Historia najbardziej magicznego pierwszego tańca: Będziesz zaskoczony!

Sztuka magicznej miłości. Zobacz, co zrobili na swoim ślubie!

  • Fotograf i kamerzysta
  • 2016
  • Polska

Dla wszystkich gości na weselu, to była zdecydowanie magiczna noc, zaś nikt nie sądził, że świeżo upieczony małżonek będzie lewitował ze swoja żoną podczas pierwszego tańca! 

Justin Willman jest znany dla szerszej publiczności dzięki swoim video na YouTube, jego aktywności na portalach społecznościowych i udziałowi w amerykańskich programach tj. The Ellen DeGeneres Show i Conan, które zajmują się ukazaniem aktorskich i magicznych umiejętności uczestników. W dniu swojego ślubu nie mogło być inaczej i przygotował coś specjalnego na ten dzień!

Bajecznie piękne otoczenie, przyjęcie na świeżym powietrzu, róża dla wybranki serca i start! Wraz z dźwiękami muzyki partnerzy rozpoczęli taniec, który wymagał od Justina i jego żony wiele umiejętności akrobatycznych, ale nie tylko, ponieważ siła wyższa, czyli lewitowanie, które sprawiło, że goście nie wiedzieli, czy są na przyjęciu weselnym, czy na pokazie magii! Byli oczarowani!

Każdy, kto ogląda ten filmik chce zobaczyć go ponownie i ponownie. Justin wstawił wideo na swoje konto na YouTube i jego popularność była tak wielka, że po 5 dniach filmik obejrzało 5 milionow widzów!

Już teraz zobaczyć ten magiczny pierwszy taniec, oczaruje Cie!

Foto portada y Vídeo vía Justin Willman Youtube

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!