Winietki ślubne wypisane alfabetem scrabble - DIY na ślub

Scrabble to jedna z kultowych gier wyposażona w kosteczki z literami do układania słów na punktowanej planszy. Alfabet tej szarady staje się coraz częściej wykorzystywanym akcentem w dekoracji ślubnej. Charakterystyczne oznaczenie alfabetu rozpozna z pewnością każdy, kto choć raz miał okazję rywalizować w Srabble. A jeśli młoda para znana jest z upodobania do tej gry planszowej, to wykorzystanie jej jako motywu ozdobnego będzie jak najbardziej na miejscu.

Darmowy szablon całego alfabetu znajduje się na stronie fuzzimo.com. Możemy go następnie wydrukować w dowolnym formacie i wykorzystać do ozdoby sali weselnej na różne sposoby, na przykład winietki ślubne.

Winietki ślubne jak scrabble. Źródło: Kreatywny Ślub

PORADA

Format i rozmiar winietek będzie zależał tylko i wyłącznie od waszych preferencji. Pamiętajmy jednak o tym, aby ich kolorystyka komponowała się ze stylizacją dekoracji sali weselnej.

WYKONANIE

Podstawy winietek, warto urozmaicić przy pomocy drobnych akcentów kolorystycznych, koronek i wstążek. Te wizytówki będą stanowiły część dekoracyjną stołów, więc w tym przypadku warto zadbać o każdy element ozdobny.

Winietki ślubne scrabble. Źródło: Kreatywny Ślub
Winietki ślubne scrabble. Źródło: Kreatywny Ślub

Nakładając literki na winietki, postarajmy się je wyeksponować. Do tego celu możemy wykorzystać zarówno podwójną grubą taśmę klejącą, jak i tekturową podkładkę. W przypadku wyboru tej ostatniej opcji, nasze symbole będą imitowały prawdziwe kosteczki Scrabble.

Winietki ślubne scrabble. Źródło: Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Tak wykonane winietki zdecydowanie zwrócą uwagę naszych gości i będą przez nich zapamiętane. Warto także pomyśleć o wykorzystaniu tego motywu w dekoracji całej sali. Pomysłów na tworzenie tablic z romantycznymi napisami, nie zabraknie na pewno żadnej parze młodej.

Winietki ślubne scrabble. Źródło: Kreatywny Ślub

blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Lillian West
Suknie ślubne Lillian West 2016: unikalny romantyczny styl!
Bądź jedna z najbardziej romantycznych Panien Młodych z modelem Lillian West 2016!
NAJNOWSZA kolekcja biżuterii NOVIA BLANCA już u Nas!
NAJNOWSZA kolekcja biżuterii NOVIA BLANCA już u Nas!
Bądź na czasie i zobacz nowości biżuterii ślubnej. Zobacz koniecznie! Jesienna sesja NOVIA BLANCA powstała w słonecznej Kalifornii w jednym z najpiękniejszych parków San Jose. Pożółkła i wysuszona upalnym letnim słońcem trawa oraz złote liście drzew oddały wspaniały klimat i stworzyły niesamowite tło do zdjęć.
Suknie ślubną możesz wybrać w każdej chwili! Sprawdź nowość w Warszawie!
Suknie ślubną możesz wybrać w każdej chwili! Sprawdź nowość w Warszawie!
Niespodzianka dla Naszych czytelników!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji