Fantastyczne wideo ślubne w rytmach muzyki latynoskiej!

Drugie wesele w naszym rodzinnym mieście AnMy, w Tychach. Tym razem gościli u Sylwii i Łukasza. Wesele odbyło sie w październiku 2015 roku i w dniu ślubu i wesela oraz w trakcie sesji plenerowej towarzyszyła im wspaniała polska złota jesień. Przyjęcie weselne odbyło się w Restauracji IRYS w Tychach, a grał i śpiewał tyski Zespół Muzyczny OSCAR z ich nieasmowitym liderem pełnym energii i pomysłów Waldemarem Gacek. Dużo młodych ludzi , super zabawa i wyjątkowa atmosfera sprawiła, że szybko i mile upłynął im czas na weselu. Kilka dni później pojechali na sesję plenerową parku w Pszczynie, gdzie przy Zamku Książąt Pszczyńskich korzystali z przepięknej jesiennej pogody. Dziękujemy ekipie AnMa Studio z Tychów za kolejną dawkę  inspiracji!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
Zazwyczaj podczas filmów ślubnych możemy zobaczyć jedynie, jak wyglądał dzień ślubu, jednak w tym niezwykłym filmie poznajemy również historię Pauliny i Krystiana. Ich wspólne wyjazdy, spędzone chwile oraz uczucia wiążące ich na zawsze. Chcecie wiedzieć, jak wyglądał ich dzień ślubu?
Film Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!
Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!
Niewiele osób lubi zimę. Jest wtedy zimno, szaro i odczuwamy coraz to mniejszą chęć do życia. Przez ostatnie kilka lat, pogoda jest bardziej wiosenna niż zimowa. Jednak w lesie w tym czasie jest bardzo urokliwie. Strzeliste świerki, skrzypiący pod stopami śnieg, ślady leśnych zwierząt. Tam biała kołderka utrzymuje się o wiele dłużej.
Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji