Twój idealny towarzysz podróży!

Życie to podróż. Ma wiele zakrętów, trudności, dlatego warto jest mieć przy sobie tę drugą osobę. Jaki powinien być Twój idealny towarzysz podróży? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta i jednoznaczna, my jednak postaramy się jej udzielić. Zapraszamy do lektury.

Większość ludzi nie chce żyć w pojedynkę. Jest zwyczajnie lepiej, kiedy mamy przy sobie tę drugą osobę. Czasem jednak zdarza się tak, że dokonujemy niewłaściwego wyboru. Co zrobić, żeby tego uniknąć? Wystarczy pamiętać o kilku aspektach.

Łóżko

Pierwszy element to kompatybilność fizyczna. Jest to aspekt podstawowy, do którego podchodzimy w dość instynktowny sposób. Mówiąc inaczej jest to tak zwana chemia. Nie jesteśmy w stanie wytłumaczyć dlaczego ktoś nas pociąga pod względem fizycznym, a ktoś inny nie. To dzieje się samo i tyle. Namiętność, pożądanie, wzajemna fascynacja to cechy, które nadają kolorytu związkowi i sprawiają, że jest on wyjątkowy. Mimo że często mamy problem z mówieniem na głos słowa „seks”, to musimy pamiętać, że warto mówić o nim głośno. To w końcu ważna część życiazarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jeżeli nie ma chemii w związku, to bądźmy szczerzy- skończy się on prędzej czy później.

Bajkowe Śluby
Bajkowe Śluby

Serce

Czyli mówiąc inaczej- wsparcie emocjonalne. Miłość, troska, wsparcie, słodycz, dotyk jednej skóry o drugą. To drobne elementy, które sprawiają, że związek jest wyjątkowy i może trwać. Innym elementem są subtelne pieszczoty. Ten typ dotyku jest wyjątkowy. Zwiększa czułość i buduje więź. Taka relacja buduje świadomość, że we właściwy sposób wybraliśmy tę drugą osobę. I jest to piękna myśl.

Łukasz Popielarz Fotografia
Łukasz Popielarz Fotografia

Głowa

Między Partnerami powinno być porozumienie intelektualne, a przede wszystkim przyjaźń. Bez wątpienia nasz Partner powinien być naszym najlepszym przyjacielem. To w końcu powinien być  Kiedy rozmawiamy z Tą osobą, to czujemy, że ta rozmowa jest jedynym czego nam potrzeba i nigdy ona się nie skończy. Kiedy jesteście ze sobą, czujecie wielką radość. To wielkie emocje! I są one niezbędne w utrzymaniu pięknego związku!

Paulina Weddings - Photographer Crete
Paulina Weddings – Photographer Crete

Świadomość

Czyli sfera porozumienia duchowego. Warto się upewnić, czy potraficie zrozumieć się bez słów, czy patrzycie w tym samym kierunku, czy macie wspólne aspiracje. Wspólnota duchowa oznacza, że potraficie żyć razem i spełniać się w tym związku.

Przemysław Białach Foto
Przemysław Białach Foto

Aby wiedzieć, czy osoba, z którą zdecydowaliśmy się żyć jest właściwym towarzyszem podróży, to musimy przeanalizować te cztery aspekty. Oczywiście nie zapominajmy także o tym, że o miłości powinniśmy decydować przy pomocy intuicji. Wybierajmy sercem, ale róbmy to świadomie.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

KONKURS: Wygraj przerrrrrażające słodkie pyszności na Halloween! Zankyou&Chocolissimo.pl
KONKURS: Wygraj przerrrrrażające słodkie pyszności na Halloween! Zankyou&Chocolissimo.pl
Już niebawem Halloween, święto duchów i lampionów z dyni. Z tej okazji marka chocolissimo.pl, produkująca rozmaite czekoladowe przygotowała nie lada gratkę dla miłośników czekoladowych słodkości – strasznie słodki zestaw czekoladek!
Okrągłe czy prostokątne? Jakie stoły wybrać na wesele? Pomożemy Ci zdecydować!
Okrągłe czy prostokątne? Jakie stoły wybrać na wesele? Pomożemy Ci zdecydować!
Zastanawiasz się, na jakie stoły zdecydować się na swoim weselu? Poznaj za i przeciw dwóch opcji: stołów okrągłych i prostokątnych.
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
O drugiej edycji Wedding Club mówiono w branży już od jakiegoś czasu. Było to coś wyjątkowego w kalendarzu ślubnych eventów. Dzisiaj mamy dla Was fantastyczną relację zdjęciową z tych cudownych chwil. Nie możesz tego przegapić. Zapoznaj się z kulisami branży ślubnej i odkryj piękne wnętrza Showroomu Ksis. Zapraszamy!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji