Twój idealny towarzysz podróży!

Wspaniałe chwile u boku ukochanego, to skarb.

  • Po ślubie
  • 2016

Życie to podróż. Ma wiele zakrętów, trudności, dlatego warto jest mieć przy sobie tę drugą osobę. Jaki powinien być Twój idealny towarzysz podróży? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta i jednoznaczna, my jednak postaramy się jej udzielić. Zapraszamy do lektury.

Publikacja

Większość ludzi nie chce żyć w pojedynkę. Jest zwyczajnie lepiej, kiedy mamy przy sobie tę drugą osobę. Czasem jednak zdarza się tak, że dokonujemy niewłaściwego wyboru. Co zrobić, żeby tego uniknąć? Wystarczy pamiętać o kilku aspektach.

Łóżko

Pierwszy element to kompatybilność fizyczna. Jest to aspekt podstawowy, do którego podchodzimy w dość instynktowny sposób. Mówiąc inaczej jest to tak zwana chemia. Nie jesteśmy w stanie wytłumaczyć dlaczego ktoś nas pociąga pod względem fizycznym, a ktoś inny nie. To dzieje się samo i tyle. Namiętność, pożądanie, wzajemna fascynacja to cechy, które nadają kolorytu związkowi i sprawiają, że jest on wyjątkowy. Mimo że często mamy problem z mówieniem na głos słowa „seks”, to musimy pamiętać, że warto mówić o nim głośno. To w końcu ważna część życiazarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jeżeli nie ma chemii w związku, to bądźmy szczerzy- skończy się on prędzej czy później.

zapiszBajkowe Śluby
Bajkowe Śluby

Serce

Czyli mówiąc inaczej- wsparcie emocjonalne. Miłość, troska, wsparcie, słodycz, dotyk jednej skóry o drugą. To drobne elementy, które sprawiają, że związek jest wyjątkowy i może trwać. Innym elementem są subtelne pieszczoty. Ten typ dotyku jest wyjątkowy. Zwiększa czułość i buduje więź. Taka relacja buduje świadomość, że we właściwy sposób wybraliśmy tę drugą osobę. I jest to piękna myśl.

zapiszŁukasz Popielarz Fotografia
Łukasz Popielarz Fotografia

Głowa

Między Partnerami powinno być porozumienie intelektualne, a przede wszystkim przyjaźń. Bez wątpienia nasz Partner powinien być naszym najlepszym przyjacielem. To w końcu powinien być  Kiedy rozmawiamy z Tą osobą, to czujemy, że ta rozmowa jest jedynym czego nam potrzeba i nigdy ona się nie skończy. Kiedy jesteście ze sobą, czujecie wielką radość. To wielkie emocje! I są one niezbędne w utrzymaniu pięknego związku!

zapiszPaulina Weddings - Photographer Crete
Paulina Weddings – Photographer Crete

Świadomość

Czyli sfera porozumienia duchowego. Warto się upewnić, czy potraficie zrozumieć się bez słów, czy patrzycie w tym samym kierunku, czy macie wspólne aspiracje. Wspólnota duchowa oznacza, że potraficie żyć razem i spełniać się w tym związku.

zapiszPrzemysław Białach Foto
Przemysław Białach Foto

Aby wiedzieć, czy osoba, z którą zdecydowaliśmy się żyć jest właściwym towarzyszem podróży, to musimy przeanalizować te cztery aspekty. Oczywiście nie zapominajmy także o tym, że o miłości powinniśmy decydować przy pomocy intuicji. Wybierajmy sercem, ale róbmy to świadomie.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Przemysław Białach Foto Fotograf ślubny
Bajkowe Śluby Fotograf ślubny
Łukasz Popielarz Fotografia Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!