IMAGINE weddings

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium

IMAGINE weddings

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium

IMAGINE weddings istnieje już 9 lat. Przez ten okres pracowaliśmy już dla ponad 300 szczęśliwych par z różnych stron Polski. Wielką satysfakcją dla nas jest to, że poznajemy ludzi zakochanych i możemy towarzyszyć im już od samego początku ich wspólnej małżeńskiej drogi. Dzięki zgranej pracy zespołu i wielkiemu doświadczeniu wiemy jak stworzyć niesamowitą i nowoczesną produkcję ślubną. Czy potrafimy w pełni oddać atmosferę i uczucia w każdym fragmencie filmu? Jesteśmy pewni, że tak! Film ślubny jaki proponujemy to w pełni profesjonalny film z wesela na który macie duży wpływ poprzez ustalenie jego długości oraz stylu.

Film ślubny tylko z IMAGINE weddings

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Videograf
Z
5 700 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
7
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o IMAGINE weddings

5.0
28 opinii
28 opinii
Profesjonalizm
(28)
Jakość/cena
(27)
(1)
Polecasz to?
(28)
aneta.jowita.thomas
Autor: Aneta
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Film ślubny to bez dwóch zdań wspaniała pamiątka, jednak to co potrafi zaserwować ekipa Imagine weddings to istny majstersztyk! Uwieczniają wszystko, każdą łezkę, każdy uśmiech i wszystkie panujące na weselu emocje. A jak montują? Jak najwyższej klasy specjaliści! Budują napięcie, okalają je genialną muzyką, film jest dynamiczny, zawiera wszystko na czym nam zależało, dodają do tego tylko sobie znaną magię, która spina całość w obrazek, który od wczoraj oglądamy w kółko!

Kochani! Szalenie Wam dziękujemy! Przyznaję, że szukając filmowców przeczesałam wszystkie oferty, jesteście autentycznie najlepsi! Życzymy Wam abyście byli na szczycie każdego rankingu w Waszej kategorii.

Właśnie zapytałam Łukasza co chciałby tu napisać, stwierdził że nie potrafi ubrać tego w słowa, bo słowa nie oddadzą tego jak bardzo podoba nam się Wasza praca! Jestem perfekcjonistką, dużo wymagam - daliście nam więcej niż mogliśmy sobie wyobrazić! Zostaniecie z nami na zawsze

Stworzona przez Was pamiątka to złoto!

Przyszłe pary, nie zastanawiacie się. Bierzcie ich! Są uczciwymi, bardzo fajnymi, uśmiechniętymi profesjonalistami z głowami pełnymi pomysłów na wszystko co będziecie chcieli za ich pośrednictwem uwiecznić!

Zgłoś nadużycie
agnieszka.zelek.96
Autor: Agnieszka
4.6666666666667
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cudowny film, piękne zdjęcia od Imagine będą pamiątką na wiele lat. Film jest nowoczesny, świetnie dobrana muzyka, genialne ujęcia z drona i wstawki z naturalnym zachowaniem gości. Ujęcia z pleneru jeszcze dodatkowo urozmaicają film. W efekcie otrzymujemy film, który można oglądać wiele razy i nigdy się nie znudzi. Po prostu profesjonalizm. Dziękujemy !

Zgłoś nadużycie
kingap2605
Autor: Kinga
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Imagine Weddings są po prostu najlepsi w branży ! Chłopacy są niesamowicie utalentowani i przede wszystkim szanują potrzeby klienta, przez co współpraca z nimi to czysta przyjemność! Jestem totalną perfekcjonistką i zwracam uwagę na najmniejsze detale, ale muszę przyznać, że film ślubny, który dla nas stworzyli jest czystym arcydziełem pod każdym względem. Oboje z mężem jesteśmy niesamowicie wdzięczni za tak cudowną pamiątkę z naszego ślubu i naprawdę uważamy, że nie mogliśmy zatrudnić nikogo lepszego. Z całego serca polecamy ! 

Zgłoś nadużycie
Dziękujemy bardzo <3
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt