Winietki ślubne wypisane alfabetem scrabble - DIY na ślub

Scrabble to jedna z kultowych gier wyposażona w kosteczki z literami do układania słów na punktowanej planszy. Alfabet tej szarady staje się coraz częściej wykorzystywanym akcentem w dekoracji ślubnej. Charakterystyczne oznaczenie alfabetu rozpozna z pewnością każdy, kto choć raz miał okazję rywalizować w Srabble. A jeśli młoda para znana jest z upodobania do tej gry planszowej, to wykorzystanie jej jako motywu ozdobnego będzie jak najbardziej na miejscu.

Darmowy szablon całego alfabetu znajduje się na stronie fuzzimo.com. Możemy go następnie wydrukować w dowolnym formacie i wykorzystać do ozdoby sali weselnej na różne sposoby, na przykład winietki ślubne.

Winietki ślubne jak scrabble. Źródło: Kreatywny Ślub

PORADA

Format i rozmiar winietek będzie zależał tylko i wyłącznie od waszych preferencji. Pamiętajmy jednak o tym, aby ich kolorystyka komponowała się ze stylizacją dekoracji sali weselnej.

WYKONANIE

Podstawy winietek, warto urozmaicić przy pomocy drobnych akcentów kolorystycznych, koronek i wstążek. Te wizytówki będą stanowiły część dekoracyjną stołów, więc w tym przypadku warto zadbać o każdy element ozdobny.

Winietki ślubne scrabble. Źródło: Kreatywny Ślub
Winietki ślubne scrabble. Źródło: Kreatywny Ślub

Nakładając literki na winietki, postarajmy się je wyeksponować. Do tego celu możemy wykorzystać zarówno podwójną grubą taśmę klejącą, jak i tekturową podkładkę. W przypadku wyboru tej ostatniej opcji, nasze symbole będą imitowały prawdziwe kosteczki Scrabble.

Winietki ślubne scrabble. Źródło: Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Tak wykonane winietki zdecydowanie zwrócą uwagę naszych gości i będą przez nich zapamiętane. Warto także pomyśleć o wykorzystaniu tego motywu w dekoracji całej sali. Pomysłów na tworzenie tablic z romantycznymi napisami, nie zabraknie na pewno żadnej parze młodej.

Winietki ślubne scrabble. Źródło: Kreatywny Ślub

blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto
Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub?
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Również uroczystość weselna, która powinna odzwierciedlać chakartery przyszłych małżonków zasługuje na odpowiednie udekorowanie, zgodnie z wymaganiami Pary Młodej. Chcielibyśmy zaprezentować kilka kroków, których zadaniem jest ułatwienie Wam procesu dekoracji sali weselnej.
Wesele pachnące ziołami, czyli 8 pomysłów ślubnych inspirowanych Prowansją.
Wesele pachnące ziołami, czyli 8 pomysłów ślubnych inspirowanych Prowansją.
Bazylia, melisa, estragon, mięta, rozmaryn, tymianek, lawenda i lubczyk.. pomysły na dekorację ślubną i weselną z wykorzystaniem ziół! 8 propozycji Zankyou

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji