ogrom miłości pomiędzy parą, ale również wystawia wizytówkę firmie, dla której para młoda jest punktem najważniejszym.

Następne spojrzenie­ z lotu ptaka na miejsce, w którym para młoda bierze ślub. Moment wyczekiwania pana młodego. Prowadzenie panny młodej przez ojca do ołtarza. Pomiędzy chwilą zaślubin, pojawiają się elementy video pary, która występuje razem, jak i osobno. Chwile objęć czy głębokie spojrzenia. Film posiada zbliżenia na dekorację lub scenerię występującą w pamiątkowym video. Naturalistyczny obraz świata i piękna nas otaczającego. Każdy z tych elementów stanowi całość, która jest stworzona w świetnej odsłonie.

Element poświęcony miejscu, gościom, przysiędze. Przedstawienie dekoracji, skupienia i wsłuchiwania się. Słowa przysięgi, które wzruszają. Spojrzenie z uśmiechem, radosne wyjście i zabawa, która nie pozostawia nic do życzenia.

Goście, para młoda bawiąca się przy muzyce kapeli grającej na żywo. Wspólny taniec i śpiew. Radość i miłość. Zabawa i chwile spokoju, odetchnienia przy puszczaniu lampionów.

Wszystko to w zestawieniu ma niesamowitą energię. Sposób, w jaki wykonany został montaż jest świetną, profesjonalną pracą, ale i zabawą. Połączenia kolorów, świateł, detali daje efekt, którego długo nie wyprze się z pamięci.

Autor: Klaudia Bawolska

Autor widea: IMAGINE Nowoczesny Film Ślubny

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film 100 lat mody męskiej: 1915-2015!
100 lat mody męskiej: 1915-2015!
Odkryj ostatnich 100 lat mody męskiej na nowy rok. Bardzo realistyczne!
Film Pan Młody przygotował szaloną choreografię i zatańczył na weselu! Zobacz te ruchy biodrami i wzruszenie zmieszane ze śmiechem!
Pan Młody przygotował szaloną choreografię i zatańczył na weselu! Zobacz te ruchy biodrami i wzruszenie zmieszane ze śmiechem!
Nie sposób nie wspomnieć o tym, w jaki sposób zareagowała Rodzina na ten wspaniały występ. Radość mieszała się z wz...
Film
"Najlepsza wersja siebie przy Piotrku" cudowne wyznanie Panny Młodej!
Kasia i Piotrek- radość, miłość, piękno. Niesamowite wideo!
Film Fantastyczne wideo ślubne o zakochanej do granic nieskończoności Pary!
Fantastyczne wideo ślubne o zakochanej do granic nieskończoności Pary!
Zobacz wideo Polki i Hiszpana- parę zakochaną w sobie do szaleństwa, aż miło poparzeć!
Film Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Film wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Wspomniana na początku Barcelona jest motywem, który wciąż wraca!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji